Radijas-laikrodis su skaitmeniniu nustatymu

  Radijas-laikrodis su skaitmeniniu nustatymu

  Įkraukite mobilųjį telefoną, kol miegate

  „Philips“ laikrodis su radiju ne tik pažadins jus mėgstama radijo stotimi, bet ir įkraus jūsų mobilųjį telefoną, kol miegate. Jis turi du žadintuvo nustatymus darbo dienoms ir savaitgaliams bei didelį, gerai matomą LCD ekraną. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Radijas-laikrodis su skaitmeniniu nustatymu

Įkraukite mob. telefoną / USB įrenginį AJ4200/12 Surasti panašius produktus

Įkraukite mobilųjį telefoną, kol miegate

 • Pabuskite su savo mėgstama melodija ar garsais

  Pabuskite su savo mėgstama melodija ar garsais

  Pabuskite su savo mėgstama radijo stotimi ar žadintuvu. Paprasčiausiai nustatykite „Philips“ laikrodžio su radiju žadintuvą, kuris jus pažadintų skleisdamas paskutinės jūsų klausytos radijo stoties garsus. Atėjus žadinimo laikui, jūsų „Philips“ laikrodis su radiju automatiškai įjungs paskutinę klausytą radijo stotį arba signalą.

 • Skaitmeninis išankstinis stočių nustatymas ypatingam patogumui

  Skaitmeninis išankstinis stočių nustatymas ypatingam patogumui

  Paprasčiausiai pasirinkite norimą stotį, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Su iš anksto nustatyta radijo stotimi, kurią galima išsaugoti, galite greitai pasiekti savo mėgstamą radijo stotį ir nereikia kiekvieną kartą iš naujo nustatyti dažnių.

 • Integruotas saugojimo skyrelis jungties antgaliams

  Integruotas saugojimo skyrelis jungties antgaliams

  Integruotasu saugojimo skyrelis kroviklio jungties antgaliams užtikrina, kad antgaliai bus saugiai ir švariai saugomi iki kito naudojimo. Pateikiami net dideli ir maži antgaliai skirtingiems mobiliųjų telefonų modeliams ir antgalis įtaisams su mini-USB jungtimi.

 • Kraukite mobilius telefonus ir USB įtaisus vienu metu

  Kraukite mobilius telefonus ir USB įtaisus vienu metu

  Šį produktą patogu naudoti kaip dvigubą įkrovos įtaisą, nes vienu metu galite krauti iki dviejų įrenginių. Tik prijunkite du mobilius telefonus ar kitus USB įtaisus arba po vieną iš jų prieš eidami gulti, o ryte įtaisai bus pilni energijos, kaip ir jūs.

 • Palaiko pagrindiniu gamintojų mobiliuosius telefonus ir USB įtaisus

  Palaiko pagrindiniu gamintojų mobiliuosius telefonus ir USB įtaisus

  Produktas veikia kaip mobiliojo telefono ir USB įtaiso kroviklis ir įkrauna įtaisus, kol miegate. Ši funkcija yra labai patogi ir palaiko pagrindiniu gamintojų mobiliuosius telefonus.

 • Datos ir savaitės dienos rodinys

  Datos ir savaitės dienos rodinys

  LCD ekrane aiškiai rodoma data ir savaitės diena.

 • Darbo dienų ir savaitgalių žadintuvo nustatymus pritaikykite savo gyvenimo stiliui

  Darbo dienų ir savaitgalių žadintuvo nustatymus pritaikykite savo gyvenimo stiliui

  Atsižvelgiant į šiuolaikišką gyvenimo būdą, šis laikrodis-radijas turi dvigubo žadintuvo funkciją, kuri leidžia nustatyti skirtingus žadinimo laikus darbo dienoms ir savaitgaliams arba net keisti žadintuvo nustatymus poroms. Žadintuve gali būti nustatytas vienodas žadinimo laikas visai savaitei nuo pirmadienio iki sekmadienio. Arba galite nustatyti žadintuvą įsijungti anksti darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio ir leisti sau patinginiauti šeštadieniais bei sekmadieniais. Kad ir ką pasirinktumėte, ši patogi funkcija apsaugos nuo gaišaties keičiant žadintuvo laikus kiekvieną vakarą.

 • Didelis LCD ekranas patogiai peržiūrai

  Didelis LCD ekranas patogiai peržiūrai

  Dideliame ekrane paprasta skaityti. Dabar galite perskaityti laiką, datą ir žadintuvo laiką net iš toliau. Tai ypač naudinga pagyvenusiems žmonėms arba tiems, kurie turi problemų su regėjimu.

 • Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Pradėkite dieną maloniai nuo švelnių iki palaipsniui stiprėjančių signalo garsų. Įprasti žadintuvo signalai su iš anksto nustatomu garsu arba skamba per tyliai, kad jus pažadintų, arba taip garsiai, kad atsikeliate piktas. Galite pasirinkti nubusti su mėgstama muzika, radijo stotimi ar signalu. Švelnus žadinimo garsas palaipsniui garsėja nuo subtiliai tylaus iki protingai garsaus, kad maloniai jus pažadintų.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti