belaidžio grotuvo dokas

  belaidžio grotuvo dokas

  Leiskite muziką ir įkraukite savo „Android“ telefoną

  Prijunkite ir įkraukite „Android“ telefoną ir mėgaukitės nepriekaištinga garso kokybe per AS860 prijungiamą garsiakalbį. Palietę garsiakalbį NFC palaikančiu išmaniuoju telefonu galėsite lengvai paleisite „Bluetooth“ siejimą ir be vargo transliuosite muziką. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

belaidžio grotuvo dokas

skirta „Android“, „Bluetooth“ AS860/10 Surasti panašius produktus

Leiskite muziką ir įkraukite savo „Android“ telefoną

 • Valdymas vienu palietimu naudojant NFC su išmaniaisiais telefonais, skirtas susieti „Bluetooth“ ryšiu

  Valdymas vienu palietimu naudojant NFC su išmaniaisiais telefonais, skirtas susieti „Bluetooth“ ryšiu

  Paprastai susiekite „Bluetooth“ įrenginius vienu palietimu, naudodami NFC (artimo lauko ryšio angl. „Near Field Communications“) technologiją. Tiesiog spustelėkite išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį su NFC funkcija NFC srityje, kad įjungtumėte garsiakalbį, paleistumėte „Bluetooth“ siejimą ir pradėtumėte srautiniu perdavimu leisti muziką.

 • Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  „Bluetooth“ yra trukdžiams atspari ir mažai energijos naudojanti nedidelio atstumo belaidžio ryšio technologija. Naudojant šią technologiją galima lengvai belaidžiu ryšiu prisijungti prie „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ arba kitų „Bluetooth“ įrenginių, tokių kaip išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai arba net nešiojamieji kompiuteriai. Todėl per šį garsiakalbį be jokių laidų galite mėgautis mėgstama muzika, vaizdo įrašų arba žaidimų garsu.

 • Skaitmeninis garso apdorojimas perteikia natūralią, be iškraipymų muziką

  Skaitmeninis garso apdorojimas perteikia natūralią, be iškraipymų muziką

  Moderni garso apdorojimo technologija pagerina jūsų muzikos atkūrimą taip, kad kiekviena nata skamba aiškiai ir tiksliai, o kiekvienas pauzė perteikiama netrikdoma tyla. Išskirtinė „Philips“ skaitmeninė garso apdorojimo technologija optimizuoja kompaktiškų garsiakalbių dėžių charakteristikas, perteikdama yra skaidrų, detalų ir galingą garsą be jokių iškraipymų.

 • Garsiak. sist. su žemųjų dažnių atspindžiu leidžia mėgautis galingais, sodriais žemaisiais dažniais

  Garsiak. sist. su žemųjų dažnių atspindžiu leidžia mėgautis galingais, sodriais žemaisiais dažniais

  Dėl garsiakalbių sistemos su žemųjų dažnių atspindžio funkcija sodriais žemaisiais dažniais galite mėgautis iš kompaktiškų garsiakalbių sistemos. Ši sistema skiriasi nuo kitų įprastinių garsiakalbių sistemų, nes joje yra papildomas žemųjų dažnių vamzdis, kuris akustiškai suderintas su žemųjų dažnių garsiakalbiu, todėl iš sistemos skleidžiami optimalūs žemieji garsai. To rezultatas – sodresni ir mažiau iškraipyti žemųjų dažnių garsai. Sistema veikia rezonuodama oro srautą žemųjų dažnių vamzdyje ir sukurdama tokią pat vibraciją kaip įprastiniuose žemųjų dažnių garsiakalbiuose. Kartu su žemųjų dažnių garsiakalbiams būdingu jautrumu sistema išplečia bendrą žemųjų dažnių garsų diapazoną ir sukuria visiškai naują tokių garsų dimensiją.

 • Naudodami garso įvestį paprasčiau atkursite muziką iš nešiojamųjų įrenginių

  Naudodami garso įvestį paprasčiau atkursite muziką iš nešiojamųjų įrenginių

  Tereikia vieno paprasto sujungimo, ir galėsite mėgautis visa savo muzika iš nešiojamųjų įrenginių ir kompiuterių. Paprasčiausiai prijunkite įrenginį prie „Philips“ komplekto garso įvesties (3,5 mm) prievado. Kompiuteriai paprastai jungiami per ausinių išvesties lizdą. Prisijungę galite mėgautis visa savo muzikos kolekcija tiesiogiai per aukštos kokybės garsiakalbių komplektą. „Philips“ tiesiog perteikia geresnį garsą.

 • Įkraukite antrą mobilųjį prietaisą per USB jungį

  Įkraukite antrą mobilųjį prietaisą per USB jungį

  Papildomo patogumo šiam garsiakalbiui suteikia USB prievadas, skirtas antram mobiliajam įrenginiu įkrauti, net kai yra prijungtas „iPod“ / „iPhone“.

 • Sumaniai sukonstruotas „FlexiDock“ tinka bet kuriam „Android“ telefonui

  Patobulinta „Philips“„FlexiDock“ versija turi mikro USB jungtį, puikiai tinkančia bet kuriam „Android“ telefonui. Dėl dailaus ir suapvalinto jungties dizaino, doko mechanizmas puikiai tinka bet kuriam „Android“ telefonui. Garantuojamas maksimalus pritaikomumas. Tiesiog pastumkite jungtį į kairę arba dešinę, arba pasukite, kad ji atitiktų jūsų telefono mikro USB prievado vietą arba orientaciją. Toks išskirtinis lankstumas leis naudoti skirtingų gamintojų „Android“ telefonus, kurių mikro USB jungties padėtis ir orientacija nėra standartinė.

 • Aukštos kokybės belaidis „Bluetooth®-aptX®“ muzikos transliavimas

  Naudojant pažangias technologijas, garso transliavimas per „Bluetooth®“ pasiekia kitą lygį. Standartinis „Bluetooth®“ garsas naudoja SBC kodeką skirtą perduoti garsą, todėl klausytojai kartais lieka nusivylę ir nepatenkinti. „Philips“ garsiakalbis sukurtas naudojant pažangią belaidę „Bluetooth®-aptX®“ technologiją, kuri leis mėgautis sodriu, galingu ir aiškiu garsu. Suderinamas su naujausiais „Android™“ išmaniaisiais telefonais, planšetėmis ir kitais įrenginiais, „Philips“ užtikrina garso kokybę, kurios tikitės. Belaidėmis technologijomis transliuojama muzika dar niekada taip puikiai neskambėjo.

 • Paprastas „Bluetooth“ susiejimo valdiklis skirtas „Android“ telefonui

  Atsisiuntę „Philips Bluetooth Audio Connect“ valdiklį iš „Goggle Play“ galėsite prijungti ir susieti savo mobilųjį įrenginį su bet kuriuo „Philips“ garso įrenginiu, palaikančiu „Bluetooth“. Bakstelėkite valdiklį ir automatiškai pridėkite, susiekite ir prijunkite jį prie bet kokio „Philips“ garso įrenginio, palaikančio „Bluetooth“. Susieję įrenginius galite pervardyti ir keisti piktogramas. Turėdami šį valdiklį galėsite naudoti kelis „Philips“ garso įrenginius ir lengvai perjungti skirtingus „Bluetooth“ įrenginius. Bakstelėję pasirinkite pageidaujamą „Philips“ garso įrenginį ir pradėkite klausytis.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti