Laikrodis-radijas

  Laikrodis-radijas

  Pabuskite su visiškai įkrautu FM radiju ir išmaniuoju telefonu

  „Philips“ AJ3200 radijo laikrodis įkrauna bet kurį išmanųjį telefoną, „iPhone“ ar „Android“, kol miegate. Lanksti jungtis puikiai prisitaiko prie bet kurio telefono. Pabuskite su mėgstama FM radijo stotimi ir pradėkite dieną su visiškai įkrautais įrenginiais. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Laikrodis-radijas

Universalus įkrovimas, FM, skaitmeninis derinimas, Dvigubas signalas, Laiko ir žadintuvo išsaugoj. funkcija AJ3200/12 Surasti panašius produktus

Pabuskite su visiškai įkrautu FM radiju ir išmaniuoju telefonu

 • Universalūs įkrovimo dėklai ir jokių susiraizgiusių laidų

  Universalūs įkrovimo dėklai ir jokių susiraizgiusių laidų

  Daugiau jokių laidų ant jūsų naktinio staliuko. Šis laikrodis su radiju turi tris keičiamus dėklus, skirtus įkrauti jūsų „iPhone“, „Android“ ir kitus išmaniuosius telefonus. „iPhone“ įkrovimui naudokite dešinįjį dėklą ir „Apple Lightning“ arba 30 kontaktų įkrovimo laidą; „Android“ ir kitų išmaniųjų telefonų įkrovimui naudokite supakuotą mikro USB dėklą. Sujungę laidą su dėklu, prijunkite išmanųjį telefoną ir iškart pradėkite krauti. Jokios laidų painiavos ir viskas tvarkingai sudėta.

 • Pabuskite su savo mėgstama melodija ar garsais

  Pabuskite su savo mėgstama melodija ar garsais

  Pabuskite su savo mėgstama radijo stotimi ar žadintuvu. Paprasčiausiai nustatykite „Philips“ laikrodžio su radiju žadintuvą, kuris jus pažadintų skleisdamas paskutinės jūsų klausytos radijo stoties garsus. Atėjus žadinimo laikui, jūsų „Philips“ laikrodis su radiju automatiškai įjungs paskutinę klausytą radijo stotį arba signalą.

 • Kartoti signalą nusnūdimui

  Kartoti signalą nusnūdimui

  Galvodamas apie ilgesnį pamiegojimą, „Philips“ radijas-laikrodis turi snaudimo funkciją. Jei suskambus žadintuvui, norite ilgiau pasnausti, paspauskite signalo kartojimo mygtuką ir miegokite toliau. Po 9 min. žadintuvas vėl suskambės. Galite ir toliau spausti šį mygtuką kas 9 min., kol išjungsite žadintuvą visai.

 • Dvigubas signalas žadina jus ir jūsų partnerį skirtingu laiku

  Dvigubas signalas žadina jus ir jūsų partnerį skirtingu laiku

  „Philips“ garso sistema turi du skirtingus žadinimo laikus. Nustatykite vieną žadinimo laiką vienu metu sau ir kitą laiką - partneriui pažadinti.

 • Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Pradėkite dieną maloniai nuo švelnių iki palaipsniui stiprėjančių signalo garsų. Įprasti žadintuvo signalai su iš anksto nustatomu garsu arba skamba per tyliai, kad jus pažadintų, arba taip garsiai, kad atsikeliate piktas. Galite pasirinkti nubusti su mėgstama muzika, radijo stotimi ar signalu. Švelnus žadinimo garsas palaipsniui garsėja nuo subtiliai tylaus iki protingai garsaus, kad maloniai jus pažadintų.

 • FM išankstinis funkcijų nustatymas

  FM išankstinis funkcijų nustatymas

  Skaitmeninis FM radijas siūlo papildomų muzikos kolekcijos parinkčių „Philips“ garso sistemoje. Paprasčiausiai suraskite norimą stotį, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Su iš anksto nustatyta radijo stotimi, kurią galima išsaugoti, galite greitai pasiekti savo mėgstamą radijo stotį ir nereikia kiekvieną kartą iš naujo nustatyti dažnių.

 • Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės jums nuspręsti, kaip ilgai prieš užmigdami norite klausytis muzikos ar pasirinktos radijo stoties. Nustatykite laiko limitą (iki 2 val.) ir pasirinkite CD ar radijo stotį, kurios norite klausytis prieš užmigdami. Prietaisas gros pasirinktą laiko tarpą ir tada automatiškai persijungs į energiją taupantį budėjimo režimą. Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamiausio CD ar radijo laidų vedėjo, o ne skaičiuojant avis ar jaudinantis dėl švaistomos energijos.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti