garsiakalbių sistema su „Bluetooth®“

  garsiakalbių sistema su „Bluetooth®“

  Jūsų namams tinkamas garsas

  Ant jūsų stalo arba bet kurioje kitoje vietoje ši išvaizdi garsiakalbių sistema atkuria itin aiškų garsą, pripildantį jus supančią erdvę, užtikrina „Bluetooth“ ryšį ir leidžia sinchronizuoti „iPhone“ / „iPod“ / „iPad“ įrašus su kompiuteryje esančiais įrašais. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

garsiakalbių sistema su „Bluetooth®“

skirta „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ DS3600/12 Surasti panašius produktus

Jūsų namams tinkamas garsas

Sužavėti garsų

 • DBB išsaugo žemųjų dažnių žemus tonus bet kokiame garso lygyje

  DBB išsaugo žemųjų dažnių žemus tonus bet kokiame garso lygyje

  Dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcija maksimaliai padidina mėgavimosi muzika galimybes: galite pasirinkti įvairiausius žemųjų dažnių muzikos garsų garsumo nustatymus – nuo mažo iki didelio – ir viskas vienu mygtuko paspaudimu! Žemiausi žemieji dažniai paprastai dingsta, kai sumažinate garsumą. Kad taip nenutiktų, galima įjungti dinaminį žemųjų dažnių stiprinimą ir šiuos dažnius sustiprinti, kad nuolatos galėtumėte mėgautis tokiu pat garsu – nesvarbu, kokį garsumą pasirinksite.

 • Nemokama „DockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama „DockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama programa suteiks daugybę šaunių funkcijų jūsų garsiakalbių sistemai. Galite tikrinti orus, pasakyti laiką ir net naudoti mėgstamą nuotrauką kaip užsklandą. Be to, naudodami „DockStudio“ galėsite klausytis tūkstančių interneto radijo stočių iš viso pasaulio. Netrukus bus išleista daugiau naujų apipavidalinimų ir funkcijų.

 • 20W RMS bendra išvesties galia

  20W RMS bendra išvesties galia

  RMS („Root Mean Square“) yra tipiškas garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamą garso galią. Iš esmės, stiprintuvai yra ribojami elektros energijos, kurią jie sustiprina, ir garsiakalbių, kurie paverčia elektros energiją garso energija, neiškraipant garso signalo. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

 • Tiksliai nustatyti vamzdeliai giliam ir sklandžiam žemųjų dažnių atkūrimui

  Tiksliai nustatyti vamzdeliai giliam ir sklandžiam žemųjų dažnių atkūrimui

  Sodrus 3L akustinis kiekvieno žemųjų dažnių garsiakalbio garsas puikia dera su tiksliai nustatytais atspindinčiais žemųjų dažnių vamzdeliais ir perteikia išties įspūdingą ir sklandžią žemųjų dažnių kokybę tokiame kompaktiškame garsiakalbyje. Rezultatas - išskirtinis tikrumas ir įtraukiantis klausymosi potyris.

 • „Bluetooth“ belaidis muzikos srautinis perdavimas iš „iPod“ / „iPhone“/ „iPad“

  „Bluetooth“ yra patikima ir mažai energijos naudojanti nedidelio nuotolio belaidžio ryšio technologija. Naudojant šią technologiją galima lengvai belaidžiu ryšiu prisijungti prie kitų „Bluetooth“ įrenginių, todėl patogiai ir bet kuriuo metu galite klausytis mėgstamos muzikos iš savo „iPod“, „iPhone“ arba „iPad“ per „Philips“ garso sistemą.

 • PC sinchronizavimas su jūsų „iPod/iPhone/iPad“

  Prijunkite, grokite, sinchronizuokite ir įkraukite! Pasinerkite į mėgiamą muziką savo „iPod“, „iPhone“ ar „iPad“, kol prietaisas įkraunamas ir sinchronizuokite su savo kompiuteriu per USB – mėgaukitės nuostabia garso kokybe ir neįtikėtinu patogumu. Tegul muzika liejasi vėl ir vėl, nes energija niekada nepasibaigs.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti