belaidis nešiojamasis garsiakalbis

  belaidis nešiojamasis garsiakalbis

  Mažas dydis, galingi žemieji dažniai

  Šis kompaktiškas BT110 garsiakalbis išsiskiria akustinėmis savybėmis, kurios būdingos tik dideliems garsiakalbiams. Jo atkuriami žemieji dažniai skamba aiškiai ir garsiai. Jis atsparus vandeniui ir turi dirželį. Jis tiks visada ir visur. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

PixelPop belaidis nešiojamasis garsiakalbis

„Bluetooth®“, Vandeniui atsparus, Supakuotas dirželis, 8 val., įkraunama baterija BT110C/00 Surasti panašius produktus

Mažas dydis, galingi žemieji dažniai

 • Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  „Bluetooth“ yra trukdžiams atspari ir mažai energijos naudojanti nedidelio atstumo belaidžio ryšio technologija. Naudojant šią technologiją galima lengvai belaidžiu ryšiu prisijungti prie „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ arba kitų „Bluetooth“ įrenginių, tokių kaip išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai arba net nešiojamieji kompiuteriai. Todėl per šį garsiakalbį be jokių laidų galite mėgautis mėgstama muzika, vaizdo įrašų arba žaidimų garsu.

 • „Anti-clipping“ funkcija užtikrina didelio garsumo, neiškraipytą skambesį

  „Anti-clipping“ funkcija užtikrina didelio garsumo, neiškraipytą skambesį

  Dėl „Anti-clipping“ funkcijos muzikos galite klausytis garsiau, išlaikydami aukštą kokybę net ir išsikraunant baterijai. Priimami įvesties signalai nuo 300 mV iki 1 000 mV, o garsiakalbiai apsaugomi nuo pažeidimų iškraipant. Ši įdiegta funkcija stebi per stiprintuvą einančios muzikos signalą ir maksimumus išlaiko nustatytose ribose, neleisdamas muzikai būti iškraipytai, išlaikant didelį jos garsumą. Nešiojamo garsiakalbio gebėjimas atkurti muzikinius maksimumus mažėja senkant baterijai, tačiau dėl senkančios baterijos atsiradusius maksimumus sumažina „anti-clipping“ funkcija.

 • Vandeniui atspari konstrukcija puikiai tinka naudoti lauke (IPX4)

  Vandeniui atspari konstrukcija puikiai tinka naudoti lauke (IPX4)

  Vandeniui atspari konstrukcija tinka naudoti drėgnoje aplinkoje ar lyjant lietui. Kruopščiai išbandžius pagal IPX4 standartus įrodyta, kad vidiniai komponentai yra apsaugoti nuo aplinkos veiksnių poveikio, todėl klausytis muzikos galite vonioje, virtuvėje ar net lauke bet kokiu oru.

 • Pasiimkite su savimi nešdami už megzto dirželio

  Pasiimkite su savimi nešdami už megzto dirželio

  Pakuotėje pridedamas dailus megztas dirželis pagamintas iš ryškios ir dailios medžiagos ir yra pakankamai stilingas, kad būtų nešiojamas kaip madingas aksesuaras.

 • Integruotas mikrofonas – galimybė skambinti naudojantis laisvų rankų įranga

  Integruotas mikrofonas – galimybė skambinti naudojantis laisvų rankų įranga

  Šis garsiakalbis su integruotu mikrofonu taip pat veikia kaip telefono garsiakalbis. Kai jums kas nors skambina, muzika sustabdoma, ir jūs galite kalbėti per garsiakalbį. Skambinkite verslo susitikimo klausimais arba draugui vakarėlio metu – ši sistema bet kokiu atveju veikia puikiai.

 • Integruotas įkraunamas akumuliatorius – mėgaukitės muzika bet kur

  Integruotas įkraunamas akumuliatorius – mėgaukitės muzika bet kur

  Klausykite muzikos garsiai – bet kada ir bet kur. Integruotoji įkraunama baterija leidžia mėgautis mėgstamomis dainomis be rūpesčių ir besiraizgančių laidų ieškant maitinimo lizdo. Nuo šiol klausykitės puikios muzikos laisvai ir visur.

 • Garso įvestis – lengva prijungti beveik visus elektroninius prietaisus

  Garso įvestis – lengva prijungti beveik visus elektroninius prietaisus
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti