Automobilinė garso sistema

  Automobilinė garso sistema

  Mėgaukitės gyva muzika automobilyje

  Įsigiję grotuvą „Philips“ CEM2220BT automobilyje galėsite mėgautis muzika iš kelių šaltinių. Integruotasis „Bluetooth®“ imtuvas suteikia galimybę klausytis muzikos iš savo mobiliojo ir niekada nepraleisti svarbių skambučių. Be to, galite nuimti priekinį grotuvo skydelį ir apsisaugoti nuo vagysčių. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

CarStudio Automobilinė garso sistema

„Bluetooth“, USB, CD CEM2220BT/12 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės gyva muzika automobilyje

Sužavėti garsų

 • „Music Zone“, skirta reguliuojamoms idealaus klausymosi zonoms

  „Music Zone“, skirta reguliuojamoms idealaus klausymosi zonoms

  Naujoviška „Philips“ technologija „Music Zone“ suteikia galimybę vairuotojui ir keleiviams mėgautis muzika klausantis kokybiškesnio erdvinio garso, būtent tokio, kokio siekė atlikėjas. Naudotojai gali lengvai perjunginėti klausymosi zonas – nuo skirtos vairuotojui iki skirtos keleiviams, kad klausytųsi geriausio garso, koks tik įmanomas automobilyje. Specialiu zonų valdymo mygtuku galima perjungti tris iš anksto nustatytus nustatymus – kairįjį, dešinįjį ir priekinį (iš viso tris). Taigi galėsite lengvai ir greitai pasirinkti, kas tinkamiausia, ar važiuojate vieni, ar su keleiviais.

 • Dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcija elektroniniu būdu pagerina žemųjų dažnių atkūrimą

  Dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcija elektroniniu būdu pagerina žemųjų dažnių atkūrimą

  Įjunkite dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkciją (DBB) – tai pagerins prastesnės kokybės žemųjų dažnių atkūrimą, ypač kai garsiakalbio garsumas yra nedidelis. Įspūdingus žemuosius dažnius galėsite girdėti visada.

 • „MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui

  „MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui

  „MP3 Link“ jungtis leidžia tiesiogiai atkurti MP3 turinį iš nešiojamų medijos grotuvų. Be to, kad galite mėgautis ypatinga mėgstamos muzikos kokybe savo garso sistemoje, „MP3 Link“ naudoti yra labai patogu, nes visa, ko jums reikia, tai prijungti nešiojamą MP3 grotuvą prie garso sistemos.

 • Greita paieška ar prieiga – naršykite pagal aplanką ar dainą

  Greita paieška ar prieiga – naršykite pagal aplanką ar dainą

  Naudodamiesi šia funkcija, galėsite daug greičiau rasti kūrinį ar albumą, paleidę paiešką per dainas ir aplankus – įprastą USB / SDHC įrenginių turinį. Jei naudositės specialiu aplankų / dainų naršymo mygtuku, reikės atlikti tik tris veiksmus, kad galėtumėte ieškoti – paspausti aplanką / dainą, pasukti valdymo ratuką ir paspausti, kad galėtumėte pasirinkti. Atlikę šiuos paprastus veiksmus, ieškosite muzikos įrašuose greitai ir lengvai, sutelkdami dėmesį į vairavimą.

 • „MAX Sound“ momentiniam galios padidinimui

  „MAX Sound“ momentiniam galios padidinimui

  Technologija „MAX Sound“ akimirksniu sustiprina žemuosius ir aukštuosius dažnius ir maksimaliai pagerina garso technologijas, garantuoja pačius maloniausius klausymosi pojūčius vieno mygtuko paspaudimu. Jos sudėtinga elektroninė schema kalibruoja esamus garso ir garsumo nustatymus, akimirksniu sustiprindama žemuosius, aukštuosius dažnius ir garsą iki maksimumo be jokių iškraipymų. Todėl pastebimas platesnis garso spektras ir galingesnis garsas – bet kokie muzikos įrašai skambės įspūdingiau.

 • „USB Direct“ MP3/WMA muzikos perklausai

  „USB Direct“ MP3/WMA muzikos perklausai

  Kai naudojate „USB Direct“ režimą, paprasčiausiai prijunkite savo USB įrenginį prie „Philips“ įrenginio USB prievado, ir jūsų skaitmeninė muzika bus atkuriama tiesiogiai iš „Philips“ įrenginio.

 • Integruotas „Bluetooth“ imtuvas, skirtas skambučiams ir muzikos srautiniam perdavimui

  Integruotas „Bluetooth“ imtuvas, skirtas skambučiams ir muzikos srautiniam perdavimui

  Pasitelkę „Bluetooth“ laisvų rankų funkciją, galėsite saugiau naudoti mobilųjį telefoną vairuodami ir nepraleisite jokių svarbių skambučių. Kadangi yra integruotas „Bluetooth®“ imtuvas, galite patogiai srautiniu būdu perduoti muzikos failus iš telefono į automobilio pramogų sistemą.

 • Integruoti 50 W x 4 stiprintuvai – nepriekaištinga garso kokybė

  Integruoti 50 W x 4 stiprintuvai – nepriekaištinga garso kokybė
 • Nuimama priekinė plokštelė – apsauga nuo vagysčių

  Nuimama priekinė plokštelė – apsauga nuo vagysčių
 • Didelio kontrastingumo LCD – nepriekaištingas matomumas

  Didelio kontrastingumo LCD

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti