Belaidis telefonas

  Belaidis telefonas

  Drąsus įmantrumas

  Belaidžiame „Philips“ D630 telefone puikiai suderintas dizainas ir efektyvumas. Jis turi didelį spalvotą ekraną, privatumo nustatymus, kūdikio stebėjimo monitorių ir ne tik. „HQ-Sound“ technologija užtikrina nepriekaištingos kokybės pokalbių garsą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Belaidis telefonas

4, 6 cm (1, 8 in) TFT spalvotas ekranas, Ragelio garsiakalbis D6301B/53 Surasti panašius produktus

Drąsus įmantrumas

 • Skambintojo ID – kad visada žinotumėte, kas skambina*

  Skambintojo ID – kad visada žinotumėte, kas skambina*

  Kartais prieš atsiliepiant gerai žinoti, kas skambina. Skambintojo ID funkcija leidžia susekti, kas jūsų laukia kitame linijos gale.

 • Žemas spinduliuotės lygis (ECO ir ECO+ režimai) ir mažos energijos sąnaudos

  Žemas spinduliuotės lygis (ECO ir ECO+ režimai) ir mažos energijos sąnaudos

  „Philips“ telefonai efektyviai naudoja energiją ir nekenkia aplinkai. Kai įjungiamas ECO režimas, skleidžiama spinduliuotė sumažėja iki 60 % ir iki 95 %, kai telefonas kraunasi. Įjungus ECO+ režimą spinduliuotės lygis nukrenta iki nulio.

 • Juodasis sąrašas, anoniminis skambutis, tylusis režimas, skambučių draudimas

  Juodasis sąrašas, anoniminis skambutis, tylusis režimas, skambučių draudimas

  Į juodąjį sąrašą įtrauktų numerių ar tam tikrais skaičiais prasidedančių numerių įeinantys skambučiai yra ribojami, kad nereikėtų kalbėtis su nepageidaujamais skambinančiais asmenimis. Galite užblokuoti 4 skaičių rinkinius. Anoniminio skambinimo funkcija riboja įeinančius skambučius iš slepiamų numerių, kuriuos dažnai naudoja telerinkodaros bendrovės. Be to, telefonas neskambės, kad nebūtumėte trukdomi. Įjungę tylųjį režimą, galite išjungti melodijas tam tikru metu ir pasimėgauti tyla ir ramybe. Skambučių blokavimo funkcija suteikia galimybę išvengti netikėtų telefono sąskaitų blokuojant skambučius tam tikriems numeriams, skambučius numeriams, prasidedantiems tam tikrais skaičiais (pvz., numeriams, kai paskambinus mokama fiksuota suma).

 • Pastatomas ragelis su garsiakalbiu – mėgaukitės pokalbiais laisvomis rankomis

  Pastatomas ragelis su garsiakalbiu – mėgaukitės pokalbiais laisvomis rankomis

  Nustačius laisvų rankų įrangos režimą, naudojamas integruotas garsiakalbis, sustiprinantis skambinančiojo balso garsumą ir skambučio metu leidžiantis kalbėti ir klausyti nelaikant telefono šalia ausies. Tai ypač naudinga, jei norite pasidalinti skambučiu su kitais ar daryti keletą darbų vienu metu.

 • Aukštos kokybės garsas: aukštos kokybės akustinė inžinerija nuostabiam garsui

  Aukštos kokybės garsas: aukštos kokybės akustinė inžinerija nuostabiam garsui

  „Philips“ belaidžiai telefonai su aukštos kokybės garsu: kurdami „Hi-Fi“ garso gaminius ir aukštos kokybės ausines, mes remiamės dešimtmečiais kaupta patirtimi ir novatoriškomis idėjomis, siekiame, kad naudojantis mūsų DECT telefonais jūsų balsas būtų perteikiamas nepaprastai aiškiai. Siekdami pagerinti garso kokybę, mūsų akustikos inžinieriai ir architektai pasirūpino viskuo: aukštos kokybės komponentais, skaitmeniniu signalo apdorojimu, tiksliu akustiniu dizainu, papildomu testavimu ir tiksliu nustatymu. Šio darbo rezultatas – išskirtinai švarus ir aiškus garsas. Šis garsas toks natūralus ir aiškus, jog atrodo, kad esate šalia pašnekovo.

 • „MySound“ garso profiliai atitinkantys jūsų pageidautiną garsą

  „MySound“ garso profiliai atitinkantys jūsų pageidautiną garsą

  Kiekvienas mūsų garsą supranta savaip ir mes visi klausomės skirtingai. „MySound“ funkcija kiekvienam pokalbiui suteikia asmeniškumo, nes jos dėka galite pasirinkti garso profilį atitinkantį jūsų garso pasirinkimus: Aiškus – balsas skamba švariau ir aiškiau; Švelnus – tonai skamba draugiškiau ir švelniau; Šiltas – balsas malonesnis ir šiltesnis.

 • Trijų laukelių telefonų knygos įrašai skirti vienam kontaktui priskirti 3 numerius

  Trijų laukelių telefonų knygos įrašai skirti vienam kontaktui priskirti 3 numerius

  Šiais laikais žmonės turi po kelis kontaktinius numerius. Su mūsų kontaktinių duomenų sąrašu tapo patogiau tvarkyti savo telefono kontaktus. Tris telefono numerius galima išsaugoti iki 100 kontaktų su galimybe nurodyti skirtingus pavadinimus namų, darbo ir mobiliojo telefono numeriams.

 • Vieną kartą įkrovus galima kalbėti iki 18 val.

  Vieną kartą įkrovus galima kalbėti iki 18 val.
 • Kūdikių stebėjimo funkcija įspėja jus, kai kūdikiui reikia jūsų dėmesio

  Gaukite įspėjimą, kai jūsų kūdikiui reikia jūsų. Tiesiog palikite DECT telefono ragelį kūdikio kambaryje ir gaukite įspėjimą į savo ragelį arba kitą DECT telefoną (t. y. į kitą laidinio telefono numerį) arba mobilųjį telefoną (kai vaikštinėjate su kūdikiu), kūdikiui pravirkus.

 • Skambėjimo tono priskyrimas konkrečiam adresatui

  Priskirkite brangiam žmogui subtilią melodiją ir jūs lengvai atpažinsite jo arba jos skambutį iš garso. Specialias melodijas galima priskirti net 9 skirtingiems kontaktams arba kontaktų grupėms.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • *Šiai funkcijai reikalinga papildoma skambintojo ID paslaugos registracija. Jei reikia daugiau informacijos, kreipkitės į vietinį tinklo operatorių.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti