LCD monitorius su „MultiView“

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/298p4qjeb_00/298p4qjeb_00_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  LCD monitorius su „MultiView“

  Panoraminis vaizdas, „Crystalclear“ vaizdai

  Šis „Philips UltraWide“ 29” ekranas nustebins jus ryškiais, 2560 x 1080 skiriamosios gebos vaizdais ir nuostabiomis spalvomis. Kerintis 21:9 AHIPS ekranas su itin siauru rėmeliu leis jums mėgautis panoraminiu pasaulio vaizdu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Brilliance LCD monitorius su „MultiView“

„UltraWide“ 21:9, 29 in / 73 cm, , 2560 x 1080 298P4QJEB/00 Surasti panašius produktus

Panoraminis vaizdas, „Crystalclear“ vaizdai

„UltraWide“ ekrane su „Multiview“ technologija

 • Nemirgančio vaizdo technologija – mažiau pavargsta akys

  Nemirgančio vaizdo technologija – mažiau pavargsta akys

  Dėl LED ekranų su foniniu apšvietimu ryškumo reguliavimo būdo kai kurie naudotojai pastebi mirgėjimą ekrane, kuris vargina akis. „Philips“ nemirgančio vaizdo technologija sureguliuoja ryškumą ir sumažina mirgėjimą taip, kad būtų patogu žiūrėti.

 • „SmartErgoBase“ suteikia galimybę patogiai sureguliuoti monitorių

  „SmartErgoBase“ suteikia galimybę patogiai sureguliuoti monitorių

  „SmartErgoBase“ – tai monitoriaus pagrindas, kuris suteikia galimybę patogiai sureguliuoti monitorių ir sutvarkyti laidus. Galima sureguliuoti tinkamą stovo aukštį, pasukti ar pakreipti monitorių reikiamu kampu ar jį apsukti. Galėsite maksimaliai patogiai dirbti kompiuteriu, mažiau pavargsite, patogiai sutvarkysite laidus ir jūsų darbo vieta atrodys tvarkingai ir profesionaliai.

 • Mažas atstumas tarp ekrano krašto ir stalo – bus patogu skaityti

  Mažas atstumas tarp ekrano krašto ir stalo – bus patogu skaityti

  Dėl pažangaus „SmartErgoBase“ pagrindo šį „Philips“ monitorių galima nuleisti iki stalo paviršiaus ir pakreipti tinkamu kampu, kad būtų patogu žiūrėti. Galimybė monitorių nuleisti iki pat stalo paviršiaus – tai puiki išeitis tiems, kurie nešioja bifokalinius, trifokalinius ar progresinius akinius, kai dirba kompiuteriu. Be to, skirtingo ūgio vartotojai gali žiūrėti į monitorių jį pakreipę jiems patogiu kampu ir tinkamai sureguliavę aukštį. Todėl dirbdami kompiuteriu nepavargsite ir nesijausite įsitempę.

 • Panoraminis 21:9 AHIPS ekranas atkuria nuostabius vaizdus

  Šiame naujausiame „Philips“ monitoriuje panaudotas modernus 21:9 panoraminis AH-IPS ekranas su „True“ 8 bitų spalvų gyliu užtikrina puikų spalvų perteikimą. „Philips TrueVision“ technologija pasiekia daugiau kaip 99 % sRGB spalvų erdvę, o delta-E reikšmė yra mažesnė už 3 ir gerokai viršija „Windows“ specifikacijas. 21:9 formatas puikiai tinka skaičiuoklės stulpelių peržiūrai. Be kitų privalumų, 178/178 platus žiūrėjimo kampas užtikrina puikų vaizdą dirbant su grafikos dizaino programomis, žiniatinklio programomis, retušuojant nuotraukas. Nuo šiol lengvai atidarysite 2 viso dydžio interneto puslapius vieną šalia kito, naršysite po kelias programas ir atliksite kitas užduotis.

 • „Crystalclear UltraWide“ HD – 2560x1080 pikselių

  Šie naujausi „Philips“ ekranai perteikia „Crystalclear“, „Quad HD“ 2 560x1 440 arba 2 560x1 080 pikselių vaizdus. Naudojant aukštų charakteristikų ekranus su didelio tankio pikselių skaičiumi, 178/178 plačiais žiūrėjimo kampais, su tokiais plačiajuosčiais šaltiniais, kaip „Displayport“, HDMI, „Dual link DVI“, šie naujieji ekranai suteiks jūsų vaizdams ir grafikai gyvybės. Ar jums reikalingi profesionalūs, itin detalios informacijos reikalaujantys CAD-CAM sprendimai, naudojantys 3D grafikos programas, ar finansinės sistemos, kurioms reikalingos didelės skaičiuoklės, „Philips“ ekranai užtikrins itin aiškius vaizdus.

 • Su „MultiView“ galimas aktyvus dvipusis ryšys ir vaizdas vienu metu

  Su itin didelės raiškos „Philips MultiView“ ekranu galite patogiai mėgautis ryšiais su visu pasauliu tiek darbe, tiek namuose. „MultiView“ užtikrina aktyvų dvipusį ryšį ir vaizdą, todėl vienu metu galite dirbti su keliais įrenginiais, pavyzdžiui, su stacionariu ir nešiojamuoju kompiuteriu, lengvai atlikdami sudėtingus keleto užduočių darbus. Dabar galite lengvai žiūrėti tiesioginę futbolo transliaciją iš skaitmeninio imtuvo dešinėje pusėje ir naršyti internetą iš nešiojamojo kompiuterio kairėje. Gal norite matyti tiesioginę žinių transliaciją su garsu mažame langelyje, kol dirbate su naujausiais dienoraščio įrašais.

