CD grotuvas

  KLAUSYKITE MUZIKOS . GARSIAI . VISUR

  „Philips“ AZ1 galingai atkuria radijo transliacijas ir muziką iš „iPhone“ / „iPad“ / „iPod“, CD diskų ir bet kurio „Bluetooth“ įrenginio. Naudojant NFC siejimą vienu palietimu dar nebuvo taip lengva transliuoti muziką belaidžiu būdu per „Bluetooth“. Prijunkite mikrofoną ar gitarą ir pasinerkite į asmeninę muzikos sesiją. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

CD grotuvas

„Bluetooth®“ ir NFC, CD, MP3-CD, FM, Atkūrimo / įkrovimo USB stotelė, 40 W, mikrofono ir gitaros įvestis AZ1/12 Surasti panašius produktus

KLAUSYKITE MUZIKOS . GARSIAI . VISUR

naudodami belaidį srautinį muzikos perdavimą per „Bluetooth“

 • Skaitmeninis garso valdymas optimaliam muzikos stiliaus nustatymui

  Skaitmeninis garso valdymas optimaliam muzikos stiliaus nustatymui

  Skaitmeninis garso valdymas siūlo galimybę iš anksto nustatyti „Jazz“, „Rock“, „Pop“ ir „Classic“ valdymą, kurį galite naudoti įvairių muzikos stilių dažnių optimizavimui. Kiekvienas režimas naudoja grafinio suvienodinimo technologiją, kuri automatiškai suderina garso balansą ir padidina svarbiausius jūsų pasirinkto muzikos stiliaus garso dažnius. Be to, skaitmeninis garso valdymas padeda mėgautis muzika, kruopščiai reguliuojant garso balansą ir derinant grojamos muzikos tipą.

 • Grokite ir įkraukite savo „iPod“ / „iPhone“/ „iPad“ per USB prievadą

  Grokite ir įkraukite savo „iPod“ / „iPhone“/ „iPad“ per USB prievadą

  Ši garsiakalbis turi USB prievadą, per kurį galite patogiai įkrauti savo „iPod“, „iPhone“, „iPad“. Paprasčiausiai prijunkite savo „Apple“ įrenginį USB laidu prie garsiakalbio gale esančios jungties. Galite leisti muziką iš savo „Apple“ įrenginio, kol jis įkraunamas.

 • „MAX Sound“ momentiniam galios padidinimui

  „MAX Sound“ momentiniam galios padidinimui

  „MAX Sound“ technologija sukuria momentinį žemų dažnių padidinimą, sustiprindama garsą ir sukurdama įspūdingą klausymosi patirtį - vieno mygtuko paspaudimu. Jos rafinuota elektroninė grandinė kalibruoja esamą garsą ir garsumą, akimirksniu padidindama žemus dažnius ir garsą iki maksimumo be jokių iškraipymų. To pasekoje yra pastebimas spektro ir garso padidėjimas bei stiprus garso augimas, kuris pagerina bet kokią muziką.

 • Leiskite MP3-CD, CD ir CD-R/RW\

  Leiskite MP3-CD, CD ir CD-R/RW\

  MP3 („MPEG 1 Audio layer“ 7,6 cm (3 in) yra revoliucinė glaudinimo technologija, kurią naudojant didelės skaitmeninės muzikos rinkmenos gali būti sumažinamos iki 10 kartų, radikaliai nepakeičiant garso kokybės. MP3 tapo standartiniu garso glaudinimo formatu, naudojamu pasauliniame žiniatinklyje, jis suteikia galimybę greitai ir lengvai persiųsti garso rinkmeną.

 • FM išankstinis funkcijų nustatymas

  FM išankstinis funkcijų nustatymas

  Skaitmeninis FM radijas siūlo papildomų muzikos kolekcijos parinkčių „Philips“ garso sistemoje. Paprasčiausiai suraskite norimą stotį, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Su iš anksto nustatyta radijo stotimi, kurią galima išsaugoti, galite greitai pasiekti savo mėgstamą radijo stotį ir nereikia kiekvieną kartą iš naujo nustatyti dažnių.

 • Transliuokite muziką per „Bluetooth™“ belaidžiu būdu iš bet kurio išmaniojo telefono

  „Bluetooth“ yra trukdžiams atspari ir mažai energijos naudojanti nedidelio atstumo belaidžio ryšio technologija. Naudojant šią technologiją galima lengvai belaidžiu ryšiu prisijungti prie „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ arba kitų „Bluetooth“ įrenginių, tokių kaip išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai arba net nešiojamieji kompiuteriai. Todėl per šį garsiakalbį be jokių laidų galite mėgautis mėgstama muzika ar vaizdo įrašų garsu.

 • „Bluetooth“ su NFC susiejimas vienu palietimu

  Paprastai susiekite „Bluetooth“ įrenginius vienu palietimu, naudodami NFC (artimo lauko ryšio angl. „Near Field Communications“) technologiją. Tiesiog spustelėkite išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį su NFC funkcija NFC srityje, kad įjungtumėte garsiakalbį, paleistumėte „Bluetooth“ siejimą ir pradėtumėte srautiniu perdavimu leisti muziką.

 • Mikrofono ir gitaros įvestis su lygio reguliatoriumi

  Transformuokite savo „Philips“ komplektą į pramogų sistemą ypatingoms progoms ir spontaniškoms linksmybėms. Integruotas mikrofonas ir gitarai skirtas prievadas padės jums atskleisti talentą, leis pramogauti ir sakyti svarbias kalbas ar pranešimus. Muzikos iš įvairių šaltinių atkūrimas nėra nutraukiamas naudojant mikrofoną ar prijungus muzikos instrumentą, todėl galite mėgautis karaoke ar prijungti gitarą. Su „Philips“ linksmybės niekada nesibaigia.

 • Nešiojimo dirželis ir tvirta konstrukcija – kad būtų patogu nešiotis

  Pritvirtinkite nešiojimo dirželį, užsimeskite ant peties ir pirmyn. AZ1 matmenys neviršija rankinio bagažo matmenų, todėl keliaukite ir demonstruokite savo įgūdžius užsienyje. Dėl tvirtos konstrukcijos įrenginį galima neštis iš vieno vakarėlio į kitą, jį galima naudoti lauke ir patalpose, o norint apsaugoti nenaudojamą įrenginį jo valdymo skydą galima apversti.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti