LCD televizorius

  Wi-Fi

  LCD televizorius

  Kino filmai nustebins nauja kokybe

  Jus sužavės įspūdis, kurį sukuria „Ambilight“ technologija. Dėl galingo „Perfect Pixel HD“ procesoriaus ir puikaus garso kino filmo veikėjai įžengs į jūsų svetainę. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LCD televizorius

132 cm (52 in), „Full HD 1080p“, Skaitmeninis televizorius 52PFL9704H/12 Surasti panašius produktus

Kino filmai nustebins nauja kokybe

Su „Ambilight“ ir „LED Pro“

 • „Ambilight Spectra 3“ sukuria įtraukiančią žiūrėjimo aplinką

  „Ambilight Spectra 3“ sukuria įtraukiančią žiūrėjimo aplinką

  Mėgaukitės naujos kokybės vaizdais naudodamiesi „Ambilight Spectra 3“. Ši patentuota „Philips“ technologija dar labiau išplečia ekraną projektuodama iš ekrano galo sklindančią šviesą į šalia esančią sieną. „Ambilight“ automatiškai reguliuoja spalvas ir šviesumą pagal aplinkos apšvietimą ir suderina su vaizdu, todėl žiūrėti ypač malonu. Su „Ambilight Spectra 3“ filmai atrodo itin tikroviški!

 • „Perfect Pixel“ HD procesorius užtikrina neprilygstamą ryškumas ir aiškumą

  „Perfect Pixel“ HD procesorius užtikrina neprilygstamą ryškumas ir aiškumą

  Mėgaukitės neprilygstamu ryškumu ir aiškumu – „Perfect Pixel“ HD procesorius. Kiekvienas vaizdo pikselis pakoreguojamas, kad prisitaikytų prie gretimų pikselių ir perteiktų natūralesnį vaizdą. Tai užtikrina unikalų ryškumo, natūralių detalių, puikaus gyvų spalvų kontrastiškumo ir sklandaus natūralaus judesio derinį, nesvarbu, ką žiūrėtumėte. Švarų ir itin ryškų vaizdą užtikrina artefaktų ir triukšmų aptikimas bei sumažinimas visuose šaltiniuose – nuo multimedijos iki standartinės televizijos.

 • „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ ekranas turi plačiaformatę 1920 x 1080p raišką. Tai aukščiausia HD šaltinio raiška su geriausia įmanoma vaizdo kokybe. Jis orientuotas į ateitį, nes palaiko 1080p signalus iš visų šaltinių, įskaitant pačius naujausius, tokius kaip „Blu-ray“ ir modernios HD žaidimų konsolės. Signalų apdorojimas yra pagerintas, kad palaikytų šią kur kas aukštesnę signalo kokybę ir raišką. Jis sukuria puikų, nemirgantį progresinio skenavimo vaizdą, kuris yra neįtikėtinai šviesus ir spalvotas.

 • „Philips Net TV“ su Wi-Fi internetinėms paslaugoms jūsų televizoriuje

  „Philips Net TV“ su Wi-Fi internetinėms paslaugoms jūsų televizoriuje

  Išbandykite internetines paslaugas su „Net TV“. Mėgaukitės filmais, vaizdais, informaciniu-pramoginiu ir kitu turiniu internete tiesiai savo televizoriuje bet kuriuo metu. Paprasčiausiai prijunkite savo namų kino teatro sistemą tiesiai prie savo namų tinklo per eterneto jungtį ir naršykite bei pasirinkite, ką norite žiūrėti, naudodamiesi nuotolinio valdymo pultu. „Philips“ meniu leidžia prisijungti prie populiarių „Net TV“ paslaugų jūsų televizoriaus ekrane. Be to, su DLNA sertifikuotu kompiuterio tinklu galite žiūrėti vaizdo įrašus ir pasiekti vaizdus, saugomus jūsų kompiuteryje, naudodami nuotolinio valdymo pultą.

 • „LED Pro“ užtikrina puikų kontrastingumą ir kokybę

  „LED Pro“ užtikrina puikų kontrastingumą ir kokybę

  Mėgaukitės kvapą gniaužiančiu vaizdu ir naudokite iki 50 % mažiau energijos su „Philips“ apdovanojimus pelniusia „LED Pro“ technologija! Ekrano foninį apšvietimą sudaro daugiau nei 1000 atrenkamų LED. Jis skleidžia ryškią šviesą šviesiose vaizdo srityse ir visiškai pritemdo tamsiose – taip taupoma energija. Derinant su galingu „Perfect Pixel“ HD procesoriumi, gaunamas stulbinamas vaizdas, pasižymintis išskirtiniu kontrastingumu, ryškumu ir gyvomis spalvomis. „LED Pro“ užtikrina, kad juoda yra juoda, o balta yra balta.

