Plonas 4K UHD LED televizorius su „Android™“

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/50puk6400_12/50puk6400_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Plonas 4K UHD LED televizorius su „Android™“

  Plonas 4K UHD LED televizorius su „Android“

  6400 serijos „Ultra HD“ televizoriuje įdiegtos „Pixel Plus Ultra HD“ ir „Dual Core“ apdorojimo funkcijos bei išskirtinės „Android“ savybės. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

6000 series Plonas 4K UHD LED televizorius su „Android™“

126 cm (50 in), „4K Ultra HD LED“ televizorius, „Dual Core“; 8 GB ir didinama, DVB-T/C/S/S2 50PUK6400/12 Surasti panašius produktus

Plonas 4K UHD LED televizorius su „Android“

su „Pixel Plus Ultra HD“

 • 4K „Ultra HD“ – skiriamoji geba, kokios jums dar neteko matyti

  „Ultra HD“ televizorius atkuria 4 kartus detalesnį vaizdą nei įprasti „Full HD“ televizoriai. Atkuriantis daugiau nei 8 milijonų pikselių ir išsiskiriantis unikalia „Ultra Resolution“ konvertavimo technologija, šis televizorius leis jums mėgautis ryškesniais vaizdais, kad ir koks būtų originalus turinys. Mėgaukitės ryškesniu vaizdu, stipresniais pojūčiais, didesniu kontrastingumu, sklandžiais natūraliais judesiais ir nepriekaištingu detalumu.

 • „Natural Motion“ – sklandūs ir aiškūs judantys vaizdai

  Jums patinka žiūrėti filmus ir jūs norite mėgautis geriausia vaizdo kokybe. „Natural Motion“ judesio gerinimo technologija pašalina vibracijas, kad galėtumėte stebėti sklandų vaizdą. Filmai įrašomi ribotu 24 kadrų per sekundę formatu, todėl atsiranda vibracija. „Natural Motion“ padvigubina kadrų skaičių iki 50 pasikeitimų per sekundę. Taip pašalinama vibracija, o jūs galite mėgautis sklandžiu ir aiškiu vaizdu.

 • „Micro Dimming Pro“ užtikrina neįtikėtiną kontrastą

  „Micro Dimming Pro“ optimizuoja jūsų televizoriaus kontrastą pagal aplinkos apšvietimo sąlygas. Šviesos jutiklis ir speciali programinė įranga analizuoja vaizdą 6400 skirtingų zonų, o jūs galite mėgautis neįtikėtinu kontrastu ir itin tikrovišku vaizdu dieną ir naktį.

 • „Ultra“ raiška bet kokį turinį konvertuoja į aiškų „Ultra HD“ vaizdą

  „Ultra“ raiška bet kokį turinį konvertuoja į aiškesnį „Ultra HD“ vaizdą ekrane. Pažangus pagerinimas ir unikalūs „Philips“ plonų linijų algoritmai pakeičia originalius pikselius geresniais. Rezultatas – kokybiškesnis vaizdą su plonesnėmis linijomis ir aiškesnėmis bei sodresnėmis detalėmis.

 • „Dual Core“ apdorojimas ir „Android“ OS užtikrina nepriekaištingą veikimą

  Savo televizoriuje turėdami „Android“ galėsite naršyti, paleisti programas ir vaizdo įrašus labai greitu, itin intuityviu ir smagiu būdu. „Android“ robotas išlaisvina „Dual Core“ procesoriaus galią, kad viskas vyktų greitai ir lengvai.

 • „Google Cast“: išlaisvinkite visas „Smart TV“ galimybes

  „Google Cast“: išlaisvinkite visas „Smart TV“ galimybes

  Naudokite „Google Cast“ su išmaniuoju įrenginiu*, kad išlaisvintumėte „Philips Smart TV“ galimybes. Naršykite po svetainės, turinį ir programas ir perkelkite jas į televizorių vos vieno mygtuko paspaudimu. O geriausia yra tai, kad galite ir toliau naudotis išmaniuoju įrenginiu, kol skleidžiamas turinys leidžiamas televizoriuje.

 • Naudodami pasukamą stovą televizorių galėsite žiūrėti bet kokiu kampu

  Modernus, puikaus dizaino televizorius nusipelno stovo, kuris jį išskirtų iš įprastinių. Štai kodėl „Philips“ televizorių konstruktoriai sukūrė šį unikalų, atvirą metalinį stovą, kuris dailiai prisitaiko prie interjero, o jūs galite pasukti televizorių ir taip koreguoti jo žiūrėjimo kampą!

 • „Pixel Plus Ultra HD“: atraskite „Ultra HD“ kokybės vaizdą

  Mėgaukitės išskirtiniu 4K „Ultra HD“ ryškumu, kurį jums dovanoja „Philips“. „Philips“ naudojamas „Pixel Plus Ultra HD“ modulis optimaliai sureguliuoja vaizdo kokybę, kad perteiktų tolygų, sklandų vaizdą su neįtikėtinomis detalėmis ir gyliu. Todėl žiūrėdami interneto transliacijas ir DVD galėsite mėgautis ryškiais 4K vaizdais, nes atkuriama tamsiausia juoda ir šviesiausia balta spalva.

 • „Google Play™“: jūsų langas į pramogas

  „Google Play™“ pasižymi turtingu aukštos kokybės žaidimų katalogu bet kokio amžiaus žaidėjui. Optimizuota naudoti televizoriuje, puikiai atrodo ir puikiai veikia. Ir nebereikia vargti prijungiant kitą žaidimų konsolę; su universaliu USB žaidimų valdikliu galėsite naršyti ir žaisti.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.
 • „Android“ programų pasiūla skiriasi pagal šalį. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite vietinėje „Google Play Store“.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • („Philips“) suderinamas tik su tam tikrais „Philips“ leistuvais.
 • „Google Cast“ funkcionalumas priklauso nuo „Google Cast Ready“ programų ir įrenginių. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite „Google Cast“ gaminių puslapyje.
 • „Philips“ televizoriaus nuotolinio valdymo programa ir susijusios funkcijos kiekviename televizoriaus modelyje ir šalyje skiriasi, taip pat priklauso nuo operatoriaus, išmaniojo įrenginio modelio ir OS. Daugiau informacijos rasite apsilankę www.philips.com/TVRemoteapp.
 • „Smart TV“ programos pasiūla priklauso nuo televizoriaus modelio ir šalies. Daugiau informacijos rasite apsilankę www.philips.com/smarttv.
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.
 • Suderinama priklausomai nuo „WiFi Miracast“ sertifikavimo ir su „Android 4.2“ arba naujesne versija. Daugiau informacijos rasite savo įrenginio dokumentacijoje.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti