4K UHD plonas LED televizorius

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/49put4900_12/49put4900_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  4K UHD plonas LED televizorius

  4K „Ultra HD“ plonas LED televizorius

  4900 serijos 4K „Ultra HD“ televizoriuje įdiegtos „Pixel Plus Ultra HD“ ir „Dual Core“ apdorojimo technologijos, kad būtų užtikrintas nepriekaištingas veikimas. Jums patiks grakščios linijos, dailios kojelės ir gausybė funkcijų. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

4900 series 4K UHD plonas LED televizorius

123 cm (49 in), „4K Ultra HD LED“ televizorius, „Dual Core“, DVB-T/T2/C 49PUT4900/12 Surasti panašius produktus

4K „Ultra HD“ plonas LED televizorius

su „Pixel Plus Ultra HD“

 • 4K „Ultra HD“ – skiriamoji geba, kokios jums dar neteko matyti

  „Ultra HD“ televizorius atkuria 4 kartus detalesnį vaizdą nei įprasti „Full HD“ televizoriai. Atkuriantis daugiau nei 8 milijonų pikselių ir išsiskiriantis unikalia „Ultra Resolution“ konvertavimo technologija, šis televizorius leis jums mėgautis ryškesniais vaizdais, kad ir koks būtų originalus turinys. Mėgaukitės ryškesniu vaizdu, stipresniais pojūčiais, didesniu kontrastingumu, sklandžiais natūraliais judesiais ir nepriekaištingu detalumu.

 • „Ultra“ raiška bet kokį turinį konvertuoja į aiškų „Ultra HD“ vaizdą

  „Ultra“ raiška bet kokį turinį konvertuoja į aiškesnį „Ultra HD“ vaizdą ekrane. Pažangus pagerinimas ir unikalūs „Philips“ plonų linijų algoritmai pakeičia originalius pikselius geresniais. Rezultatas – kokybiškesnis vaizdą su plonesnėmis linijomis ir aiškesnėmis bei sodresnėmis detalėmis.

 • Moderni kojelės koncepcija sukuria lengvumo ir sklandymo ore efektą

  Moderni kojelės koncepcija sukuria lengvumo ir sklandymo ore efektą

  Pradėjusios kurti naują televizorių mūsų komandos apgalvojo kiekvieną aspektą, pradedant technologijomis ir baigiant dizainu. Modernios kojelės buvo suprojektuotos siekiant sukurti erdvę po televizoriumi (kur paprastai būdavo stovas) ir taip atkurti dar įspūdingesnius vaizdus. Rezultatas – tvirtai stovintis televizorius.

 • „Micro Dimming“ optimizuoja jūsų televizoriaus kontrastą

  „Micro Dimming“ optimizuoja jūsų televizoriaus kontrastą

  Mūsų speciali programinė įranga analizuoja vaizdą 6 400 skirtingų zonų ir atitinkamai jį sureguliuoja, kad galėtumėte mėgautis neįtikėtinu kontrastu ir vaizdo kokybe stebėdami itin tikroviškus vaizdus.

 • Trys HDMI įvestys ir „EasyLink“, naudojamos jungiantis prie įvairių įrenginių

  Trys HDMI įvestys ir „EasyLink“, naudojamos jungiantis prie įvairių įrenginių

  Jokios painiavos su laidais – vienu laidu iš jūsų įrenginių į televizorių perduodamas ir vaizdas, ir garsas. HDMI naudoja nesuglaudintą signalą, todėl iš šaltinio į ekraną perduodamas aukščiausios kokybės vaizdas. Kartu su „Philips EasyLink“ reikia tik vieno nuotolinio valdymo pulto, kad atliktumėte daugumą operacijų televizoriuje, DVD, „Blu-Ray“, televizoriaus priedėlyje ar namų kino teatro sistemoje.

 • USB, skirtas multimedijos įrašams perklausyti

  USB, skirtas multimedijos įrašams perklausyti

  Dalinkitės džiaugsmu. Prijunkite USB atmintinę, skaitmeninį fotoaparatą, MP3 grotuvą arba kitą multimedijos įrenginį prie televizoriaus USB prievado ir mėgaukitės nuotraukomis, vaizdo įrašais ir muzika, naudodamiesi patogia ekrano turinio naršykle.

 • „Pixel Plus Ultra HD“: atraskite „Ultra HD“ kokybės vaizdą

  Mėgaukitės išskirtiniu 4K „Ultra HD“ ryškumu, kurį jums dovanoja „Philips“. „Philips“ naudojamas „Pixel Plus Ultra HD“ modulis optimaliai sureguliuoja vaizdo kokybę, kad perteiktų tolygų, sklandų vaizdą su neįtikėtinomis detalėmis ir gyliu. Todėl žiūrėdami interneto transliacijas ir DVD galėsite mėgautis ryškiais 4K vaizdais, nes atkuriama tamsiausia juoda ir šviesiausia balta spalva.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • („Philips“) suderinamas tik su tam tikrais „Philips“ leistuvais.
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti