Fidelio

Philips Fidelio

Belaidžiai erdvinio garso garsiakalbiai

  Philips Fidelio

  Belaidžiai erdvinio garso garsiakalbiai

  Stereofoninis garsas paverčiamas erdviniu vos per kelias sekundes

  „Philips Fidelio“ E6 belaidžiai namų kino sistemos garsiakalbiai per atjungiamus garsiakalbius ir žemųjų dažnių kolonėlę atkuria erdvinį garsą. Specialus centrinis kanalas užtikrina balso aiškumą. Mėgaukitės muzika naudodamiesi „Google Cast“ ir „Spotify connect“. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Fidelio Belaidžiai erdvinio garso garsiakalbiai

5.1 kan. belaidis erdvinis garsas, „Google Cast“ ir „Spotify Connect“, HDMI 4K–2K, Erdvinis kalibravimas E6/12 Surasti panašius produktus

Stereofoninis garsas paverčiamas erdviniu vos per kelias sekundes

su „Google Cast™“ ir „Spotify Connect“

 • Erdvinis garsas pagal pageidavimą – nuimami belaidžiai erdvinio garso garsiakalbiai

  Erdvinis garsas pagal pageidavimą – nuimami belaidžiai erdvinio garso garsiakalbiai

  Pasinerkite į puikų erdvinį garsą ir mėgaukitės juo kada panorėję. Paprasčiausiai atjunkite belaidžius erdvinio garso garsiakalbius nuo pagrindinių kairiojo ir dešiniojo garsiakalbių ir pastatykite kambario gale, kad galėtumėte klausytis daugiakanalio erdvinio garso žaisdami žaidimus ar žiūrėdami filmus. Kai veiksmas baigsis, vėl prijunkite garsiakalbius, kad galėtumėte klausytis muzikos ir televizijos laidų. Naudojant patentuotą belaidę garso technologiją ir erdvinio garso garsiakalbius, veikiančius išskirtiniu dažniu, nėra jokių tinklo trukdžių. Rezultatas – belaidė erdvinio garso sistema, kurią naudojant garso kokybė neprarandama tiek klausantis muzikos, tiek žiūrint filmus.

 • Specialus centrinio kanalo garsiakalbis itin aiškiai atkuria balsą

  Specialus centrinio kanalo garsiakalbis itin aiškiai atkuria balsą

  Centrinio kanalo garsiakalbis specialiai pritaikytas balso dažniams ir nukreipia balsus į ekrano centrą. Dėl taip užtikrinamo balso nukreipimo ir aiškumo filmai tampa dar tikroviškesni.

 • Erdvinis kalibravimas

  Erdvinis kalibravimas

  Pažangi erdvinio kalibravimo funkcija sukurta mūsų unikalioje naujovių laboratorijoje užtikrina geriausią garso balansą nepaisant galinių garsiakalbių pastatymo kambaryje vietos. Įjungus funkciją, naudojamas specialaus tono signalas, nustatantis kiekvienos galinės kolonėlės padėtį. Tuomet ši informacija naudojama sukuriant geriausią garso balansą pagal garso kolonėlės pastatymo vietą ir suderinamas kiekvienos kolonėlės garsas, todėl klausytojas gali mėgautis tinkamai subalansuotu garsu, net jei garso kolonėlės išdėstytos neidealiai.

 • Su „Google Cast“ lengvai transliuokite telefone esančią muziką per garsiakalbį

  Su „Google Cast“ lengvai transliuokite telefone esančią muziką per garsiakalbį

  Mėgaukitės kokybiška atkuriama muzika naudodami mėgstamas muzikos programas. Šiame „SoundBar“ garsiakalbyje integruota „Google Cast“, todėl mėgstamas įrenginio muzikos programas galite lengvai perkelti į garsiakalbį. Transliuokite iš „iPhone®“, „iPad®“, „Android“ telefono arba planšetinio kompiuterio, „Mac®“ ar „Windows®“ nešiojamojo kompiuterio arba „Chromebook“.

 • Tinklo nustatymą palengvinanti su „Philips“ pateikiama programa

  Tinklo nustatymą palengvinanti su „Philips“ pateikiama programa

  Naudodamiesi „Philips HCWeSet“ valdymo programa nustatykite ir prijunkite naujuosius garsiakalbius prie belaidžio namų tinklo ir mėgaukitės mėgstamų programų sklandžiai atkuriamu kokybišku garsu*. *Būtina įdiegti programą, kad galėtumėte nustatyti tinklą, sutikti su paslaugomis ir privatumo nuostatomis, ir tik tada galėsite transliuoti muzikos programų turinį be laidų. *Jei norite transliuoti muziką iš „Spotify“, kad galėtumėte naudoti „Connect“, jums reikės „Spotify Premium“

 • „Spotify Connect“ – naudokitės programa lengvai

  „Spotify Connect“ – naudokitės programa lengvai

  Su „Spotify Connect“ galite lengvai naršyti, ieškoti ir leisti muziką bet kuriame kambaryje, naudodami išmanųjį įrenginį kaip nuotolinio valdymo pultą. Naudodami tiesioginį „Spotify“ ryšį galite leisti muziką tiesiai iš debesies, kad savo išmaniuoju įrenginiu galėtumėte skambinti, peržiūrėti vaizdo įrašus ar net išnešti jį už veikimo diapazono ribų, nenutraukiant muzikos atkūrimo. Taip tausojama baterija, nes muzikai eikvojama mažiau energijos. Mėgaukitės puikiomis „Spotify“ funkcijomis, pradedant paruoštais grojaraščiais ir baigiant dideliu pavyzdžių ėmimo dažniu. Čia yra viskas, kad atrastumėte muziką iš naujo ir galėtumėte ja mėgautis kokybiškai.

 • HDMI 4K2K praėjimas, kad galėtumėte mėgautis „Ultra HD“ turiniu

  HDMI 4K2K praėjimas, kad galėtumėte mėgautis „Ultra HD“ turiniu

  HDMI 4K2K standartiškai įdiegta HDMI 1.4. Dėl to yra palaikomas itin didelės raiškos (UHD) vaizdo įrašų turinys. Šiuo metu tai yra 4K, didžiausias jų yra 4096 pikselių į plotį ir 2160 pikselių į aukštį, o tai net keturis kartus daugiau, nei standartiniame 1080p HD ekrane. Čia kalbama ir apie truputį mažesnius 4K raiškos 3840 x 2160 pikselių ekranus. Abu šie formatai palaikomi per HDMI 1.4. Dėl 4K ekranų pažangios namų kino sistemos gali būti lyginamos su komerciniuose kino teatruose naudojamomis sistemomis. Jos greitai nepasens, nes šis standartas yra pritaikytas augančiai 4K televizijai.

 • „Dolby Digital“ ir „Pro Logic II“ erdvinis garsas

  „Dolby Digital“ ir „Pro Logic II“ erdvinis garsas

  Integruotas „Dolby Digital“ dekoderis panaikina išorinio dekoderio poreikį, apdorodamas visus šešis garso informacijos kanalus ir suteikdamas erdvinio garso ir natūralios aplinkos potyrį bei dinaminę realybę. „Dolby Pro Logic II“ siūlo penkių kanalų aplinkos apdorojimo bet kokiais stereo šaltiniais kanalus.

 • Kokybiški dengti aukštųjų dažnių garsiakalbiai pritaikyti „Crystal Clear Sound“ technologijai

  Kokybiški dengti aukštųjų dažnių garsiakalbiai pritaikyti „Crystal Clear Sound“ technologijai

  Dabar, naudodamiesi „Crystal Clear Sound“ technologija, galėsite išskirti ir įvertinti kiekvieną garso detalę tokią, kokia ji buvo sukurta atlikėjo ar režisieriaus! „Crystal Clear Sound“ atkuria garso šaltinį – nesvarbu, ar tai būtų veiksmo filmas, ar miuziklas, ar gyvas spektaklis – viskas tiksliai ir be jokių iškraipymų. „Philips“ namų kino sistemos su „Crystal Clear Sound“ technologija iki minimumo apdoroja garsą ir išsaugo pradinio garso skaidrumą. Dėl to perteikiamas garsas yra tikslesnis.

 • Valdymas vienu palietimu naudojant NFC su išmaniaisiais telefonais, skirtas susieti „Bluetooth“ ryšiu

  Valdymas vienu palietimu naudojant NFC su išmaniaisiais telefonais, skirtas susieti „Bluetooth“ ryšiu

  Paprastai susiekite „Bluetooth“ įrenginius vienu palietimu, naudodami NFC (artimo lauko ryšio angl. „Near Field Communications“) technologiją. Tiesiog spustelėkite išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį su NFC funkcija NFC srityje, kad įjungtumėte garsiakalbį, paleistumėte „Bluetooth“ siejimą ir pradėtumėte srautiniu perdavimu leisti muziką.

 • Daugiakanalis 5.1 kanalų kokybiškas erdvinis garsas

  E6 turi 5.1 kanalus su 6 integruotais stiprintuvais, todėl gali atkurti puikios kokybės garsą. Šioje 5.1 kanalų sistemoje naudojami tie patys garsiakalbių kanalai ir konfigūracija – priekiniai kairysis ir dešinysis, centrinis kanalas, du erdvinio garso kanalai ir žemųjų dažnių kanalas. Palaiko „Dolby digital pro-logic 2“.

 • Pastatomi nešiojamieji garsiakalbiai ir susiejimo galimybė

  Abu atjungiami „Philips Fidelio“ E6 garsiakalbiai turi po atskirą „Bluetooth“ modulį, todėl visiškai nepriklauso vienas nuo kito. Tai reiškia, kad juos galima pasiimti visur tiek namuose, tiek lauke. Visiška muzikos klausymosi laisvė. Garsiakalbiai atkuria galingą garsą, nesvarbu, kur jie yra. Kiekvieną jų galima naudoti kaip atskirą „Bluetooth“ garsiakalbį, arba galima juos susieti ir naudoti kaip belaidžius „Bluetooth“ stereogarsiakalbius.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Šiam garsiakalbiui būtina „Spotify Premium“ paskyra.
 • Muzikos paslaugos priklauso nuo šalies. Daugiau informacijos pateikiama atitinkamose muzikos paslaugų svetainėse.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti