garsiakalbių sistema

  garsiakalbių sistema

  Mėgaukitės muzika iš savo „iPod“ / „iPhone“

  Ant jūsų stalo arba bet kurioje kitoje vietoje ši išvaizdi garsiakalbių sistema atkuria itin aiškų garsą, užpildantį jus supančią erdvę. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

garsiakalbių sistema

skirta „iPod“ / „iPhone“, Laikrodis AD300/12 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės muzika iš savo „iPod“ / „iPhone“

 • Automatinė laikrodžio sinchronizacija su prijungtais „iPod/iPhone“

  Automatinė laikrodžio sinchronizacija su prijungtais „iPod/iPhone“

  Prijungus ir įstačius „iPod“ / „iPhone“ ši prijungimo sistema automatiškai sinchronizuos laikrodį su prijungtu įrenginiu per kelias sekundes. Naudojant šią patogią funkciją jums nereikės rankiniu būdu nustatyti laiko.

 • Garsiak. sist. su žemųjų dažnių atspindžiu leidžia mėgautis galingais, sodriais žemaisiais dažniais

  Garsiak. sist. su žemųjų dažnių atspindžiu leidžia mėgautis galingais, sodriais žemaisiais dažniais

  Dėl garsiakalbių sistemos su žemųjų dažnių atspindžio funkcija sodriais žemaisiais dažniais galite mėgautis iš kompaktiškų garsiakalbių sistemos. Ši sistema skiriasi nuo kitų įprastinių garsiakalbių sistemų, nes joje yra papildomas žemųjų dažnių vamzdis, kuris akustiškai suderintas su žemųjų dažnių garsiakalbiu, todėl iš sistemos skleidžiami optimalūs žemieji garsai. To rezultatas – sodresni ir mažiau iškraipyti žemųjų dažnių garsai. Sistema veikia rezonuodama oro srautą žemųjų dažnių vamzdyje ir sukurdama tokią pat vibraciją kaip įprastiniuose žemųjų dažnių garsiakalbiuose. Kartu su žemųjų dažnių garsiakalbiams būdingu jautrumu sistema išplečia bendrą žemųjų dažnių garsų diapazoną ir sukuria visiškai naują tokių garsų dimensiją.

 • Vienu metu grokite ir įkraukite savo „iPod“ / „iPhone“

  Vienu metu grokite ir įkraukite savo „iPod“ / „iPhone“

  Mėgaukitės savo mėgstama MP3 muzika, kol kraunate „iPod“ / „iPhone“! Jungtis leidžia prijungti nešiojamąjį prietaisą tiesiogiai prie prijungimo stotelių pramogų sistemos, todėl galite klausytis mėgstamos muzikos kokybišku garsu. Grojant kraunami jūsų „iPod“ / „iPhone“, todėl galite mėgautis mėgstama muzika ir nesijaudinti, kad jūsų nešiojamojo grotuvo baterijos išsikraus. Prijungimo stotelių pramogų sistema automatiškai įkrauna jūsų nešiojamąjį prietaisą, kol jis yra prijungtas.

 • AUX įvesties lizdas, skirtas jūsų nešiojamajam MP3 muzikos grotuvui

  AUX įvesties lizdas, skirtas jūsų nešiojamajam MP3 muzikos grotuvui
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti