CED1800BT/12

CED1800BT/12

Deja, šis produktas jau nebėra

CED1800BT/12

Panašūs gaminiai

Žr. visus Nesusieta

„Fullsound“ – suteikite MP3 muzikos įrašams naujos gyvybės

„Fullsound“ – suteikite MP3 muzikos įrašams naujos gyvybės

Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos MP3 muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl galėsite mėgautis kokybiškais muzikos garsais be jokių iškraipymų. „FullSound“ veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus darbą. To rezultatas – sodresni žemieji dažniai, stipresnis vokalas ir ryškesnis instrumentų skleidžiamas garsas, girdima kiekviena detalė. Atraskite MP3 muziką iš naujo klausydamiesi natūralaus garso, kuris sujaudins jus iki sielos gelmių ir privers judėti.

„MAX Sound“ momentiniam galios padidinimui

„MAX Sound“ momentiniam galios padidinimui

Technologija „MAX Sound“ akimirksniu sustiprina žemuosius ir aukštuosius dažnius ir maksimaliai pagerina garso technologijas, garantuoja pačius maloniausius klausymosi pojūčius vieno mygtuko paspaudimu. Jos sudėtinga elektroninė schema kalibruoja esamus garso ir garsumo nustatymus, akimirksniu sustiprindama žemuosius, aukštuosius dažnius ir garsą iki maksimumo be jokių iškraipymų. Todėl pastebimas platesnis garso spektras ir galingesnis garsas – bet kokie muzikos įrašai skambės įspūdingiau.

Integruotas „Bluetooth“ imtuvas, skirtas skambučiams ir muzikos srautiniam perdavimui

Integruotas „Bluetooth“ imtuvas, skirtas skambučiams ir muzikos srautiniam perdavimui

Pasitelkę „Bluetooth“ laisvų rankų funkciją, galėsite saugiau naudoti mobilųjį telefoną vairuodami ir nepraleisite jokių svarbių skambučių. Kadangi yra integruotas „Bluetooth®“ imtuvas, galite patogiai srautiniu būdu perduoti muzikos failus iš telefono į automobilio pramogų sistemą.

„Music Zone“, skirta reguliuojamoms idealaus klausymosi zonoms

„Music Zone“, skirta reguliuojamoms idealaus klausymosi zonoms

Naujoviška „Philips“ technologija „Music Zone“ suteikia galimybę vairuotojui ir keleiviams mėgautis muzika klausantis kokybiškesnio erdvinio garso, būtent tokio, kokio siekė atlikėjas. Naudotojai gali lengvai perjunginėti klausymosi zonas – nuo skirtos vairuotojui iki skirtos keleiviams, kad klausytųsi geriausio garso, koks tik įmanomas automobilyje. Specialiu zonų valdymo mygtuku galima perjungti tris iš anksto nustatytus nustatymus – kairįjį, dešinįjį ir priekinį (iš viso tris). Taigi galėsite lengvai ir greitai pasirinkti, kas tinkamiausia, ar važiuojate vieni, ar su keleiviais.

„USB Direct“ MP3/WMA muzikos perklausai

„USB Direct“ MP3/WMA muzikos perklausai

Kai naudojate „USB Direct“ režimą, paprasčiausiai prijunkite savo USB įrenginį prie „Philips“ įrenginio USB prievado, ir jūsų skaitmeninė muzika bus atkuriama tiesiogiai iš „Philips“ įrenginio.

Leiskite DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® ir MPEG4 filmus

Leiskite DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® ir MPEG4 filmus

„Philips“ grotuvas yra suderinamas su dauguma rinkoje esamų DVD ir CD diskų. DVD+/-R gali priimti abu įprastinius įrašomuosius DVD formatus. Taip pat DVD+/-RW priima abu įprastinius perrašomųjų diskų tipus. SVCD („Super VideoCD“) garantuoja daug ryškesnį vaizdą nei VCD dėl didesnės skiriamosios gebos. MPEG4 sukurtas taip, kad perteiktų DVD kokybės vaizdą (MPEG-2) esant mažesniam duomenų perdavimo greičiui ir mažesniems failams. „DivX“ kodekas – tai pažangi MPEG4 pagrindo vaizdo įrašų suglaudinimo technologija, kuriai veikiant sumažinami skaitmeniniai vaizdo įrašai, o vaizdo kokybė išlieka gera.

Korpusas su puikiai tinkančia 2.0 DIN jungtimi

Korpusas su puikiai tinkančia 2.0 DIN jungtimi.

Didelės skiriamosios gebos ekranas su WVGA LCD plokšte

„Philips CarStudio“ automobilinė AV sistema su didelės skiriamosios gebos ekranu išsiskiria WVGA (800 x 480 piksel.) LCD plokšte. Aiškus ir ryškus ekranas garantuoja ryškiausią išmanios naudotojo sąsajos vaizdą ir vaizdo atkūrimą iš įvairių multimedijos šaltinių, įskaitant DVD. Jis taip pat puikiai tinka jūsų mėgstamų nuotraukų peržiūrai. Galite pasirinkti iš įvairių fonų ir spalvinių temų – taip sukursite jaukesnę aplinką automobilyje.

Siūlomi gaminiai

Neseniai peržiūrėti produktai

Atsiliepimai

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.