Laikrodis-radijas

  Laikrodis-radijas

  Pabuskite ir šypsokitės

  Džiaukitės patogiai rodomu laiku ant bet kokio norimo paviršiaus. Paryškinkite vaizdą arba apverskite jį, kad jis visada būtų aiškiai rodomas ant sienos ar lubų. Be to, šis laikrodis automatiškai nustato laiką ir žadinimui pasiūlo melodiją, radiją ar žadintuvo skambutį. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Laikrodis-radijas

Laiko projekcija, FM, skaitmeninis derinimas, Dvigubas signalas, Laiko ir žadintuvo išsaugoj. funkcija AJ5030/12 Surasti panašius produktus

Pabuskite ir šypsokitės

naudodamiesi laiko projekcijos funkcija

 • Pabuskite nuo melodijos, signalo ar radijo

  Pabuskite nuo melodijos, signalo ar radijo

  Puiki kiekvienos dienos pradžia su pasirinkta žadintuvo melodija. Pasirinkite skambutį arba melodiją – arba nustatykite mėgstamą radijo stotį, kuris pakels jus iš miego.

 • Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Pradėkite dieną maloniai nuo švelnių iki palaipsniui stiprėjančių signalo garsų. Įprasti žadintuvo signalai su iš anksto nustatomu garsu arba skamba per tyliai, kad jus pažadintų, arba taip garsiai, kad atsikeliate piktas. Galite pasirinkti nubusti su mėgstama muzika, radijo stotimi ar signalu. Švelnus žadinimo garsas palaipsniui garsėja nuo subtiliai tylaus iki protingai garsaus, kad maloniai jus pažadintų.

 • Skaitmeninis išankstinis stočių nustatymas ypatingam patogumui

  Skaitmeninis išankstinis stočių nustatymas ypatingam patogumui

  Paprasčiausiai pasirinkite norimą stotį, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Su iš anksto nustatyta radijo stotimi, kurią galima išsaugoti, galite greitai pasiekti savo mėgstamą radijo stotį ir nereikia kiekvieną kartą iš naujo nustatyti dažnių.

 • Dvigubas signalas žadina jus ir jūsų partnerį skirtingu laiku

  Dvigubas signalas žadina jus ir jūsų partnerį skirtingu laiku

  „Philips“ garso sistema turi du skirtingus žadinimo laikus. Nustatykite vieną žadinimo laiką vienu metu sau ir kitą laiką - partneriui pažadinti.

 • Kartoti signalą nusnūdimui

  Kartoti signalą nusnūdimui

  Galvodamas apie ilgesnį pamiegojimą, „Philips“ radijas-laikrodis turi snaudimo funkciją. Jei suskambus žadintuvui, norite ilgiau pasnausti, paspauskite signalo kartojimo mygtuką ir miegokite toliau. Po 9 min. žadintuvas vėl suskambės. Galite ir toliau spausti šį mygtuką kas 9 min., kol išjungsite žadintuvą visai.

 • Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės jums nuspręsti, kaip ilgai prieš užmigdami norite klausytis muzikos ar pasirinktos radijo stoties. Nustatykite laiko limitą (iki 1 val.) ir pasirinkite radijo stotį, kurios norite klausytis prieš užmigdami. „Philips“ radijas gros pasirinktą laiko tarpą ir tada automatiškai persijungs į energiją taupantį ir tylųjį budėjimo režimą. Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamiausio radijo laidų vedėjo, o ne skaičiuojant avis ar jaudinantis dėl švaistomos energijos

 • Lankstus projektavimo kampas leis gerai matyti iš bet kur

  Tegu daiktai tarnauja jums, kaip laikrodis, kuris lanksčiu projektavimo vamzdeliu šviečia laiką visur, kur norite. Vamzdelį tikslaus reguliavimo valdikliais galima nukreipti horizontaliai ir vertikaliai, todėl laiko atvaizdą galite projektuoti tiksliai ten, kur norite – ant sienos, lubų ar baldų dalių. Taip galėsite pažiūrėti laiką net nepasukę galvos, be to, šis laikrodis atrodo tiesiog puikiai.

 • Reguliuojamas fokusavimas leis išgauti ryškią laiko projekciją

  Išgaukite visada ryškų projektuotą laiko atvaizdą paprastai naudojamu fokusavimo valdikliu. Galite reguliuoti fokusavimo valdiklį išlaikydami aiškų suprojektuotą atvaizdą diapazone nuo 1 iki 2,5 m. Mėgaukitės švariu ir ryškiu projektuotu vaizdu ir visada aiškiai matykite laiką.

 • Apvertimo valdiklis apverčia projektuojamą vaizdą

  Šis laikrodis-radijas projektuoja laiką ant sienos ar lubų, kad būtų patogu žiūrėti. Apvertimo valdiklio funkcija leis akimirksniu pasukti projektuojamą laiką 180 laipsnių kampu, kad būtų patogiau matyti iš bet kurios kambario vietos.

 • Įjunkite ir automatiškai nustatykite laiką

  Išimkite laikrodį iš dėžutės, įjunkite, ir laikas jau nustatytas – automatiškai. Išmanus laikrodis nuskaito užprogramuotus duomenis ir nustato teisingą laiką pagal nustatytas laiko juostas. Jei gyvenate už nustatytos laiko juostos ribų, viskas, ką turite padaryti, – paspausti „Laiko juostos“ (Time zone) mygtuką, ir laikrodis iš naujo nustatys laiką. Jokių instrukcijų, jokių mygtukų.

 • Rezervinis laiko ir žadinimo signalo kopijavimas net ir išsijungus energijai

  Dingus energijai, šis išmanus laikrodis vis tiek išlaikys ir išsaugos esamą laiką ir jūsų nustatymus. Nustatytas žadintuvas išlieka aktyvus, net jei ekranas išjungtas – dėl iš anksto integruotos baterijos. Vėl atsiradus energijai, nereikia iš naujo nustatyti laikrodžio ir atkurti nustatymo. Nuostabu, kad net jei elektros energijos tiekimas nėra atkurtas, baterija tiekia pakankamai energijos, kad suskambėtų žadintuvas jūsų nustatytu metu – užtikrinant, kad tikrai nepramiegosite.

 • Nustatomas ekrano ryškumas patogiam žiūrėjimui

  Nustatomas ekrano ryškumas leidžia nustatyti ekraną pagal savo poreikius.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti