Mokslas apie komfortą; priežastis, kodėl atsipalaidavus nutraukiama daugiau pieno


Pientraukiai ir krūtų priežiūra

Patikėsime jums paslaptį. Pienui nutraukti nereikia milžiniškų pastangų. Iš tikrųjų tyrimai atskleidė, kad kuo labiau būsite atsipalaidavusi, tuo daugiau pieno galėsite nutraukti.

Scenos užkulisiai

Pradėkime nuo to, kas vyksta, kai nutraukiate pieną. Kaip ir kūdikiui žindant, pientraukis paskatina oksitocino (meilės hormono) išsiskyrimą organizme. Tuomet oksitocinas siunčia kūnui signalą išskirti pieną. Tai reiškia, kad kuo daugiau oksitocino, tuo lengviau išskiriamas ir nutraukiamas pienas.

 

Daugiau komforto, daugiau pieno

Taip prieiname prie komforto faktoriaus. Stresas, išskyrus tiesiog nepatogumo jausmą, iš tikrųjų trukdo išskirti oksitociną. Tai reiškia, kad sunkiau nutraukti pieną. Taigi, komfortas nėra vien tik maloni pientraukio funkcija. Tai būtinas dalykas norint lengviau nutraukti pieną.

 

Mūsų pientraukiai sukurti taip, kad būtų patogūs

Tad ką daryti naujai mamai? Susirasti ramią vietą pienui nutraukti ir klausytis atpalaiduojančios muzikos. Tai gali padėti jaustis patogiau. Be to, padeda ir tai, kad pientraukis sukurtas galvojant apie komfortą.

 

Norėdami, kad jaustumėtės labiau atsipalaidavusi, sukūrėme pientraukius taip, kad nutraukdama pieną galėtumėte sėdėti tiesiai. Tai reiškia, kad galite būti tikra, jog pienas tekės, net jei nepasilenksite į priekį. Be to, krūtų gaubtelius sukūrėme iš šiltos ir švelnios odai medžiagos, kad padėtume išvengti iš pradžių patiriamo šalčio jausmo. Nes manome, kad komfortas yra viskas.

 

Norite sužinoti daugiau apie mūsų pientraukius? Paspauskite čia ir peržiūrėkite asortimentą.

Skaitykite daugiau šia tema

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.