 • Itin siauras apvadas – didesnis ekranas, mažesnis korpusas

  Panaudojus naujausias ekranų technologijas, naujieji „Philips“ ekranai sukurti minimalistine dvasia, sumažinus apvado storį iki 2,5 mm. Suderinus jį su apie 9 mm juoda ekrano matricos juosta, bendras apvado storis smarkiai sumažintas, todėl minimaliai blaškomas dėmesys ir užtikrinamas maksimalus žiūrėjimo plotas. Ypač tinka keleto ekranų arba sujungtų ekranų komplektui, pavyzdžiui, žaidimams, grafikos dizainui ir profesionalioms programoms – itin siauras ekrano apvadas suteikia vieno didelio ekrano pojūtį.

 • Žiedlapio konfigūracijos ekrano prievadas skirtas naudoti su keletu ekranų

  Šiame „Philips“ ekrane panaudota ekrano prievado 1.2a daugiasraučio perdavimo (MST) technologija su HBR2, kuri padvigubina duomenų pralaidumą iki 21,6 Gbps. Dėl to galima naudoti žiedlapio konfigūracija sujungtus kelis monitorius, taip žymiai padidinant našumą. Tokia žiedlapio konfigūracijos keleto monitorių galimybė padaro šį „Philips“ ekraną itin tinkamu naudoti finansų, bankininkystės sektoriuje, valdymo patalpose ir kitokioje panašioje aplinkoje. Kad galėtumėte naudoti šią funkciją, jūsų vaizdo plokštė turi būti sertifikuota pagal DP1.2 su MST parinktimi. Išsamesnės informacijos rasite apsilankę http://www.displayport.org/

 • „SmartConnect“ su HDMI, ekrano prievadu ir „Dual link DVI“

  Su daugybe prijungimo galimybių, šie „Philips“ ekranai turi įvairių jungčių, tokių kaip „Dual link DVI“, ekrano prievadas, universali HDMI jungtis, kuri leidžia mėgautis didelės raiškos nesuglaudintu vaizdu ir garsu. USB 3.0 galimybė užtikrina itin didelį duomenų perdavimo greitį ir didžiules prisijungimo galimybes. Nesvarbu, kokį šaltinį naudojate, galite būti tikri, kad investicijos į šį „Philips“ ekraną tikrai ilgą laiką nepraras savo vertės!

 • USB 3.0 užtikrina greitą duomenų perdavimą ir išmaniojo telefono įkrovimą

  Itin greitas USB 3.0 pasiekia 5,0 gb/s perdavimo greitį, o tai apie 10 kartų greičiau nei USB 2.0 standartas, o žymiai sumažintas duomenų perdavimo laikas taupo jūs laiką ir pinigus. Didesnis juostos plotis, itin didelis persiuntimo greitis, geresnis galios valdymas ir puikios bendros charakteristikos – USB 3.0 nustato naujausią standartą, kuris leidžia naudoti didelės talpos atminties įrenginius. Su „Sync-N-Go“ technologija jums nebereikės laukti, kol atsilaisvins dažnių juosta. Jūsų investicijos į USB 2.0 įrenginius bus išsaugotos dėl suderinamumo su ankstesnėmis versijomis.

 • Stereogarsiakalbiai, kad galėtumėte mėgautis multimedija

  Du aukštos kokybės stereogarsiakalbiai integruoti į rodymo įrenginį. Garsiakalbiai gali būti įrengti matomoje priekinėje monitoriaus dalyje arba nematomoje apatinėje, taip pat monitoriaus viršuje arba gale, priklausomai nuo modelio ir konstrukcijos.

 • 65 % panaudoto perdirbamo plastiko su „TCO Edge“

  „TCO Edge“ sertifikatas suteikiamas gaminiams, kurie gerokai lenkia esamas ekologiško žymėjimo programas. Viršydamas TCO standarto reikalavimus, jis nurodo, kas gaminyje panaudota mažiausiai 65 % panaudoto ir perdirbto plastiko, jis taupiai naudoja energiją, minimaliai naudojamos pavojingos medžiagos, jo pakuotė perdirbama 100 % ir jis yra pagamintas taip, kad būtų lengvai perdirbamas kitoms reikmėms. Galite būti ramūs, kad šis „Philips“ monitorius yra moderniausių technologijų gaminys, geriausias ICT klasėje, padės pasirinkti jums ir visai planetai priimtiną sprendimą įsigyti ekologišką IT pirkinį!

 • Nulinis energijos suvartojimas su 0 vatų jungikliu

  Nulinio energijos suvartojimo 0 vatų jungiklis patogiai įrengtas nugarėlėje, kuriuo naudodamiesi galėsite visiškai atjungti monitorių nuo AC maitinimo. Rezultatas – nulinis energijos suvartojimas ir mažesnis anglies dioksido kiekis nei anksčiau

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „IPS“ ženklinimas / prekių ženklas ir susiję technologijų patentai priklauso atitinkamiems jų savininkams.
 • „EPEAT Gold“ sertifikatai galioja tik tais atvejais, kai „Philips“ įregistruoja produktą. Norėdami daugiau sužinoti apie registracijos būseną savo šalyje apsilankykite svetainėje www.epeat.net.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti