Laikrodis-radijas

  Laikrodis-radijas

  Pradėkite dieną savaip!

  Šis stilingas „Philips“ laikrodis su radiju patraukliai atrodo ir pažadina jus laiku. Jame yra įmontuotas AM / FM radijas, todėl galite pasirinkti, ar jus pažadins mėgstama radijo stotis, ar žadintuvo signalas.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Pradėkite dieną savaip!

Pabuskite su radiju arba signalu

 • Pabuskite su savo mėgstama melodija ar garsais

  Pabuskite su savo mėgstama melodija ar garsais

  Pabuskite su savo mėgstama radijo stotimi ar žadintuvu. Paprasčiausiai nustatykite „Philips“ laikrodžio su radiju žadintuvą, kuris jus pažadintų skleisdamas paskutinės jūsų klausytos radijo stoties garsus. Atėjus žadinimo laikui, jūsų „Philips“ laikrodis su radiju automatiškai įjungs paskutinę klausytą radijo stotį arba signalą.

 • Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės jums nuspręsti, kaip ilgai prieš užmigdami norite klausytis muzikos ar pasirinktos radijo stoties. Nustatykite laiko limitą (iki 2 val.) ir pasirinkite CD ar radijo stotį, kurios norite klausytis prieš užmigdami. Prietaisas gros pasirinktą laiko tarpą ir tada automatiškai persijungs į energiją taupantį budėjimo režimą. Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamiausio CD ar radijo laidų vedėjo, o ne skaičiuojant avis ar jaudinantis dėl švaistomos energijos.

 • AM/FM imtuvas, kad galėtumėte klausytis radijo

  AM/FM imtuvas, kad galėtumėte klausytis radijo
 • Paprastas laikrodžio ir žadintuvo nustatymas

  Nustatyti laiką ir žadintuvą paprasta, todėl net nereikės vadovautis instrukcijomis, pateiktomis trumpame vadove arba vartotojo instrukcijose. Paprasčiausiai paspauskite minkštus laikrodžio-radijo mygtukus ir nustatykite laiką bei žadintuvą.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti