Itin plonas „Full HD“ LED televizorius

  • KA
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/24pfs5231_12/24pfs5231_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Itin plonas „Full HD“ LED televizorius

  Itin plonas „Full HD“ LED televizorius

  Kompaktiško dydžio, bet didis visais kitais atžvilgiais. Pristatome „Philips“ 5200 seriją. Su integruotu „viskas viename“ garso sprendimu, belaidžiu ryšiu ir galingu garsu pakeis jūsų požiūrį į mažus televizorius. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

5200 series Itin plonas „Full HD“ LED televizorius

60 cm (24 in), „Full HD“ LED TV, DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2 24PFS5231/12 Surasti panašius produktus

Itin plonas „Full HD“ LED televizorius

su „Digital Crystal Clear“

 • „Picture Performance Index“ patobulina kiekvieną peržiūrimą elementą

  „Picture Performance Index“ patobulina kiekvieną peržiūrimą elementą

  „Picture Performance Index“ suderina „Philips“ ekrano technologijas ir pažangius vaizdo apdorojimo procesorius, kad būtų ištobulintas ryškumas, judesys, kontrastas ir spalvos. Nesvarbu, kokį šaltinį pasirinksite, visada galėsite mėgautis aiškiu vaizdu, detalėmis, gyliu, tamsia juoda ir skaisčia balta spalva, tikroviškomis ir ryškiomis spalvomis, natūraliais odos atspalviais.

 • USB, skirtas multimedijos įrašams perklausyti

  USB, skirtas multimedijos įrašams perklausyti

  Dalinkitės džiaugsmu. Prijunkite USB atmintinę, skaitmeninį fotoaparatą, MP3 grotuvą arba kitą multimedijos įrenginį prie televizoriaus USB prievado ir mėgaukitės nuotraukomis, vaizdo įrašais ir muzika, naudodamiesi patogia ekrano turinio naršykle.

 • „Digital Crystal Clear“ – tikslumas, kuriuo norėsite pasidalyti

  „Philips“ sukūrė „Digital Crystal Clear“ sistemą, kad galėtumėte mėgautis tikroviškais vaizdais iš bet kokio šaltinio. Ar žiūrėtumėte mėgstamą laidą, žinias, ar filmą kartu su svečiais, mėgaukitės optimaliu kontrastu, spalvomis ir ryškumu.

 • Dvi HDMI įvestys ir „EasyLink“ – junkitės prie įvairių įrenginių

  Jokios painiavos su laidais – vienu HDMI laidu iš jūsų įrenginių į televizorių perduodamas ir vaizdas, ir garsas. HDMI naudoja nesuglaudintą signalą, todėl iš šaltinio į ekraną perduodamas aukščiausios kokybės vaizdas. Kartu su „Philips EasyLink“ reikia tik vieno nuotolinio valdymo pulto, kad atliktumėte daugumą operacijų televizoriuje, DVD, „Blu-Ray“ grotuvuose, televizoriaus priedėlyje ar namų kino teatro sistemoje.

 • Stulbinamas garsas pritaikius sprendimą „viskas viename“

  Čia slypi dar vienas mažo ekrano privalumas. „Philips“ garso sprendimas „viskas viename“ – tai galingas integruotas garsiakalbis, kuris taip pat naudojamas kaip televizoriaus stovas. Tobulas garsiakalbių derinys suteikia filmams gyvybės, perkelia žaidimus į kitą lygmenį ir kokybiškai atkuria muziką. Naudodamiesi belaidžiu ryšiu galite klausytis ko norite ir kada norite, mėgaudamiesi kokybišku garsu be pastangų. Balta ir sidrabinė apdailos spalvos papuoš bet kurį kambarį.

 • Pritaikytas naujas HEVC standartas, kad galėtumėte mėgautis kokybišku FHD

  Pritaikius naują HEVC standartą galima mėgautis kokybiškomis FHD raiškos transliacijomis.

 • Elegantiška balta spalva garantuoja modernų vaizdą kiekviename kambaryje

  Mes žinome, kad jūs norite televizoriaus su mažu ekranu, kuris atrodo taip pat puikiai, kaip ir veikia. Mūsų dizainerių komanda priderino įmantrios baltos spalvos elegantišką rėmą prie šlifuoto metalo korpuso ir sukūrė modernaus dizaino televizorių, kuris papildys bet kurį kambarį.

 • Kompaktiškas nešiojamasis televizorius – kad galėtumėte smagiai leisti laiką

  Stilingas, kompaktiškas ir lengvas. Turėdami televizorių su mažu ekranu galėsite žiūrėti mėgstamas programas virtuvėje, nepraleisite svarbių naujienų dirbdami garaže, galėsite sekti sporto rezultatus iškylaudami kieme. Su šiuo nešiojamuoju televizoriumi visur bus smagu!

 • „Viskas viename“ garso sprendimas su belaidžiu „Bluetooth“ garsiakalbiu

  Mažo televizoriaus garsas dar niekada neskambėjo taip gerai. Aiškiai girdėkite kiekvieną detalę ir mėgaukitės galingais žemaisiais dažniais. Keli vidutiniųjų, aukštųjų ir žemųjų dažnių garsiakalbiai atkuria neįtikėtinos kokybės garsą ir pagyvina filmus, laidas, žaidimus bei muziką. Naudodamiesi belaidžiu „Bluetooth“ ryšiu klausykitės mėgstamų dainų ir grojaraščių kokybišku garsu.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • („Philips“) suderinamas tik su tam tikrais „Philips“ leistuvais.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti