4K „Ultra HD“ LCD monitorius

  346E2CUAE/00

  „Philips E Line“ monitorius pasižymi nuostabiu vaizdu ir stilingu, jūsų darbo vietai skirtu dizainu. Itin aiškus 4K UHD ir „Ultra Wide-Color“ vaizdas pasižymi nepaprastu aiškumu ir tikroviškumu. „MultiView“ atitinka naudojimo ir produktyvumo poreikį.

  Mūsų  mėgstamas (-i)

  Kompiuterinių žaidimų monitoriai

  Kompiuterinių žaidimų monitoriai

  Sukurti  gera jūsų akių savijautai

  „Philips“ monitoriai  populiariausi pasirinkimai

  Pagalba, palaikymas ir naujienos

  Užregistruokite savo monitorių

  Sukurkite nemokamą „My Philips“ paskyrą ir užregistruokite savo naująjį monitorių. Kai užregistruosite, pranešime jums apie naujinius.

  Programinės įrangos naujinimai

  Pasirūpinkite, kad jūsų „Philips“ monitorius visada veiktų geriausiai. Jei išleidžiamas naujas programinės įrangos atnaujinimas, jį rasite čia. Jei neberandate tvarkyklių, jas galėsite nemokamai atsisiųsti taip pat iš čia.

  Pagalbos platforma

  Greičiausias būdas išspręsti bet kokias technines problemas ir nustatymus – patikrinti „Philips“ monitoriaus trikčių nustatymo ir šalinimo vadovą. Pasinaudokite šiais naudingais patarimais, kad kuo greičiau vėl galėtumėte mėgautis savo monitoriumi.

  Susisiekite su mumis

  Mes visada pasirengę jums padėti. Nesvarbu, ar jums reikia patarimo perkant „Philips“ monitorių, ar pagalbos jį nustatant, galite susisiekti su mumis telefonu, el. paštu ar interneto pokalbiu.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.