Radijas-laikrodis su skaitmeniniu nustatymu

  Radijas-laikrodis su skaitmeniniu nustatymu

  Nuspalvinkite savo dieną

  Sukurkite stilių pasirinkę elegantišką naktinį laikrodį, kuris turi daugiau privalumų nei vien tik išvaizda. Įjungtas šis „Philips“ laikrodis AJ5000/12 automatiškai nustato teisingą laiką ir garantuoja gerą nuotaiką su margaspalvėmis šviesomis. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Radijas-laikrodis su skaitmeniniu nustatymu

Spalvingas dekoratyvinis apšvietimas, FM, skaitmeninis derinimas, Dvigubas signalas, Laiko ir žadintuvo palaikymas AJ5000/12 Surasti panašius produktus

Nuspalvinkite savo dieną

margaspalvėmis nuotaikingomis šviesomis

 • Margaspalvės nuotaikingos šviesos derančios prie jūsų stiliaus

  Margaspalvės nuotaikingos šviesos derančios prie jūsų stiliaus

  Spalvos ir šviesa gali įtakoti jūsų jausmus. Vienas derinys gali pripildyti energijos, o kitas atvirkščiai - ramybe. Spalvotos šviesos neabejotinai yra patrauklios ir gali paįvairinti jūsų kambarį. Šis radijas-lakrodis turi margaspalves nuotaikingas šviesas, kurios gali pagaminti daugiau nei 32 000 spalvų - suteikiant jums daugybę atspalvių ir pasirenkant jas pagal savo nuotaiką ar interjerą.

 • Pabuskite žadinami muzikos, radijo arba signalo su nuotaikingomis šviesomis

  Pabuskite žadinami muzikos, radijo arba signalo su nuotaikingomis šviesomis

  Šauniai pradėkite kiekvieną dieną, pasirinkdami žadinimo singnalą. Tegu jus pažadina signalas, melodija arba mėgiama radijo stotis, kad pabustumėte iš snaudulio. Nuotaikingos šviesos gali taip pat pasirodyti ir suskambus žadintuvui, praskaidrindamos jūsų rytą. Jos taip pat gali keisti spalvas pagal tai, kaip ilgai snūduriavote suskambus pirmajam žadintuvui. Pirmąsias 10 min. vyraujas žalia spalva, kitas 10 min. - geltona, o pasirodžius raudonai šviesai siunčiama žinutė, kad jūs jau vėluojate.

 • Skaitmeninis išankstinis stočių nustatymas ypatingam patogumui

  Skaitmeninis išankstinis stočių nustatymas ypatingam patogumui

  Paprasčiausiai pasirinkite norimą stotį, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Su iš anksto nustatyta radijo stotimi, kurią galima išsaugoti, galite greitai pasiekti savo mėgstamą radijo stotį ir nereikia kiekvieną kartą iš naujo nustatyti dažnių.

 • Dvigubas signalas žadina jus ir jūsų partnerį skirtingu laiku

  Dvigubas signalas žadina jus ir jūsų partnerį skirtingu laiku

  „Philips“ garso sistema turi du skirtingus žadinimo laikus. Nustatykite vieną žadinimo laiką vienu metu sau ir kitą laiką - partneriui pažadinti.

 • Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Pradėkite dieną maloniai nuo švelnių iki palaipsniui stiprėjančių signalo garsų. Įprasti žadintuvo signalai su iš anksto nustatomu garsu arba skamba per tyliai, kad jus pažadintų, arba taip garsiai, kad atsikeliate piktas. Galite pasirinkti nubusti su mėgstama muzika, radijo stotimi ar signalu. Švelnus žadinimo garsas palaipsniui garsėja nuo subtiliai tylaus iki protingai garsaus, kad maloniai jus pažadintų.

 • Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės jums nuspręsti, kaip ilgai prieš užmigdami norite klausytis muzikos ar pasirinktos radijo stoties. Nustatykite laiko limitą (iki 2 val.) ir pasirinkite CD ar radijo stotį, kurios norite klausytis prieš užmigdami. Prietaisas gros pasirinktą laiko tarpą ir tada automatiškai persijungs į energiją taupantį budėjimo režimą. Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamiausio CD ar radijo laidų vedėjo, o ne skaičiuojant avis ar jaudinantis dėl švaistomos energijos.

 • Kartoti signalą nusnūdimui

  Kartoti signalą nusnūdimui

  Galvodamas apie ilgesnį pamiegojimą, „Philips“ radijas-laikrodis turi snaudimo funkciją. Jei suskambus žadintuvui, norite ilgiau pasnausti, paspauskite signalo kartojimo mygtuką ir miegokite toliau. Po 9 min. žadintuvas vėl suskambės. Galite ir toliau spausti šį mygtuką kas 9 min., kol išjungsite žadintuvą visai.

 • Margaspalvių nuotaikingų šviesų reguliavimas spalvos žaismui ar atmosferai

  Žaiskite su margaspalvėmis šviesomis ir mėgaukitės besikeičiančia atmosfera. Arba sustabdykite spalvą paspausdami sustabdymo mygtuką ties mėgstama ar prie kambario derančia spalva.

 • Įjunkite ir automatiškai nustatykite laiką

  Išimkite laikrodį iš dėžutės, įjunkite, ir laikas jau nustatytas – automatiškai. Išmanus laikrodis nuskaito užprogramuotus duomenis ir nustato teisingą laiką pagal nustatytas laiko juostas. Jei gyvenate už nustatytos laiko juostos ribų, viskas, ką turite padaryti, – paspausti „Laiko juostos“ (Time zone) mygtuką, ir laikrodis iš naujo nustatys laiką. Jokių instrukcijų, jokių mygtukų.

 • Rezervinis laiko ir žadinimo signalo kopijavimas net ir išsijungus energijai

  Dingus energijai, šis išmanus laikrodis vis tiek išlaikys ir išsaugos esamą laiką ir jūsų nustatymus. Nustatytas žadintuvas išlieka aktyvus, net jei ekranas išjungtas – dėl iš anksto integruotos baterijos. Vėl atsiradus energijai, nereikia iš naujo nustatyti laikrodžio ir atkurti nustatymo. Nuostabu, kad net jei elektros energijos tiekimas nėra atkurtas, baterija tiekia pakankamai energijos, kad suskambėtų žadintuvas jūsų nustatytu metu – užtikrinant, kad tikrai nepramiegosite.

 • Nustatomas ekrano ryškumas patogiam žiūrėjimui

  Nustatomas ekrano ryškumas leidžia nustatyti ekraną pagal savo poreikius.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti