Laikrodis-radijas

  Laikrodis-radijas

  Kraukite savo mobilųjį miegodami

  Pradėkite dieną įkrovę šiuo laikrodžiu–radiju. Juo galima krauti mobilųjį telefoną ir USB įrenginį tuo pačiu metu, todėl jūsų prietaisai niekada neišsikraus. Galima nustatyti, kad žadintuvas žadintų įjungdamas radiją arba paleidęs signalą, o parinkus dvigubą signalą žadintuvas nuskambės du kartus Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Laikrodis-radijas

Du įkrovimui skirti USB prievadai, FM, analoginis derinimas, Dvigubas signalas, Laiko ir žadintuvo palaikymas AJ4000B/12 Surasti panašius produktus

Kraukite savo mobilųjį miegodami

ir naudodami integruotą „micro USB“ laidą

 • Pabuskite su savo mėgstama melodija ar garsais

  Pabuskite su savo mėgstama melodija ar garsais

  Pabuskite su savo mėgstama radijo stotimi ar žadintuvu. Paprasčiausiai nustatykite „Philips“ laikrodžio su radiju žadintuvą, kuris jus pažadintų skleisdamas paskutinės jūsų klausytos radijo stoties garsus. Atėjus žadinimo laikui, jūsų „Philips“ laikrodis su radiju automatiškai įjungs paskutinę klausytą radijo stotį arba signalą.

 • Dvigubas signalas žadina jus ir jūsų partnerį skirtingu laiku

  Dvigubas signalas žadina jus ir jūsų partnerį skirtingu laiku

  „Philips“ garso sistema turi du skirtingus žadinimo laikus. Nustatykite vieną žadinimo laiką vienu metu sau ir kitą laiką - partneriui pažadinti.

 • Kartoti signalą nusnūdimui

  Kartoti signalą nusnūdimui

  Galvodamas apie ilgesnį pamiegojimą, „Philips“ radijas-laikrodis turi snaudimo funkciją. Jei suskambus žadintuvui, norite ilgiau pasnausti, paspauskite signalo kartojimo mygtuką ir miegokite toliau. Po 9 min. žadintuvas vėl suskambės. Galite ir toliau spausti šį mygtuką kas 9 min., kol išjungsite žadintuvą visai.

 • Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės jums nuspręsti, kaip ilgai prieš užmigdami norite klausytis muzikos ar pasirinktos radijo stoties. Nustatykite laiko limitą (iki 1 val.) ir pasirinkite radijo stotį, kurios norite klausytis prieš užmigdami. „Philips“ radijas gros pasirinktą laiko tarpą ir tada automatiškai persijungs į energiją taupantį ir tylųjį budėjimo režimą. Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamiausio radijo laidų vedėjo, o ne skaičiuojant avis ar jaudinantis dėl švaistomos energijos

 • Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Pradėkite dieną maloniai nuo švelnių iki palaipsniui stiprėjančių signalo garsų. Įprasti žadintuvo signalai su iš anksto nustatomu garsu arba skamba per tyliai, kad jus pažadintų, arba taip garsiai, kad atsikeliate piktas. Galite pasirinkti nubusti su mėgstama muzika, radijo stotimi ar signalu. Švelnus žadinimo garsas palaipsniui garsėja nuo subtiliai tylaus iki protingai garsaus, kad maloniai jus pažadintų.

 • FM imtuvas leis mėgautis radijo programomis

  Integruotas FM imtuvas leis kiekvieną dieną mėgautis per mėgstamą radijo stotį transliuojamomis dainomis ar žiniomis. Paprasčiausiai nustatykite stotį, kurios norite klausytis.

 • Įkraukite antrą USB įrenginį per integruotą USB šakotuvą

  Šiais laikais įprasta namuose turėti daugiau nei vieną USB įrenginį. Tokie įrenginiai kaip fotoaparatai, žaidimų įrenginiai, mobilieji telefonai ir nešiojamieji muzikos grotuvai paprastai įkraunami per USB. Prireikus galite naudoti keitiklį su „micro“ ir „mini“ USB jungtimis, todėl dar daugiau įtaisų galite įkrauti per antrąjį radijo imtuvo USB prievadą.

 • Įkraukite savo mobilųjį telefoną integruotu „micro USB“ laidu

  Tegu jūsų telefonas būna visada įkrautas. Ši laikrodis su radiju turi integruotą „micro USB“ laidą, prijungtą prie galinės sienelės. Taigi būdu kroviklis visada bus su jumis. Nereikia jokių papildomų jungimų ir nėra laidų, kuriuos galite pamesti. Dabar miegodami galite laikyti telefoną šalia savęs ir kartu jį įkrauti. „Philips“ gerai jus supranta.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti