Tinkamas kūdikių buteliuko pasirinkimas ir jo dieglius mažinantis poveikis


Kūdikių buteliukai ir čiulptukai

Diegliai. Tai vaikų auginimo paslaptis, kuri glumina tėvus visame pasaulyje. Nors nėra jokio būdo, kad jie visiškai išnyktų (tai laikina ir normalu), atsižvelgdami į naudojamo buteliuko tipą galite sumažinti kūdikio diskomforto jausmą.

Dieglių kilmė

Prieš pasinerdami į kūdikių buteliukų pasaulį trumpam sutelkime dėmesį į dieglius. Štai ką žinome: diegliai – tai laikinas tarpsnis, kai sveiki kūdikiai nenuraminamai verkia. Paprastai tai vyksta nuo tada, kai kūdikiui sueina 2 savaitės, iki 3-4 mėnesių. Ir štai lemiamas argumentas: tai iš tikrųjų normalu.

Visi kūdikiai tai išgyvena!

 

Maitinimas iš dieglius mažinančio buteliuko

Tad kas sieja dieglius ir maitinimą iš buteliuko? Nors nenuraminamas verksmas yra gerai žinomas ankstyvojo kūdikių vystymosi tarpsnis, kiekvienam kūdikiui jis gali kilti dėl skirtingos priežasties.

 

Viena iš dieglius sunkinančių aplinkybių yra nesubrendusi virškinimo sistema (viskas nauja!) ir oras pilvelyje.

 

Tai ypatingai svarbu įsidėmėti, jei maitinate iš buteliuko, nes iš buteliuko maitinami kūdikiai gali pradėti jausti dieglius šiek tiek anksčiau nei maitinami krūtimi. Kokia priežastis? Diskomforto jausmą sukeliantis netyčia patekusio oro, kai kūdikis čiulpia čiulptuką, perteklius.

 

Apie tai išsamiau

Kaip galite padėti savo mažyliui, jei įtariate, kad jis įkvepia papildomo oro maitinant iš buteliuko?

 

Negalima pakeisti to, kaip kūdikis natūraliai geria iš buteliuko, tačiau galima patobulinti kūdikių buteliuko dizainą. Įmontavome unikalų vožtuvą čiulptuke, kuris lankstosi, kai kūdikis valgo, kad nesusidarytų vakuumas, ir nukreipia orą link buteliuko dugno. Jis sulaiko orą buteliuke ir neleidžia jam patekti į kūdikio pilvuką, todėl susikaupia mažiau dujų, mažiau atpilama ir atsirūgstama.

 

Tyrimo metu buvo nustatyta, kad šis dieglius mažinantis dizainas iš tikrųjų turi įtakos kūdikio komfortui maitinant ir po maitinimo. Vaikų mitybos tyrimo centras Londone stebėjo 2 ir 6 savaičių amžiaus 145 sveikus, pilnai išnešiotus kūdikius ir nustatė, kad iš „Philips Avent“ dieglius mažinančio kūdikių buteliuko maitinti kūdikiai jautė mažiau dieglių nei tie, kuriuos maitino iš įprastų buteliukų.

 

Be to, iš „Philips Avent“ dieglius mažinančio kūdikių buteliuko maitinti kūdikiai kur kas trumpiau buvo neramūs, ypač naktį, lyginant su tais, kuriuos maitino iš įprasto dizaino buteliukų.

 

Tad, nors ir greičiausiai negalėsite visiškai išvengti dieglių (tai normalus ir laikinas tarpsnis), galite palengvinti simptomus, naudodami kūdikių buteliuką, kuris sukurtas specialiai diegliams mažinti. Jis taip pat mažina žagsėjimą valgant.

 

Norite daugiau sužinoti apie mūsų kūdikių buteliukus ir čiulptukus? Paspauskite čia ir peržiūrėkite asortimentą.

Skaitykite daugiau šia tema

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.