Laikrodis-radijas

  Laikrodis-radijas

  Stilingas laikrodis-radijas su balso pašto funkcija

  Išmanusis padėjėjas padeda įrašyti balso pranešimus, skirtus šeimos nariams; pranešimai būna skirti konkrečiai pašto dėžutei. Ant stalo statomame ar sieniniame „Philips“ laikrodyje-radijuje įdiegtos laikrodžio, radijo ir nuotraukų demonstravimo funkcijos.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Stilingas laikrodis-radijas su balso pašto funkcija

ir spalvotu ekranu

 • Išankstinis FM stočių skaitmeninis derinimas

  Išankstinis FM stočių skaitmeninis derinimas

  Skaitmeninis FM radijas suteikia papildomų muzikos kolekcijos parinkčių „Philips“ garso sistemoje. Paprasčiausiai suraskite norimą stotį, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Naudodami iš anksto nustatomas ir išsaugomas radijo stotis, galite greitai pasiekti savo mėgstamą radijo stotį, kiekvieną kartą iš naujo nenustatinėdami dažnių.

 • Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Pradėkite dieną maloniai nuo švelnių iki palaipsniui stiprėjančių signalo garsų. Įprasti žadintuvo signalai su iš anksto nustatomu garsu arba skamba per tyliai, kad jus pažadintų, arba taip garsiai, kad atsikeliate piktas. Galite pasirinkti nubusti su mėgstama muzika, radijo stotimi ar signalu. Švelnus žadinimo garsas palaipsniui garsėja nuo subtiliai tylaus iki protingai garsaus, kad maloniai jus pažadintų.

 • Stilingas plonas dizainas su galimybėmis statyti ant stalo ar tvirtinti prie sienos

  Stilingas plonas dizainas su galimybėmis statyti ant stalo ar tvirtinti prie sienos

  Tobulas plono ir universalaus dizaino derinys, jūsų „Philips“ garso sistema yra sukurta įsilieti į gyvenamą erdvę. Garso sistemos pagrindas yra stovas, todėl sistema gali būti saugiai ir gražiai patalpinta ant lentynos ar spintelės. Jei montuojate prie sienos, galite naudotis visomis lanksčiomis stovinčio stovo savybėmis.

 • Lengvai prisijunksite prie bet kurio kompiuterio per standartinį USB prievadą

  Pelę galima lengvai prijungti prie bet kurio kompiuterio, naudojant standartinį USB prievadą.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti