1

prijungimo stotelė, skirta „iPod“/„iPhone“/„iPad“

  -{discount-percentage}%

  prijungimo stotelė, skirta „iPod“/„iPhone“/„iPad“

  Pabuskite šypsodamiesi

  Vienu metu klausykitės ir įkraukite savąjį „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ – iš jo sklis sodrus ir aiškus garsas. Ši prašmatniai atrodanti aliumininė ant stalo dedama stotelė gali būti naudojama vienu metu dviem prietaisams įkrauti. Ji taip pat atlieka žadintuvo funkciją, nustatytu laiku įjungdama mėgstamą dainą ar radiją. Peržiūrėti visus privalumus

  Deja, šis produktas jau nebėra

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Pabuskite šypsodamiesi

Vienu metu klausykitės ir įkraukite savąjį „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ – iš jo sklis sodrus ir aiškus garsas. Ši prašmatniai atrodanti aliumininė ant stalo dedama stotelė gali būti naudojama vienu metu dviem prietaisams įkrauti. Ji taip pat atlieka žadintuvo funkciją, nustatytu laiku įjungdama mėgstamą dainą ar radiją. Peržiūrėti visus privalumus

Deja, šis produktas jau nebėra

prijungimo stotelė, skirta „iPod“/„iPhone“/„iPad“

Aliuminis, Dviejų įrenginių prisijungimo stotelė DC390/12 Surasti panašius produktus

Pabuskite šypsodamiesi

skambant kokybiškai muzikai iš „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“

 • 10W RMS bendra išvesties galia

  10W RMS bendra išvesties galia

  RMS („Root Mean Square“) yra tipiškas garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamą garso galią. Iš esmės, stiprintuvai yra ribojami elektros energijos, kurią jie sustiprina, ir garsiakalbių, kurie paverčia elektros energiją garso energija, neiškraipant garso signalo. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

 • Kokybiška aliuminio korpuso išvaizda ir puikus potyris

  Kokybiška aliuminio korpuso išvaizda ir puikus potyris

  Aliuminio lydinio korpusas yra lengvas ir gali atlaikyti aukštą aplinkos temperatūrą. Jis yra ypač tvirtas ir atsparus korozijai.

 • Skaitmeninis išankstinis stočių nustatymas ypatingam patogumui

  Skaitmeninis išankstinis stočių nustatymas ypatingam patogumui

  Paprasčiausiai pasirinkite norimą stotį, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Su iš anksto nustatyta radijo stotimi, kurią galima išsaugoti, galite greitai pasiekti savo mėgstamą radijo stotį ir nereikia kiekvieną kartą iš naujo nustatyti dažnių.

 • Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Pradėkite dieną maloniai nuo švelnių iki palaipsniui stiprėjančių signalo garsų. Įprasti žadintuvo signalai su iš anksto nustatomu garsu arba skamba per tyliai, kad jus pažadintų, arba taip garsiai, kad atsikeliate piktas. Galite pasirinkti nubusti su mėgstama muzika, radijo stotimi ar signalu. Švelnus žadinimo garsas palaipsniui garsėja nuo subtiliai tylaus iki protingai garsaus, kad maloniai jus pažadintų.

 • „MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui

  „MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui

  „MP3 Link“ jungtis leidžia tiesiogiai atkurti MP3 turinį iš nešiojamų medijos grotuvų. Be to, kad galite mėgautis ypatinga mėgstamos muzikos kokybe savo garso sistemoje, „MP3 Link“ naudoti yra labai patogu, nes visa, ko jums reikia, tai prijungti nešiojamą MP3 grotuvą prie garso sistemos.

 • Automatinė laikrodžio sinchronizacija prijungus „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“

  Automatinė laikrodžio sinchronizacija prijungus „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“

  Prijungus ir įstačius „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ ši prijungimo sistema automatiškai sinchronizuos laikrodį su prijungtu įrenginiu per kelias sekundes. Naudojant šią patogią funkciją jums nereikės rankiniu būdu nustatyti laiko.

 • Darbo dienų ir savaitgalių žadintuvo nustatymus pritaikykite savo gyvenimo stiliui

  Darbo dienų ir savaitgalių žadintuvo nustatymus pritaikykite savo gyvenimo stiliui

  Atsižvelgiant į šiuolaikišką gyvenimo būdą, šis laikrodis-radijas turi dvigubo žadintuvo funkciją, kuri leidžia nustatyti skirtingus žadinimo laikus darbo dienoms ir savaitgaliams arba net keisti žadintuvo nustatymus poroms. Žadintuve gali būti nustatytas vienodas žadinimo laikas visai savaitei nuo pirmadienio iki sekmadienio. Arba galite nustatyti žadintuvą įsijungti anksti darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio ir leisti sau patinginiauti šeštadieniais bei sekmadieniais. Kad ir ką pasirinktumėte, ši patogi funkcija apsaugos nuo gaišaties keičiant žadintuvo laikus kiekvieną vakarą.

 • Prijunkite „iPod/iPhone“ net jei jie yra dėkle

  Prijunkite „iPod/iPhone“ net jei jie yra dėkle

  Išmaniai sukurtas, su spyruokline jungtimi, paprastai suderinamas su jūsų „iPod“ ar „iPhone“, nenaudojant specialių adapterių. Be to, jis veikia net kai yra apsauginiuose dėkluose – paprasčiausiai prijunkite savo „iPod“ ar „iPhone“. Dabar galite mėgautis muzika be jokių trikdžių.

 • Atsibuskite pažadinti savo „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ muzikos arba radijo melodijų

  Atsibuskite pažadinti mėgstamiausios muzikos. Pasirinkite mėgstamą radijo stotį arba uždegančias melodijas iš savo „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ ir suteikite įvairovės savo rytams. Laikrodis pradės groti pasirinktą melodiją tyliai, palaipsniui didindamas garsumą, kol pasieks jūsų pasirinktą lygį. Dabar kiekvieną kartą galite pasirinkti, kaip pabusti ir pradėti naują dieną.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti