1
Monitoriai

LCD monitorius

  LCD monitorius

  Puikios „Full HD“ pramogos

  Mėgaukitės puikiomis „Philips Full HD“ ekrano charakteristikomis naudodamiesi skaitmeninės televizijos imtuvu. HDMI įvestis, USB AV atkūrimas ir galingas garsas – tai puikus pasirinkimas. Peržiūrėti visus privalumus

  Deja, šis produktas jau nebėra

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Puikios „Full HD“ pramogos

Mėgaukitės puikiomis „Philips Full HD“ ekrano charakteristikomis naudodamiesi skaitmeninės televizijos imtuvu. HDMI įvestis, USB AV atkūrimas ir galingas garsas – tai puikus pasirinkimas. Peržiūrėti visus privalumus

Deja, šis produktas jau nebėra

Puikios „Full HD“ pramogos

su DTV imtuvu

 • „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ ekranas turi plačiaformatę 1920 x 1080p raišką. Tai aukščiausia HD šaltinio raiška su geriausia įmanoma vaizdo kokybe. Jis orientuotas į ateitį, nes palaiko 1080p signalus iš visų šaltinių, įskaitant pačius naujausius, tokius kaip „Blu-ray“ ir modernios HD žaidimų konsolės. Signalų apdorojimas yra pagerintas, kad palaikytų šią kur kas aukštesnę signalo kokybę ir raišką. Jis sukuria puikų, nemirgantį progresinio skenavimo vaizdą, kuris yra neįtikėtinai šviesus ir spalvotas.

 • „SmartContrast“ 20 000 000:1 – neįtikėtinai sodrios juodos detalės

  „SmartContrast“ 20 000 000:1 – neįtikėtinai sodrios juodos detalės

  Norite plokščio LCD ekrano, perteikiančio itin kontrastingą, ryškų vaizdą. „Philips“ pažangi vaizdo apdorojimo, unikalaus ypatingo pritemdymo ir foninio apšvietimo stiprinimo technologija užtikrina ryškų vaizdą. „SmartContrast“ padidina kontrastą, suteikia tobulą juodos spalvos lygį ir tiksliai perteikia tamsius šešėlius ir spalvas. Matysite šviesius, tikroviškus, itin kontrastingus ir ryškių spalvų vaizdus.

 • „SmartPicture“ optimizuoja ekrano perteikiamą vaizdą

  „SmartPicture“ optimizuoja ekrano perteikiamą vaizdą

  „SmartPicture“ – tai išskirtinė, naujoviška „Philips“ technologija, kuri analizuoja ekrane vaizduojamą turinį ir suteikia galimybę optimaliai išnaudoti monitoriaus galimybes. Naudodamiesi patogia sąsaja galite pasirinkti įvairius režimus, pavyzdžiui, biuro, vaizdo, pramogų ar taupųjį režimą, kad išnaudotumėte naudojamos programos galimybes. Priklausomai nuo pasirinkto režimo, „SmartPicture“ dinamiškai optimizuoja kontrastą, spalvų sodrumą bei vaizdų ir vaizdo įrašų ryškumą, kad būtų išnaudotos visos ekrano galimybės. Naudojant taupiojo režimo parinktį galima greitai įjungti bet kurį iš pagrindinių energijos taupymo nustatymų paspaudus vieną mygtuką!

 • Pritaikytas HDMI – tinka „Full HD“ pramogoms

  Pritaikytas HDMI – tinka „Full HD“ pramogoms

  Pritaikytas HDMI įrenginys turi visą reikiamą įrangą, reikalingą priimti didelės raiškos daugialypės terpės sąsajos (HDMI) įvestį. HDMI laidas užtikrina aukštos kokybės skaitmeninių vaizdo ir garso signalų perdavimą vienu laidu iš kompiuterio arba AV šaltinių (įskaitant skaitmeninius imtuvus, DVD leistuvus ir A/V imtuvus bei vaizdo kameras).

 • LED technologija užtikrina natūralų spalvų atkūrimą

  Baltos LED lemputės – tai kietojo kūno prietaisai, kurie greičiau visiškai įsižiebia ir pradeda ryškiai šviesti bei išsiskiria trumpesne įjungimo trukme. LED lemputėse nėra gyvsidabrio, todėl jas galima perdirbti ir utilizuoti nekenkiant aplinkai. LED lemputės geriau pritemdo LCD foninį apšvietimą, todėl vaizdas ekrane yra ryškesnis. Be to, dėl visame ekrane rodomo ryškaus vaizdo atkuriamos natūralios spalvos.

 • Su integruotu skaitmeninės televizijos imtuvu galite žiūrėti televizijos laidas kompiuterio monitoriuje

  Monitoriuje integruotas skaitmeninės televizijos imtuvas priima ir rodo aukštos kokybės televizijos signalus iš įvairių šaltinių.

 • Per USB tiesiogiai galima atkurti vaizdo įrašus, nuotraukas ir MP3

  USB sąsaja suteikia prieigą prie jpeg formato nuotraukų, MP3 muzikos ir vaizdo įrašų, naudojantis dauguma USB atmintinių (USB atminties klasės prietaisai). Įjunkite USB į monitoriaus šone esantį lizdą ir pasiekite visą multimedijos turinį, naudodamiesi paprasta ekrano turinio naršykle. Dabar galite žiūrėti ir dalintis vaizdo įrašais, nuotraukomis ir muzika.

 • „SmartSound“ pasirenka tinkamiausią režimą garsui perteikti

  Naudodami „SmartSound“ galite pasirinkti įvairius režimus, tokius kaip filmų, žaidimų, muzikos ir t. t., tokiu būdu automatiškai aktyvinsite iš anksto pasirinktus dažnius, kad pagerintumėte garsą, susieta su šią funkcija

 • HDMI su „EasyLink“

  HDMI yra vienintelis laidas, kuriuo perteikiami vaizdo ir garso signalai iš jūsų įrenginių į monitorių, apsaugant jus nuo laidų gausos. Jis perteikia nesuspaustus garsus, taip užtikrinant aukščiausią kokybę sklindant iš šaltinio į ekraną. Kartu su „Philips Easylink“ jums reikia tik vieno nuotolinio valdymo pulto, atliekančio daugelį operacijų monitoriuje. Mėgaukitės aukštos kokybės vaizdu ir garsu be jokių trikdžių.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti