garsiakalbių sistema

  garsiakalbių sistema

  Patirkite tikrą garso atkūrimo tikslumą

  „Philips“ DS9000/12 garsiakalbių sistema – tai kelias į tai, ką labiausiai vertinate muzikoje. Integruoti aukščiausios kokybės komponentai ir natūrali mediena suteikia galimybę atkurti itin raiškų garsą iš „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“, todėl galite mėgautis tikrai natūraliu garsu, kuris atitinka originalą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Patirkite tikrą garso atkūrimo tikslumą

su šia garsiakalbių sistema

 • Pasyvus dvijuostis skiriamasis filtras visiškam garsinio spektro atkūrimui

  Pasyvus dvijuostis skiriamasis filtras visiškam garsinio spektro atkūrimui

  Pasyvaus dvijuosčio skiriamojo filtro dizainas leidžia aiškiai išgirsti kiekvieną natą, todėl muzika yra neįtikėtinai skaidri, natūrali ir sodri. Dėl sudėtingos inžinerijos kiekviena garso dažnių spektro dalis yra atskiriama ir siunčiama į atitinkamas tvarkykles. Signalai už tvarkyklės dažnių atsako niekada nėra siunčiami, todėl garso kokybė yra tobulesnė, o iškraipymo lygis mažesnis. Kartu su aukščiausios kokybės elektroniniais komponentais pasyvus dvijuostis skiriamasis filtras perteikia rišlų, puikų ir originalui artimą garsą.

 • „Pure Digital“ garso apdorojimo technologija švariausiam garsui

  „Pure Digital“ garso apdorojimo technologija švariausiam garsui

  Pažangi „Pure Digital“ garso apdorojimo technologija užtikrina žymiai geresnę garso kokybę, palyginti su įprastinėmis analoginėmis garso apdorojimo technologijomis, kurios įrengiamos prijungiamuose grotuvuose, kuriuose naudojama analoginė „iPhone“ / „iPod“ garso išvestis. Kiekvienoje grandinės stadijoje užtikrinant „iPhone“ / „iPod“ skaitmeninę garso išvestį ir naudojant skaitmeninį apdorojimą, sukuriamas daug didesnis signalo ir triukšmo santykis. Rezultatas - neprilygstamas aiškumas ir tobulas balansas.

 • Artumo daviklis fono apšvietimo valdymo panelių aktyvavimui

  Artumo daviklis fono apšvietimo valdymo panelių aktyvavimui

  Dauguma aukštos kokybės audiofilų prietaisų išjungia ekraną – kad galėtumėte mėgautis muzika, o energija yra sutelkiama garso atkūrimui. Naudodamiesi artumo daviklio funkcija, galite tuo mėgautis taip pat. Paėjus toliau, apšviesti funkciniai mygtukai automatiškai pritemsta. Kai ranka priartėja arčiau, užsidega funkciniai mygtukai, todėl be jokio vargo galite valdyti savo muziką.

 • Prijunkite „iPod/iPhone“ net jei jie yra dėkle

  Prijunkite „iPod/iPhone“ net jei jie yra dėkle

  Išmaniai sukurtas, su spyruokline jungtimi, paprastai suderinamas su bet kuriuo „iPod“ ar „iPhone“, nenaudojant specialių adapterių. Be to, jis veikia net kai yra apsauginiuose dėkluose – paprasčiausiai prijunkite savo „iPod“ ar „iPhone“. Dabar galite mėgautis muzika be jokių trikdžių.

 • Audiofilų kokybės tvarkyklės autentiško garso atkūrimui

  Audiofilų kokybės tvarkyklės autentiško garso atkūrimui

  „Philips“ prijungiamasis garsiakalbis turi žiedo formos aukštųjų dažnių garsiakalbį – aukštos kokybės keitiklį, naudojamą Hi-Fi garsiakalbių sistemose – kuris derina puikų aukštų dažnių atkūrimą su neįtikėtinu tikslumu bei detalėmis. Iškraipymai sumažinami iki minimumo ir perteikiami net mažiausi muzikos niuansai.

 • Tiksliai nustatyti vamzdeliai giliam ir sklandžiam žemųjų dažnių atkūrimui

  Tiksliai nustatyti vamzdeliai giliam ir sklandžiam žemųjų dažnių atkūrimui

  Sodrus 3L akustinis kiekvieno žemųjų dažnių garsiakalbio garsas puikia dera su tiksliai nustatytais atspindinčiais žemųjų dažnių vamzdeliais ir perteikia išties įspūdingą ir sklandžią žemųjų dažnių kokybę tokiame kompaktiškame garsiakalbyje. Rezultatas - išskirtinis tikrumas ir įtraukiantis klausymosi potyris.

 • „SoundCurve“ ypatingam krištolo skaidrumo garsui

  „SoundCurve“ ypatingam krištolo skaidrumo garsui

  Kruopščiai sukurtas ir išlenktas „Philips“ galinis gaubtas sukuria ypač efektyvią akustinę struktūrą, skirtą garsui atkurti. Lenkta forma sutvirtina garsiakalbio dėžę, todėl sumažėja vidinis rezonansas ir pašalinama garso vibracija bei iškraipymas. Galite mėgautis nuostabiu krištolo skaidrumo garsu, sklindančiu iš patrauklios išvaizdos garsiakalbių.

 • Nemokama „DockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama „DockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama programa suteiks daugybę šaunių funkcijų jūsų garsiakalbių sistemai. Galite tikrinti orus, pasakyti laiką ir net naudoti mėgstamą nuotrauką kaip užsklandą. Be to, naudodami „DockStudio“ galėsite klausytis tūkstančių interneto radijo stočių iš viso pasaulio. Netrukus bus išleista daugiau naujų apipavidalinimų ir funkcijų.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti