Nuotraukų rėmelis

  Nuotraukų rėmelis

  Dalykitės nuotraukomis per belaidį ryšį

  Kiek skaitmeninių nuotraukų laikote paslėpę savajame PC ar „Mac“ kompiuteryje? Žinome, kad turite jų tikrai daug! Naudodami belaidį skaitmeninį nuotraukų rėmelį „Philips Wireless Digital PhotoFrame™“ galėsite peržiūrėti kompiuteryje laikomą kolekciją. Tai daryti galėsite pasirinkę belaidį siuntimo būdą arba persiuntimo režimą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Nuotraukų rėmelis

20, 3 cm (8 in) LCD, 4:3 kraštinių santykis 8FF3WMI/00 Surasti panašius produktus

Dalykitės nuotraukomis per belaidį ryšį

 • Dviem spustelėjimais galite nustatyti nuotraukų rėmelio belaidį ryšį

  Naudojant „Wi-Fi“ apsaugotą nustatymą paprasčiausia ir saugiausia nustatyti belaidį ryšį tarp jūsų belaidžio nuotraukų rėmelio ir maršrutizatoriaus. Paprasčiausiai paspauskite belaidžio maršrutizatoriaus WPS mygtuką ir WPS mygtuką ant savo nuotraukų rėmelio, ir nustatymas bus atliktas.

 • Belaidžiu ryšiu siųskite ir rodykite visas kompiuteryje įrašytas nuotraukas

  Naudojant nuotraukų rėmelį, kuris palaiko belaidį nuotraukų persiuntimą, nereikia laikyti daug nuotraukų pačiame nuotraukų rėmelyje. Užuot tai darius, visos jūsų nuotraukos iš namų kompiuterio arba mėgstamos nuotraukos iš interneto belaidžiu ryšiu bus siunčiamos į jūsų nuotraukų rėmelį. Galite lengvai naršyti po šias nuotraukas savo nuotraukų rėmelyje ir niekada nesijaudinti dėl jo atminties talpos.

 • Perkelkite nuotraukas belaidžiu ryšiu tiesiog vilkdami jas programine įranga

  „PhotoFrame Manager“ su belaidžiu ryšiu yra nuotraukų tvarkymo programinė įranga, kuri leidžia peržiūrėti, valdyti ir tvarkyti albumus bei nuotraukas. „PhotoFrame Manager“ veikia „Windows XP“, „Windows Vista“, „Mac OS X“ aplinkoje ir yra suderinamas su „iPhoto“ programine įranga. Be to, programinė įranga perkels jūsų nuotraukas belaidžiu ryšiu į belaidį nuotraukų rėmelį paprasčiausiai jas velkant – tai tikrai paprasta!

 • „imagen Pro“ perteikia ryškias, gyvas ir natūralias odos spalvas

  Unikali „Philips“ vaizdo gerinimo technologija automatiškai išanalizuoja jūsų nuotraukas arba pakoreguoja spalvas ir papildo jas optimaliu kontrastu. „imagen Pro“ yra labiau pažengusi vaizdo technologija, kurią sudaro 3 pagrindiniai „imagen“ elementai, suteikiantys daugiau spalvos tikslumo, gilumo ir kontrasto. Be to, „imagen Pro“ siūlo patobulinti veido odą, sukurti ryškesnius vaizdus ir nuotraukų peržiūrą, kuri yra labai svarbi ramiems vaizdams.

 • Automatinis nuotraukų orientavimas parinks stačią arba gulsčią režimą

  Automatinis gulsčio / stačio formato atpažinimas naudoja jutiklį, kuris atpažįsta nuotraukų rėmelio padėtį ir rodo kiekvieną nuotrauką tinkamu režimu.

 • Pasigėrėkite koliažais: pateikite keletą nuotraukų viename lange

  Tai skaidrių peržiūros efektas, pateikiantis nuotraukas koliažo forma. Jis automatiškai ir atsitiktinai sujungia nuotraukas kartu, kad išvengtų nepatrauklaus rėmo, atsirandančio rodant mažesnes už ekrano matmenis nuotraukas.

 • Suteikite naujo žavesio seniems prisiminimams su „RadiantColor“

  „RadiantColor“ yra išskirtinė „Philips“ technologija, rodanti mažesnes nuotraukas optimaliu 4:3 santykiu, ji praplečia spalvą į neužpildytus ekrano kraštus, pašalina juodas juostas ir kraštinių santykio iškraipymą.

 • Taupoma energija automatiškai pritemdant vaizdą pagal aplinkos apšvietimą

  „Smart Power Pro“ yra jutiklis, įjungiantis ir išjungiantis nuotraukų rėmelį pagal aplinkos apšvietimą – taip sumažinamos energijos sąnaudos ir sutaupoma iki trečdalio nuotraukų rėmelio energijos sąnaudų, prisidedama prie aplinkos išsaugojimo. O svarbiausia, kad visa tai atliekama automatiškai!

 • 4:3 kraštinių santykis užtikrina optimalų, neiškraipytą vaizdą

  „Philips“ skaitmeninis nuotraukų rėmelis užtikrina, kad nuotraukos bus rodomos geriausiu 4:3 vaizdo santykiu.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti