Blu-ray“ leistuvas

  Blu-ray“ leistuvas

  Junkitės prie geriausių interneto pramogų belaidžiu ryšiu

  Jus nustebins „Blu-ray“ 3D technologija ir galimybė mėgautis kino teatro kokybės vaizdais namuose. Naudodami sparčią integruotą „WiFi-n“ technologiją, savo televizoriaus ekrane mėgaukitės visais interneto privalumais be rūpesčių. Su „DivX Plus HD“ leiskite daugiau įrašų nei bet kada anksčiau. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Blu-ray“ leistuvas

3D „Blu-ray“ diskų įrašų perklausa, Miracast™, DivX Plus HD, Integruota „WiFi“ BDP5700/12 Surasti panašius produktus

Junkitės prie geriausių interneto pramogų belaidžiu ryšiu

naudodami „Miracast™“

 • „Blu-ray“ 3D diskų įrašo perklausa „Full HD“ 3D patirčiai namuose

  „Blu-ray“ 3D diskų įrašo perklausa „Full HD“ 3D patirčiai namuose

  „Full HD“ 3D suteikia gylio iliuziją, kad galėtumėte dar labiau mėgautis realistiškesne kino filmo peržiūra savo namuose. Atskiri vaizdai kairei ir dešinei akims įrašyti 1920 x 1080 „Full HD“ kokybe ir pakaitomis rodomi dideliu greičiu ekrane. Žiūrint šiuos vaizdus pro specialius akinius, kurie sinchronizuodami atidaro ir uždaro kairįjį ir dešinįjį lęšius keičiantis vaizdams, sukuriamas „Full HD“ 3D vaizdo pojūtis.

 • „DivX Plus HD Certified“ – mėgaukitės didelės raiškos „DivX“ atkūrimu

  „DivX Plus HD Certified“ – mėgaukitės didelės raiškos „DivX“ atkūrimu

  „DivX Plus HD“, integruota į jūsų „Blu-ray“ grotuvą, ir (arba) DVD leistuvą – tai naujausia „DivX“ technologija, suteikianti galimybę mėgautis HD vaizdo įrašais ir filmais tiesiai iš interneto „Philips“ HDTV televizoriuje ar kompiuteryje. „DivX Plus HD“ palaiko „DivX Plus“ turinio (H.264 HD vaizdo įrašų su aukštos kokybės AAC garsu MKV failo sudėtiniame rodinyje) atkūrimą bei ankstesnes „DivX“ vaizdo įrašų versijas iki 1080p. „DivX Plus HD“ – realūs skaitmeniniai HD vaizdai.

 • DLNA tinklo sąsaja skirta mėgautis kompiuteryje esančia muzika ir vaizdais

  DLNA tinklo sąsaja skirta mėgautis kompiuteryje esančia muzika ir vaizdais

  DLNA tinklo sąsaja – lengva prieiga prie asmeninių nuotraukų, muzikos, vaizdo įrašų ar filmų jūsų kompiuteryje ar namų tinkle. Ji naudojasi eterneto (LAN) jungtimi su DLNA protokolu, užtikrinančiu, kad DLNA sertifikuoti produktai kartu veiktų nepriekaištingai. Prijungę „Blu-ray“ diskų grotuvą prie namų tinklo, galėsite pasiekti informaciją iš DLNA sertifikuotų prietaisų. Galite mėgautis pasaulio pramogomis vienu mygtuko paspaudimu naudodami intuityvią vartotojo sąsają, skirtą naršymui palengvinti.

 • Įjunkite savo „Smartphone“ nuotolinį valdymą ir valdykite „Philips“ AV produktus

  Įjunkite savo „Smartphone“ nuotolinį valdymą ir valdykite „Philips“ AV produktus

  „Philips MyRemote“ programa leidžia naudoti „iPhone“, „iPod Touch“ ar „Android“ išmanųjį telefoną kaip nuotolinio valdymo pultą, valdantį jūsų „Philips“ tinklo AV produktus. Programa automatiškai atpažįsta jūsų* „Philips“ „Blu-ray“ grotuvą, namų kino teatrą ar „Streamium“ garso sistemą, sujungtą su jūsų namų „Wi-Fi“ tinklu, ir jūs galite valdyti prietaisus iš bet kurios namų vietos. O jei turite daugiau nei vieną „Philips“ tinklo AV produktą, programa leis perjungti jas ir valdyti kiekvieną jų atskirai. Ši nemokama programa buvo išskirtinai sukurta „Philips“.