 • „Perfect Natural Motion“ ypač sklandžiai atkuria „Full HD“ filmus

  „Perfect Natural Motion“ ypač sklandžiai atkuria „Full HD“ filmus

  Mėgaukitės judesiu be jokio vibravimo. „Perfect Natural Motion“ įvertina judesį vaizde ir pataiso vibruojančius judesius transliuojamame ar įrašytame filme (įskaitant 1080p filmus ir 24p „Blu-ray True Cinema“ ir DVD), todėl vaizdai yra sklandesni, lygesni ir žymiai ryškesni. Mėgaukitės veiksmo kokybe, pranokstančia kino teatro kokybę!

 • 5 000 000:1 dinaminis kontrastas, kad vaizdas būtų neįtikėtinas

  5 000 000:1 dinaminis kontrastas, kad vaizdas būtų neįtikėtinas

  Jūs norite plokščio LCD ekrano su didžiausiu kontrastu ir gyvybingiausiu vaizdu. LED foninis apšvietimas užtikrina tai unikaliai pablyškindamas tam tikras vietas. Šviesa generuojama ten, kur jos reikia, o tamsios vietos išlaikomos juodos. Išskirtinė pablyškinimo funkcija naudojant LED technologiją užtikrina neprilygstamą 5 000 000:1 dinaminio kontrasto santykį. Pirmą kartą rodant vaizdą išlaikoma itin gili juoda spalva bei gyvybingos ryškios spalvos.

 • 200 Hz „Clear LCD“*, 1 ms charakteristikos: puikus judesių ryškumas

  Mėgaukitės nepaprastu judesių ryškumu. „Philips“ 200 Hz „Clear LCD“ televizorius užtikrina neįtikėtiną LCD televizorių 1 milisekundės reakcijos laiką, tad net ir žiūrėdami greičiausias automobilių gaudynes, būsite įsitraukę į veiksmą, o ne lydėsite akimis per visą ekraną ištįsusį automobilį.

 • „Wide Color Gamut“ LCD ekrane spalvos yra neįtikėtinos

  „x.v.Color“ užtikrina natūralių spalvų atkūrimą, tiksliai užfiksuoja kiekvieną menkiausią spalvą, atspalvį ir jų sodrumą, todėl sukuriamas platus spalvų diapazonas, kuriame yra beveik dvigubai daugiau spalvų nei sRGB spalvų visumoje. „x.v.Color“ sukuria spalvų variantus, kurie yra labai panašūs į atpažįstamus žmogaus akies, ši funkcija net pagerina didelės raiškos vaizdo įrašų kokybę. Su „x.v.Color“ suderinamų televizorių ekranuose atkuriami vaizdai bus beveik tokios pat kokybės, kokia jie buvo įrašyti.

 • Mėgaukitės dideliu žiniatinklio vaizdo įrašų pasirinkimu iš „YouTube“ ir kitų svetainių

  „Net TV“ suteikia jums didelį vaizdo įrašų pasirinkimą iš „YouTube“ ir kitų vaizdo įrašų svetainių. Vaizdo įrašai priderinami prie jūsų televizoriaus ekrano, todėl galite patogiai įsitaisę mėgautis interneto vaizdo įrašais optimalia kokybe.

 • MPEG4 HDTV priėmimas iš DVB-T ir DVB-C imtuvo su CI+*

  HDTV leidžia žiūrėti televiziją geriausia įmanoma vaizdo ir garso kokybe, be papildomų imtuvų. Integruotas imtuvas, palaikantis antžeminius ir kabelinius DVB signalus tiek MPEG-2, tiek MPEG-4 formatu, perteiks jums didelės raiškos televizijos programas išskirtine kokybe. Be to, „Common Interface Plus“ sąsaja (CI+) leis mėgautis aukštos kokybės didelės raiškos turiniu tiesiai televizoriuje.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • 200 Hz „Clear LCD“ rodo 200 kadrų per sekundę suderindamas modernią 100 Hz technologiją su skenavimo foninio apšvietimo @ 50 % ciklu.
 • 8 dienų EPG, paslauga galima ne visose šalyse
 • DVB-T, palaikomas tik kai kuriose šalyse
 • DVB-C palaikomas kai kuriose šalyse ir tik kai kurių operatorių. Daugiausia naujausios informacijos pateikiama televizoriaus tipo plokštelėje.
 • „Net TV“ paslauga priklauso nuo šalies ir naudojimo sąlygų.
 • Reikalingas atskirai įsigyjamas „Philips“ DVB-S modulis (dalies Nr. PFS0001, pateikiamas tik Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje)

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti