garsiakalbių sistema

  Bluetooth

  garsiakalbių sistema

  Jūsų namams tinkamas garsas

  Išplėskite savo muzikos, žaidimų ir filmų galimybes. Ši išmani ir išvaizdi garsiakalbių sistema atkuria stebėtinos kokybės garsą iš jūsų „iPod“, „iPhone“ arba „iPad“, o įkraunamas vidinis akumuliatorius ir belaidis „Bluetooth“ ryšis leidžia įrenginiu naudotis ypač patogiai.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Jūsų namams tinkamas garsas

Sužavėti garsų

 • „Pure Digital“ garso apdorojimo technologija švariausiam garsui

  „Pure Digital“ garso apdorojimo technologija švariausiam garsui

  Pažangi „Pure Digital“ garso apdorojimo technologija užtikrina žymiai geresnę garso kokybę, palyginti su įprastinėmis analoginėmis garso apdorojimo technologijomis, kurios įrengiamos prijungiamuose grotuvuose, kuriuose naudojama analoginė „iPhone“ / „iPod“ garso išvestis. Kiekvienoje grandinės stadijoje užtikrinant „iPhone“ / „iPod“ skaitmeninę garso išvestį ir naudojant skaitmeninį apdorojimą, sukuriamas daug didesnis signalo ir triukšmo santykis. Rezultatas - neprilygstamas aiškumas ir tobulas balansas.

 • „SoundCurve“ ypatingam krištolo skaidrumo garsui

  „SoundCurve“ ypatingam krištolo skaidrumo garsui

  Kruopščiai sukurtas ir išlenktas „Philips“ galinis gaubtas sukuria ypač efektyvią akustinę struktūrą, skirtą garsui atkurti. Lenkta forma sutvirtina garsiakalbio dėžę, todėl sumažėja vidinis rezonansas ir pašalinama garso vibracija bei iškraipymas. Galite mėgautis nuostabiu krištolo skaidrumo garsu, sklindančiu iš patrauklios išvaizdos garsiakalbių.

 • Prijunkite „iPod/iPhone“ net jei jie yra dėkle

  Prijunkite „iPod/iPhone“ net jei jie yra dėkle

  Išmaniai sukurtas, su spyruokline jungtimi, paprastai suderinamas su bet kuriuo „iPod“ ar „iPhone“, nenaudojant specialių adapterių. Be to, jis veikia net kai yra apsauginiuose dėkluose – paprasčiausiai prijunkite savo „iPod“ ar „iPhone“. Dabar galite mėgautis muzika be jokių trikdžių.

 • Tiksliai nustatyti vamzdeliai giliam ir sklandžiam žemųjų dažnių atkūrimui

  Tiksliai nustatyti vamzdeliai giliam ir sklandžiam žemųjų dažnių atkūrimui

  Sodrus 3L akustinis kiekvieno žemųjų dažnių garsiakalbio garsas puikia dera su tiksliai nustatytais atspindinčiais žemųjų dažnių vamzdeliais ir perteikia išties įspūdingą ir sklandžią žemųjų dažnių kokybę tokiame kompaktiškame garsiakalbyje. Rezultatas - išskirtinis tikrumas ir įtraukiantis klausymosi potyris.

 • Nemokama „DockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama „DockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama programa suteiks daugybę šaunių funkcijų jūsų garsiakalbių sistemai. Galite tikrinti orus, pasakyti laiką ir net naudoti mėgstamą nuotrauką kaip užsklandą. Be to, naudodami „DockStudio“ galėsite klausytis tūkstančių interneto radijo stočių iš viso pasaulio. Netrukus bus išleista daugiau naujų apipavidalinimų ir funkcijų.

 • Puikiai atrodo ir prijungus, ir neprijungus prie „iPod/iPhone“

  Prijunkite savo „iPod“ ar „iPhone“ ir prijungimo stotelė atrodys puikiai. Ištraukite prietaisą, ir ji vis tiek atrodys gražiai. Skirtingai nuo kitų, ši „Fidelio“ prijungimo stotelė yra sukurta taip, kad atrodytų puikiai, nesvarbu, ar prietaisas prijungtas, ar ne. Papildykite kambarį šia elegantiška detale lentynoje ar ant darbo stalo.

 • Optimalus akustinis garsas, atitinkantis garsiakalbių reikalavimus

  Išmanus garso dizainas – geriausias žemųjų dažnių atkūrimas. Akustinis garsas, priderintas prie kiekvieno vidutinių dažnių garsiakalbio, puikiai atitinka akustinius reikalavimus. Žemi tonai yra gilūs ir sutelkti, todėl perteikia stiprius ir sodrius žemuosius dažnius.

 • Puikūs žaidimų garso efektai per Bluetooth

  Žaidimais negalite mėgautis iki galo, jei nėra puikių garso efektų. Dabar jūsų išmaniojo telefono ar bet kurio nešiojamojo įrenginio žaidimai gali tapti dar labiau jaudinantys dėl „Philips“ garsiakalbių sistemos, kuri suteikia jėgos garsui. Klausykitės garsiai ir aiškiai ir perkelkite savo potyrius į naują lygį. Be to, tai yra labai patogu daryti naudojantis „Bluetooth“. Paprasčiausiai nustatykite belaidę „Bluetooth“ jungtį tarp nešiojamojo įrenginio ir garsiakalbių sistemos ir grokite.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti