moteris žiūri į ekraną

Drabužių garinimas

Garinimas – puikus būdas atgaivinti ir išlyginti drabužius. Šis būdas tinka drabužiams, kuriuos vilkėsite tiek linksmo pasimatymo, tiek svarbaus pokalbio metu. Daugelio mūsų dienotvarkė užimta ir ne visada turime laiko (ar noro) lyginti su garais. Šiuo atveju mums padės rankinis drabužių garintuvas. Anksčiau nenaudojote garintuvo? Štai ką reikia žinoti apie drabužių garinimą rankiniu garintuvu, kad jie atrodytų kaip nauji. Taip pat pateikiame lygintuvo su garais naudojimo rekomendacijas.

Drabužių garinimas garintuvu

Moteris lygina suknelę

Drabužių garinimas neturi būti sudėtingas. Tačiau svarbu žinoti pagrindines drabužių garintuvo naudojimo taisykles. Prieš pradėdami įsitikinkite, kad drabužių garintuvas yra aukštos kokybės ir tinkamas jūsų drabužiams. „Philips Steam&Go Plus“ drabužių garintuvas gali tapti jūsų naujuoju geriausiu draugu, nes garinant nuolatiniu garų srautu drabužiai atrodo gaiviai, sunaikinamos bakterijos ir reikia rečiau skalbti ar sausai valyti. Išlyginsite ir dėvėti paruošite net ir gležnus audinius, pvz., šilką ar vilną.

Tačiau drabužių garintuvo naudojimo būdas priklauso nuo norimo garinti drabužio.

Suknelės garinimas

Moteris lygina lygintuvu su garais

Iš gležnų audinių pasiūtos suknelės greitai susiglamžo. Be to, jos būna puoštos klostėmis, pūstomis rankovėmis, blizgučiai ir karoliukai, o juos lyginti lygintuvu tikrai nelengva. Laimei, labai lengva išmokti garinti suknelę. Pakabinkite ją ant pakabos ir garinkite vertikaliai, kad nereikėtų naudoti lyginimo lentos. Be to, garinti sukneles su ilgais sijonais lengviau, kai nereikia galynėtis su lyginimo lenta.

Marškinių lyginimas

Puiki priežiūra naudojant garų generatorių

Jei neturite laiko lyginti marškinius padėję juos ant lyginimo lentos arba norite tik greitai išlyginti kelias raukšleles, galite juos rankiniu garintuvu garinti pakabinę ant pakabos. Jei norite išlyginti rankogalius ir apykakles arba sunkiai lyginamas raukšles, padėkite marškinius ant lovos ar stalo ir garinkite. Daugiau laiko skirkite vietoms, kuriose reikia daugiau garų. Tačiau, jei marškiniai pasiūti iš sunkesnės medžiagos, pvz., storos medvilnės ar flanelės, apsvarstykite galimybę naudoti garų lygintuvą, kad darbas būtų atliktas greičiau.

Alternatyva garintuvui – lyginimas lygintuvu su garais

Moteris lygina lygintuvu su garais

Susidūrus su itin sunkiai lyginamomis raukšlėmis, lygintuvas su garais yra puiki priemonė greitai drabužiams išlyginti. Pripildykite vandens bakelį ir pasirinkite drabužiui tinkamą nustatymą (žr. drabužio etiketę). Padėkite drabužį ant lyginimo lentos ir nustatykite didesnio garų srauto nustatymą ypač ten, kur raukšlės sunkiai lyginamos. Po to drabužį pakabinkite, kad nesusiglamžytų.
 

Sužinokite, kaip naudoti drabužių garintuvą ir lygintuvą su garais, kad drabužius tobulai išlygintumėte vos per kelias minutes, atrodytumėte tvarkingai ir puikiai net labai užimtomis dienomis.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.