Ant čiaupo tvirtinamas vandens filtras

  Ant čiaupo tvirtinamas vandens filtras

  Turėti geresnio skonio vandens – paprasta

  Kompaktiškas ir lengvai įrengiamas sidabru padengtas aktyvintosios anglies filtras pagardina geriamojo vandens ir vandens, kurį naudojate maistui ruošti, skonį bei šalina chlorą ir kitus nešvarumus. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Turėti geresnio skonio vandens – paprasta

su „Pure Taste“ filtru

 • „Pure Taste“ filtras užtikrins švaresnį ir geresnio skonio vandenį

  „Pure Taste“ filtras pašalina nepageidaujamą chlorą, blogą skonį ir kvapą, o taip pat didelę dalį nuosėdų iš čiaupo vandens, padarydamas vandenį švaresnį ir geresnio skonio, tinkamą gerti, gaminti maistą ir plauti vaisius bei daržoves. Be to, sidabru dengta aktyvintoji anglis neleis bakterijoms daugintis filtro viduje, suteikdama vandeniui papildomo saugumo.

 • „Pure Protect“ įspėjimas praneša, kada reikia keisti filtrą

  „Pure Protect“ įspėjimas yra lipdukas su metų mėnesiais, kurį lengvai galite priklijuoti prie filtro dangtelio. Pažymėję keitimo mėnesį, galite būti ramūs, kad neužmiršite laiku pakeisti filtrą ir vanduo visada bus švarus ir gero skonio.

 • „Hi-flow“ užtikrina maksimalų 2 litrų per minutę srautą

  Šio kompaktiško vandens filtro didžiausias galimas tėkmės srautas yra 2 litrai per minutę – tai mažai skiriasi nuo normalaus nefiltruoto vandens tėkmės srauto. Paprastai pasukdami vandens pasirinkimo svirtį, jūs dar galite pasirinkti tiek nefiltruoto vandens srautą ar purškimą, tiek filtruoto vandens purškimą.

 • „Quick Fit“ čiaupo adapteriai, skirti lengvam pritvirtinimui prie čiaupo

  Šis modernus vandens filtras komplektuojamas su keletu specialiai pritaikytų „Quick Fit“ čiaupo adapterių, kurie padės lengvai ir paprastai pritvirtinti filtrą prie čiaupo. Tikrai lengva ir paprasta.

 • Modernus „Quick Twist“ mechanizmas leis lengvai pakeisti filtrą

  Modernus „Quick Twist“ filtro keitimo mechanizmas leidžia pakeisti filtrą greitai, lengvai ir saugiai, suteikdamas jūsų vandens filtrui patogumo ir paprastumo.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti