1
Išmokti naudotis

Išmokite naudotis „Saeco“ aparatu

Espreso kavos aparato nustatymas, kavos stiprumo ir skonio pasirinkimas

 

Sveikiname įsigijus „Saeco“ espreso kavos aparatą. Išmokite juo naudotis ir sužinokite, kuriuos nustatymus galima reguliuoti, kad paruoštumėte jums patinkančią kavą.

Xelsis 76XX

První použití kávovaru Xelsis

Xelsis 75XX

První použití kávovaru Xelsis

PicoBaristo

První použití kávovaru PicoBaristo

Incanto

První použití kávovaru Incanto

Picobaristo Deluxe

První použití kávovaru Incanto

Pripildykite vandens bakelį ir kavos pupelių piltuvą

 

Išėmę vandens bakelį pripilkite į jį vandens iki MAX žymos. Įpilkite į kavos pupelių piltuvą pasirinktų espreso kavos pupelių.

Įjunkite espreso kavos aparatą

Lorem ipsum dolor
Lorem ipsum dolor
Lorem ipsum dolor

 

Įkiškite nedidelį kištuką į lizdą aparato nugarėlėje, o pagrindinį kištuką įkiškite į sieninį elektros lizdą. Pasukite pagrindinį jungiklį į padėtį „I“ (jei yra ant aparato).

Padėkite puodelį ir paspauskite parengties režimo mygtuką.

 

Padėkite puodelį po karšto vandens snapeliu / garų vamzdeliu, į kurį bus surenkamas paleidimo metu ištekantis vanduo.

 

Paspauskite parengties režimo mygtuką ir įjunkite „Saeco“ espreso kavos aparatą.

Paruoškite sistemą

 

Ekrane bus rodoma sistemos paruošimo piktograma. Pasirinkite „OK“ (Gerai) ir pradėkite procesą. Aparatas pradės pilti vandenį. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite atitinkamame jūsų aparatui skirtame palaikymo puslapyje ir suraskite vartotojo vadovą.

Paruoškite, įdėkite ir suaktyvinkite „AquaClean“ filtrą

 

Espreso kavos aparatai, kuriuose naudojamas „AquaClean“ filtras, rodys pranešimą „Install or Activate AquaClean Filter?“ (Įdėti arba suaktyvinti „AquaClean“ filtrą?)


Prieš pradėdami naudoti paruoškite „AquaClean“ filtrą. Pakratykite jį 5 sekundes, apverstą įmerkite į ąsotį su šaltu vandeniu ir palaukite, kol iš jo nebekils oro burbuliukai.


Įdėkite filtrą į vandens bakelį ir surinkite. Teisingai surinkus, ekrane matysite piktogramą „AquaClean 100 %“.

 

Paieška pagal „Philips“ espreso kavos aparato pavadinimą arba gaminio numerį

Spustelėkite ir suraskite daugiau išsamios informacijos apie tai, kaip pradėti naudotis „Philips“ espreso kavos aparatu.

Aparato nustatymo instrukcijų filmai.

Nustatymų reguliavimo instrukcijų filmai.

saeco

Malimo nustatymai

 

Malūnėlio nustatymai reguliuojami rankenėle, kuri yra pupelių inde. Galite rinktis smulkiai sumaltas pupeles, jei norite sodrios espreso kavos, arba rupiau sumaltas pupeles, jei norite švelnesnio skonio espreso kavos.

 

Reguliuokite malimo nustatymus tik tada, kai aparatas mala kavos pupeles. Jei norite reguliuoti malūnėlį, padėkite puodelį po kavos snapeliu. Paspausite espreso kavos mygtuką ir, kai malūnėlis pradės malti, pakeiskite nustatymus reguliavimo rankenėle.

„Memo“ (atminties) nustatymai

 

Naudodami „Memo“ (atminties) funkciją galite nustatyti pagal kiekvieną receptą ruošiamos kavos stiprumą, kad jis atitiktų jūsų skonį ir puodelio dydį.


Nuspauskite ir palaikykite mygtuką, kurį norite reguliuoti, kol ekrane pasirodys „Memo“ (atminties) piktograma. Aparatas persijungs į programavimo režimą ir pradės ruošti pasirinktą kavą. Sustabdykite procesą paspausdami mygtuką „OK“ (gerai) arba programuojamą mygtuką. Tai priklauso nuo jūsų turimo espreso kavos aparato modelio.

Kavos stiprumo nustatymai

 

Paspauskite mygtuką „Aroma strength“ ir pakeiskite kavos stiprumą. Kiekvieną kartą spustelėjus mygtuką „Aroma strength“, kavos stiprumas pasikeičia vienu lygiu. Ekrane rodomas pasirinktas stiprumas bus išsaugotas, jei kavos stiprumas pakeičiamas verdant kavą.

Meniu nustatymai

 

Naudodamiesi meniu galite reguliuoti skirtingus aparato nustatymus, pvz., temperatūrą ir budėjimo laiką.

 

Suaktyvinkite meniu ir pasirinkite nustatymą, kurį norite pakeisti. Pavyzdžiui, pasirinkite pageidaujamą temperatūros nustatymą („Max/Med/Min“) (aukščiausia, vidutinė, žemiausia) ir jį išsaugokite.

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.