Aukštos raiškos medijos grotuvas

  USB Hi-Speed 2011

  Aukštos raiškos medijos grotuvas

  Mėgaukitės filmais, muzika ir nuotraukomis savo televizoriuje

  Išbandykite milžinišką daugialypės terpės turinį be jokio vargo naudodamiesi „Philips“ aukštos raiškos medijos grotuvu. Mėgaukitės puikios kokybės vaizdo įrašais, muzika ir nuotraukomis iš interneto ar kompiuterio bibliotekos tiesiai savo televizoriuje – jokio rinkmenų konvertavimo. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Aukštos raiškos medijos grotuvas

HDMI, USB 2.0, SD / SDHC kortelių lizdai HMP3000/12 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės filmais, muzika ir nuotraukomis savo televizoriuje

per SD kortelę, USB ar standųjį diską

 • „DivX Plus HD Certified“ – mėgaukitės didelės raiškos „DivX“ atkūrimu

  „DivX Plus HD Certified“ – mėgaukitės didelės raiškos „DivX“ atkūrimu

  „DivX Plus HD“, integruota į jūsų „Blu-ray“ grotuvą, ir (arba) DVD leistuvą – tai naujausia „DivX“ technologija, suteikianti galimybę mėgautis HD vaizdo įrašais ir filmais tiesiai iš interneto „Philips“ HDTV televizoriuje ar kompiuteryje. „DivX Plus HD“ palaiko „DivX Plus“ turinio (H.264 HD vaizdo įrašų su aukštos kokybės AAC garsu MKV failo sudėtiniame rodinyje) atkūrimą bei ankstesnes „DivX“ vaizdo įrašų versijas iki 1080p. „DivX Plus HD“ – realūs skaitmeniniai HD vaizdai.

 • USB 2.0 jungtis ir SD atminties kortelės lizdas

  USB 2.0 jungtis ir SD atminties kortelės lizdas

  Mėgaukitės greita ir patogia prieiga prie siunčiamų nuotraukų, vaizdo ir MP3 muzikos rinkmenų, naudodamiesi USB 2.0. Taip pat mėgaukitės didesne talpa, saugodami savo nuotraukas, vaizdo ir MP3 muzikos rinkmenas savo „Philips“ grotuve, įdėję SD kortelę į integruotą SD lizdą.

 • Peržiūrėkite nuotraukas įvairiais formatais

  Peržiūrėkite nuotraukas įvairiais formatais

  Žiūrėkite ir mėgaukitės nuotraukomis įvairiais formatais: JPEG, JPG, M-JPEG, PNG, TIF, TIFF, GIF, BMP ir HD JPEG – tiesiai savo plačiaekraniame televizoriuje! Paverskite savo svetainę foto galerija ir dalinkitės nuostabiais momentais su savo draugais ir šeima.

 • Nesudėtinga kopijavimo, siuntimo ar trynimo funkcija

  Nesudėtinga kopijavimo, siuntimo ar trynimo funkcija

  Dalinkitės savo video, nuotraukomis ir muzika su šeima ir draugais savo namuose. „Philips“ grotuvas leidžia lengvai kopijuoti, siųsti ar trinti bylų funkcijas vienu pirštu.

 • „Windows Media Video“ filmų jūsų kompiuteryje peržiūrai

  Su „Windows Media Video“ galite groti kompiuteryje esančius vaizdo įrašus savo televizoriuje. Mėgautis tuo kartu su draugais ir šeima tampa paprasta. Atsisveikinkite su žiūrėjimu prisimerkus į televizoriaus ekraną, atsiloškite ir mėgaukitės savo mėgstamomis WMV bylomis televizoriuje namuose.

 • Grokite medijos turinį standžiajame diske

  Atsipalaiduokite ir mėgaukitės medijos turiniu standžiajame diske, nesirūpindami dėl bylos formato suderinamumo. Paprasčiausiai atkurkite savo turinį, žinodami, kad jūsų „Philips“ grotuvas palaiko populiariausius HDD formatus, tokius kaip FAT32, FAT ir kt.

 • Klausykitės muzikos įvairiose medijos bylose

  Klausykitės mėgstamiausios muzikos bet kokiu garso formatu ir mėgaukitės krištolo skaidrumo garsu. „Philips“ grotuvas – lengvas įvairių garso formatų „Dolby Digital“, AAC, RA, OGG, MKA, MP3, WAV, APE, FLAC, DTS, LPCM, PCM, WMA (V9), IMP/MS ADPCM ir „WMA Pro“ pasirinkimas.

 • Leiskite vaizdo įrašus keliais formatais

  Grokite ir mėgaukitės didžiuliu video formatų pasirinkimu - nuo aukštos raiškos formatų, tokių kaip MPEG 1/2/4 (MPEG 4 Part 2), H.264, VC-1, H.263, VP6 (640 x 480), DivX Plus HD, DivX 3/4/5/6, Xvid, RMVB 8/9/10, RM, WMV (V9), AVI, TS, M2TS, TP, TRP, ISO, VOB, DAT, MP4, MPEG, MPG, MOV(MPEG 4, H.264), ASF, FLV (640 x 480), MKV, M4V - nesijaudinant dėl bylų konvertavimo. Paprasčiausiai paspauskite „Leisti“ ir žiūrėkite video ir filmus puikia kino teatro kokybe ir gyvu erdviniu garsu.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti