garsiakalbių sistema

  garsiakalbių sistema

  Jūsų namams tinkamas garsas

  Suderinama su „iPhone 5“ ir naujausiais „iPod“ per „Lightning“ jungtį, DS3400 garsiakalbių sistema atkuria muziką iš „iPod“ / „iPhone“ itin aiškiu garsu įkraunant. Mėgaukitės lankstumu, kurį suteikia galimybė naudoti kintamosios srovės tinklo ar akumuliatoriaus maitinimą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

garsiakalbių sistema

su „Lightning“ jungtimi, skirta „iPod“ / „iPhone“, 10 W, maitinimas iš baterijos ar tinklo DS3400/12 Surasti panašius produktus

Jūsų namams tinkamas garsas

 • Greitas įkrovimas ir muzikos atkūrimas per „Lightning“ jungtį

  Greitas įkrovimas ir muzikos atkūrimas per „Lightning“ jungtį

  Mėgaukitės savo mėgstama muzika, kol kraunate „iPod“ / „iPhone“ per naująją „Lightning“ jungtį! Tiesiog prijunkite jį tiesiai prie garsiakalbio ir mėgaukitės neprilygstamu pasirinktos muzikos garsu. Grojant greitai įkraunami jūsų įrenginiai, todėl galite mėgautis muzika ir nesirūpinti, kad išsikraus akumuliatorius.

 • Nemokama „ClockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama „ClockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama programa suteiks daugybę šaunių funkcijų jūsų garsiakalbių sistemai. Galite tikrinti orus, pasakyti laiką ir net naudoti mėgstamą nuotrauką kaip užsklandą. Be to, naudodami „ClockStudio“ galėsite klausytis tūkstančių interneto radijo stočių iš viso pasaulio. Netrukus bus išleista daugiau naujų apipavidalinimų ir funkcijų.

 • Garso įvestis – atkurkite iš nešiojamųjų muzikos įrenginių

  Garso įvestis – atkurkite iš nešiojamųjų muzikos įrenginių

  Garso įvesties jungtis leidžia tiesiogiai atkurti muziką iš nešiojamųjų medijos grotuvų. Be to, kad galite mėgautis ypatinga mėgstamos muzikos kokybe savo garso sistemoje, garso įvestį naudoti labai patogu, nes visa, ko jums reikia, – prijungti nešiojamąjį MP3 grotuvą prie garso sistemos.

 • DBB išsaugo žemųjų dažnių žemus tonus bet kokiame garso lygyje

  DBB išsaugo žemųjų dažnių žemus tonus bet kokiame garso lygyje

  Dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcija maksimaliai padidina mėgavimosi muzika galimybes: galite pasirinkti įvairiausius žemųjų dažnių muzikos garsų garsumo nustatymus – nuo mažo iki didelio – ir viskas vienu mygtuko paspaudimu! Žemiausi žemieji dažniai paprastai dingsta, kai sumažinate garsumą. Kad taip nenutiktų, galima įjungti dinaminį žemųjų dažnių stiprinimą ir šiuos dažnius sustiprinti, kad nuolatos galėtumėte mėgautis tokiu pat garsu – nesvarbu, kokį garsumą pasirinksite.

 • Dinamiškas, kambarį pripildantis garsas

  Su moderniu skaitmeninio garso apdorojimo algoritmu, dviem aktyviais garsiakalbiais ir žemųjų dažnių prievadu, ši garsiakalbių sistema užpildys jūsų kambarį švariu, natūraliu garsu ir sodriais galingais bosais.

 • PC sinchronizavimas su jūsų „iPod/iPhone“

  Prijunkite, leiskite, sinchronizuokite ir įkraukite! Klausykitės mėgstamos muzikos, kol jūsų „iPod“ arba „iPhone“ kraunamas. Be to, jis sinchronizuojasi su kompiuteriu prijungus garsiakalbį USB laidu.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti