„Philips“ virtuvės kombainas

  Naujasis „Philips“ virtuvės kombainas – nepriekaištingas veikimas ir universalumas! Pažangus minkymo kablys imituoja minkymą rankomis. Planetarinio maišymo metu galima naudoti minkymo, maišymo ir plakimo įrankius, o maišymo metu atliekamas ne tik įprastas judėjimas apskritimu, bet ir unikalūs judesiai pirmyn ir atgal bei pasiekiami visi indo kraštai, todėl produktai sumaišomi vienodai ir kruopščiai, kad paruoštumėte geriausią tešlą duonai arba picai.

  Virtuvės kombainai
  žymėjimo piktograma

  Planetarinis maišymas – kruopščiai išmaišomi produktai

  žymėjimo piktograma

  Metalinis minkymo kablys, plaktuvas ir plaktuvėlis puikiai atlieka savo funkciją

  žymėjimo piktograma

  Unikalus atviras užraktas leidžia pasiekti indą ir lengvai pritvirtinti įrankius

  žymėjimo piktograma

  Galingas iki 1000 W variklis priklausomai nuo modelio – kaskart nepriekaištingi rezultatai

  žymėjimo piktograma

  7 greičio nustatymai ir pulsinis režimas suteikia geriausią valdymą ruošiant įvairius receptus

  Planetarinis maišymas

   

  Planetarinio maišymo metu galima naudoti minkymo, maišymo ir plakimo įrankius, o maišymo metu atliekamas ne tik įprastas judėjimo apskritimu, bet ir unikalūs judesiai pirmyn ir atgal bei pasiekiami visi indo kraštai, todėl produktai sumaišomi vienodai ir kruopščiai.

  Stiprūs metalinio indo įrankiai

   

  Metalinis minkymo kablys, plaktuvėlis ir plaktuvas lengvai užfiksuojami vienu pasukimu. Specialus minkymo kablys imituoja minkymo ranka judesius, todėl tešla yra puikiai suminkyta ir be gumulų.

  Unikalus atviras užraktas lengvesniam naudojimui

   

  Užraktas pasisuka į praktišką padėtį, todėl nesunkiai pritvirtinsite ir nuimsite indo įrankius. Užraktas užfiksuojamas vienu rankos paspaudimu. Dėl atvirojo užrakto lengvai pasieksite indą ir galėsite patikrinti konsistenciją ar įdėti papildomų produktų.  

  Paruoškite maistą namuose vos per 30 minučių!

   

  Naudodami „Philips“ virtuvės kombainą galėsite minkyti, maišyti, plakti, malti ir dar daugiau! Šiuose vaizdo įrašuose pamatysite, kaip su „Philips“ virtuvės kombainu galima panaudoti visus fantastiškus priedus, įskaitant maišytuvą, virtuvės kombainą, citrusinių vaisių sulčiaspaudę, smulkintuvą ir mėsmalę ir kaip naudodamiesi šiais priedas galite greitai ir lengvai ruošti maistą namuose!

  „Lifestyle“ vaizdo įrašas

  Sužinokite, kaip „Philips“ virtuvės kombainas gali pakeisti jūsų gyvenimą ir paversti jūsų kasdienius įpročius neįtikėtinais potyriais!

  „Avance“ vaizdo įrašas

  Sužinokite, koks universalus yra „Philips“ virtuvės kombainas ir kaip galima paruošti maistą namuose vos per 30 minučių!

  Kaip naudotis vaizdo įrašais

  Sužinokite, kaip su „Philips Avance“ virtuvės kombainu galima panaudoti visus fantastiškus priedus, įskaitant maišytuvą, virtuvės kombainą, citrusinių vaisių sulčiaspaudę, smulkintuvą ir mėsmalę

  Picos vaizdo įrašas

  Sužinokite, kaip naudojant „Philips“ virtuvės kombainą lengva paruošti picą

  Orinukų vaizdo įrašas

  Sužinokite, kaip naudojant „Philips“ virtuvės kombainą paruošti tobulus orinukus

  „Philips“ virtuvės kombainų įrankiai ir priedai

  Maišytuvo indas

  Maišytuvo indas

  Itin našus maišymo priedas su 4 žvaigždučių ašmenimis maišo vaisius, trina vaisius ir be vargo smulkina ledą, todėl vaisių kokteilius, padažus, dažinius ar kūdikio maistą paruošite vos per kelias minutes.*

  Metalinis indas

  Metalinis indas

  Dideliame 4 l metaliniame inde galima patogiai suminkyti iki 1 300 g tešlos, todėl iškart paruošite keturias 12ˮ picas. Naudojantis metaline rankena patogu paimti ir pilti, o nuo taškymosi apsaugantis dangtis apsaugo nuo tyškalų.

  7 greičio nustatymai

  7 greičio nustatymai

  Kai naudodami „Philips“ virtuvės kombainą norite minkyti, maišyti, plakti ar kapoti mėsą, įvairūs greičio nustatymai ir pulsinis režimas suteikia geriausią valdymą ruošiant įvairius receptus.

  Virtuvės kombainas

  Virtuvės kombainas

  Lengvai tvirtinamas virtuvės kombaino indas su diskais įvairių produktų, pvz., daržovių, riešutų, sūrio pjaustymui, kapojimui, smulkinimui ar granuliavimui.*

  Indo įrankiai

  Indo įrankiai

  Metalinis minkymo kablys, plaktuvėlis ir plaktuvas lengvai užfiksuojami vienu pasukimu. Specialus minkymo kablys imituoja minkymo ranka judesius, todėl tešla yra puikiai suminkyta ir be gumulų.*

  Mėsmalė

  Mėsmalė

  Su specialiu įrankiu malimo tinklelį išvalysite lengvai ir kruopščiai.*

  Citrusinių vaisių sulčiaspaudė

  Citrusinių vaisių sulčiaspaudė

  Su šiuo citrusinių vaisių sulčiaspaudės priedu lengvai paruošite namuose gardžių sulčių vos per kelias minutes.*

  Paspaudžiamas smulkintuvas

  Malūnėlis

  Naudodami smulkinimo priedą galėsite malti įvairius kietus produktus, pvz., kavos pupeles, riešutus, šokoladą, džiovintas aitriąsias paprikas ir pipirus.*

  *Priedai skiriasi pagal modelį; žr. išsamų gaminio aprašymą.

  Receptai

  „Philips“ virtuvės kombainų receptai

   

  „Philips“ virtuvės kombainas – tai tarsi dar dvi pagalbinės rankos virtuvėje. Virtuvės kombainą galite naudoti tešlai minkyti ir išplakti grietinėlę ar kiaušinio baltymus. Jei mėgstate kepti, jūs tiesiog negalite gyventi be virtuvės kombaino! Be maišymo ir minkymo dar galite ruošti ir pjaustyti produktus šviežioms salotoms, maišyti kokteilius ir net sumalti mėsą! Išbandykite puikius „Philips“ receptus, kuriuos galite naudoti su virtuvės kombainu ir pasirinkti spausdami receptų mygtuką toliau.

  *Receptai anglų kalba

  Mūsų virtuvės kombainai

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.