 • „SimplyShare“ yra skirta prisijungti ir perduoti duomenų srautu visas pramogas belaidžiu būdu

  „SimplyShare“ yra skirta prisijungti ir perduoti duomenų srautu visas pramogas belaidžiu būdu

  „Philips SimplyShare“ leis jums persiųsti muziką, filmus ir nuotraukas iš planšetinio kompiuterio, išmaniojo telefono ir kompiuterių į namų kiną ir „Blu-ray“ leistuvą. Galite duomenų srautu persiųsti visą pramogų turinį tiesiai iš savo DLNA naudojančių įrenginių arba naudodamiesi nuotolinio valdymo pultu pasiekti bei persiųsti medijos failus iš kompiuterio. Kad galėtumėte mėgautis geriausiais belaidžio ryšio privalumais, įdiekite „SimplyShare“ programėlę savo planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone. Dabar galėsite be rūpesčių mėgautis visomis savo pramogomis.

 • USB klaviatūros jungtis leis lengvai naršyti „Smart TV“ ir internete

  USB klaviatūros jungtis leis lengvai naršyti „Smart TV“ ir internete

  Interneto naršymas dabar daug patogesnis. Neįjungdmi savo PC/MAC kompiuterio, galite naršyti, kas jums patinka, tiesiog svetainėje, dideliame televizoriaus ekrane. Paprasčiausiai įstatykite belaidės klaviatūros siųstuvėlį arba prijunkite laidinės klaviatūros USB jungtį prie savo leistuvo USB lizdo ir galite naudoti QWERTY klaviatūrą keliaudami informacijos greitkeliu. „Smart TV“ naršymas taip pat lengvesnis, nes nuotolinio valdymo pultu galite įvesti žodžius jo devyniais skaitiniais-tekstiniais klavišais. Dabar nebereikia visur nešiotis nešiojamojo kompiuterio ar įsitempus žiūrėti į mažytį mobiliojo įrenginio ekraną, kad galėtumėte mėgautis interneto turiniu.

 • Integruota WiFi-n greitesniam ir platesniam belaidžiam sklidimui

  Integruota WiFi-n greitesniam ir platesniam belaidžiam sklidimui

  WiFi-n (IEEE 802.11n) yra naujas belaidžio tinklo standartas, siūlantis daug naujų parinkčių, pagerinančių belaidės jungties kokybę, taip pat didelį greitį ir platų diapazoną palyginus su ankstesniais WiFi standartais. WiFi-n taip pat turi atgalinį suderinamumą, todėl grotuvas gali transliuoti ir priimti iš maršrutizatorių, kurie veikia pagal senesnius WiFi standartus.

 • Mėgaukitės „Miracast™“ sertifikuotu įrenginio turiniu savo televizoriuje

  Mėgaukitės „Miracast™“ sertifikuotu įrenginio turiniu savo televizoriuje

  „Miracast™“ yra P2P belaidis ekrano vaizdo rinkmenų kūrimo standartas, formuojamas per „Wi-Fi Direct“ ryšį. Supaprastinta naudotojo sąsaja panaši į nešiojamojo įrenginio ekrano dubliavimo funkciją, tik pateikiama didesniame ekrane per „Miracast™“ sertifikuotą įrenginį ir neribojama iš anksto įdiegtų kodekų.

 • USB 2.0 groja video/muziką iš USB atminties/ standžiojo disko tvarkyklės

  „Universal Serial Bus“ (USB) yra gamyklinis standartas, naudojamas greitam ir lengvam jungimuisi su kompiuteriu, periferiniais, mobilias ir elektroniniais įrenginiais. USB 2.0 jungtis suteikia geresnę ir greitesnę kokybę - iki 40 kartų greičiau nei USB 1.0, duomenų perdavimo sparta padidėja nuo 12 Mbps iki 480 Mbps. Įjungus, atliekama automatinė konfigūracija. Visa, ką jums reikia padaryti su USB 2.0 jungtimi, tai įjungti savo USB nešiojamą prietaisą ar standžiojo disko tvarkyklę, pasirinkti filmą, muziką ar nuotraukas ir leisti juos.

 • „Dolby TrueHD“ Digital Plus – aukštos kokybės erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD Digital Plus“ perteikia geriausią garsą iš jūsų namų kino sistemos. Garso atkūrimas iš esmės nesiskiria nuo studijos įrašo, todėl girdite tai, ką kūrėjai ir norėjo, kad išgirstumėte. „Dolby TrueHD“ suteikia dar daugiau galimybių mėgautis didelės raiškos pramogomis.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti