Fidelio

Philips Fidelio

Blu-ray“ leistuvas

  • KA

  Philips Fidelio

  Blu-ray“ leistuvas

  Tikras kino salės vaizdas ir garsas

  Pasinerkite į tikrą garso ir vaizdo pramogą, konkuruojančia su realybe įspūdingame 3D formate. Matykite ryškų ir aiškų vaizdą, suderintą su kokybišku garsu, šiame nuostabiame „Philips Blu-ray“ DVD leistuve BDP9700. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Fidelio Blu-ray“ leistuvas

„Qdeo“, 4K „Ultra HD“ konvertavimo technologija, „TI Burr-Brown DACs“, Miracast™ BDP9700/12 Surasti panašius produktus

Tikras kino salės vaizdas ir garsas

su „Qdeo Ultra HD“ vaizdo apdorojimu

 • „Qdeo“ vaizdo apdorojimas tobulos formos filmams

  „Qdeo“ vaizdo apdorojimas tobulos formos filmams

  „Qdeo“ vaizdo apdorojimo technologija sukuria ramius ir natūralius vaizdus. Dauguma video rūšių turi triukšmo ir artefaktų, kurie išties erzina žiūrint aukštos raiškos televiziją. „Qdeo™“ apdorojimas sukuria vaizdą, kuris sumažina triukšmą, paryškina spalvą, padidina kontrastą, detales ir paryškina gilumo jausmą, todėl peržiūra tampa ramia, malonia ir įtraukiančia. Be to, „Qdeo™“ technologija veikia su visomis vaizdo šaltinių rūšimis, įskaitant „Blu-ray“, DVD ir netgi žemos kokybės internetinius vaizdo įrašus.

 • „TI Burr-Brown DACs“ itin detalaus garso atkūrimui

  „TI Burr-Brown DACs“ itin detalaus garso atkūrimui

  „TI Burr-Brown“ yra plačiai žinomas prekės ženklas, garsėjantis puikia kokybe, kuris specializuojasi audiofilų kokybės Hi-Fi komponentų, tokių kaip „Digital to Analog Converters“ (DACs), gaminime. „Philips“ pasitiki ir renkasi „TI Burr-Brown DACs“, kuris konvertuoja skaitmeninį garso signalą į analogišką garso signalą, naudojantis 192KHz atrankos diapazonu su 24 bitų skiriamąja geba. Informacija yra sugaunama iš pradinės analogiško garso bangos formos, todėl garsas tampa sodresnis.

 • Atskiro toriodalinio maitinimo tiekimas aiškiam garsui be triukšmo

  Atskiro toriodalinio maitinimo tiekimas aiškiam garsui be triukšmo

  Toriodalinis maitinimo tiekimas yra žiedo formos pagrindinis maitinimo transformatorius. Naudojant atskirus toriodalinio ir linijinio maitinimo tiekimus, užtikrinama, kad bus tiekiamas pastovus ir begarsis maitinimas skirtas analogiškiems garso signalams. Dizaino dėka galima išvengti bet kokio triukšmo, palyginus su įprastiniu dizainu, kuris turi skaitmeninio vaizdo ir analogišką garso signalą, dalinantis tuo pačiu maitinimo tiekimu, todėl gaunamas garsas yra švarus ir su mažu triukšmo kiekiu.

 • Daugiakanalis SACD – visiškai pasinerkite į muziką

  Daugiakanalis SACD – visiškai pasinerkite į muziką

  Paruoštas daugiakanalis SACD. Naujos kartos muzikos formatas – itin aukštos kokybės muzikos atkūrimas, 5.1 daugiakanalis erdvinis garsas ir visiškas paieškos atgal ir pirmyn suderinamumas su CD.

 • „DivX Plus HD Certified“ – mėgaukitės didelės raiškos „DivX“ atkūrimu

  „DivX Plus HD Certified“ – mėgaukitės didelės raiškos „DivX“ atkūrimu

  „DivX Plus HD“, integruota į jūsų „Blu-ray“ grotuvą, ir (arba) DVD leistuvą – tai naujausia „DivX“ technologija, suteikianti galimybę mėgautis HD vaizdo įrašais ir filmais tiesiai iš interneto „Philips“ HDTV televizoriuje ar kompiuteryje. „DivX Plus HD“ palaiko „DivX Plus“ turinio (H.264 HD vaizdo įrašų su aukštos kokybės AAC garsu MKV failo sudėtiniame rodinyje) atkūrimą bei ankstesnes „DivX“ vaizdo įrašų versijas iki 1080p. „DivX Plus HD“ – realūs skaitmeniniai HD vaizdai.

 • „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  Naudodami „EasyLink“ galite valdyti kelis prietaisus, (DVD grotuvą, „Blu-ray“ grotuvą, „SoundBar“ garsiakalbius, namų kiną ir televizorių) vienu nuotolinio valdymo pultu. Jis naudoja HDMI CEC industrinio standarto protokolą, dalinantis prietaisų funkcionalumu per HDMI laidą. Vienu mygtuko paspaudimu galite valdyti visą prijungtą HDMI CEC įrangą vienu metu. Dabar galite lengvai valdyti tokias funkcijas kaip budėjimo režimas ir atkūrimas.

 • Integruota WiFi-n greitesniam ir platesniam belaidžiam sklidimui

  Integruota WiFi-n greitesniam ir platesniam belaidžiam sklidimui

  WiFi-n (IEEE 802.11n) yra naujas belaidžio tinklo standartas, siūlantis daug naujų parinkčių, pagerinančių belaidės jungties kokybę, taip pat didelį greitį ir platų diapazoną palyginus su ankstesniais WiFi standartais. WiFi-n taip pat turi atgalinį suderinamumą, todėl grotuvas gali transliuoti ir priimti iš maršrutizatorių, kurie veikia pagal senesnius WiFi standartus.

 • „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD MA – HD 7.1 erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD MA – HD 7.1 erdvinis garsas

  „DTS-HD Master Audio“ ir „Dolby TrueHD“ suteikia 7.1 kanalų aukščiausios kokybės garsą iš „Blu-ray“ diskų. Atkuriamo garso beveik neįmanoma atskirti nuo studijose girdimo garso, todėl girdėsite būtent tai, ką girdi kūrėjai. „DTS-HD Master Audio“ ir „Dolby TrueHD“ – visapusiška didelės raiškos pramogų patirtis.

 • Mėgaukitės „Miracast™“ sertifikuotu įrenginio turiniu savo televizoriuje

  Mėgaukitės „Miracast™“ sertifikuotu įrenginio turiniu savo televizoriuje

  „Miracast™“ yra P2P belaidis ekrano vaizdo rinkmenų kūrimo standartas, formuojamas per „Wi-Fi Direct“ ryšį. Supaprastinta naudotojo sąsaja panaši į nešiojamojo įrenginio ekrano dubliavimo funkciją, tik pateikiama didesniame ekrane per „Miracast™“ sertifikuotą įrenginį ir neribojama iš anksto įdiegtų kodekų.

 • Konvertuokite „Full HD“ turinį į 4K „Ultra HD“ skiriamąją gebą

  Konvertuokite „Full HD“ turinį į 4K „Ultra HD“ skiriamąją gebą

  Žiūrėkite mėgstamus filmus ir nuotraukas ir mėgaukitės anksčiau neregėta kokybe. Dėl BDP7750 veikiančios vaizdo konvertavimo funkcijos 4K televizoriuje galėsite žiūrėti itin ryškius ir aiškius vaizdus, nes 4K x 2K standartinius HD filmus ir nuotraukas paverčia net keturis kartus tikslesniais.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti