2.1 3D „Blu-ray“ namų kinas

  2.1 3D „Blu-ray“ namų kinas

  Mėgaukitės tobulu filmų ir muzikos garsu

  „Philips“ nauja „3D Blu-ray HTB7255D 2.1“ namų kino sistema – neprilygstamai aiškiai atkuriamas garsas ir įspūdingas erdvinis garsas. Taigi papildykite mėgstamus filmus ir muziką naujais aspektais. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

2.1 3D „Blu-ray“ namų kinas

D klasės stiprintuvas, „CinemaPerfect HD“, Integruotas „Wi-Fi“ ir „Bluetooth®“, 500 W HTB7255D/12 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės tobulu filmų ir muzikos garsu

Sužavėti garsų

 • „Crystal Clear Sound“ technologija ypatingai aiškiam ir sodriam garsui

  „Crystal Clear Sound“ technologija ypatingai aiškiam ir sodriam garsui

  Dabar, naudodamiesi „Crystal Clear Sound“ technologija, galėsite išskirti ir įvertinti kiekvieną garso detalę tokią, kokia ji buvo sukurta atlikėjo ar režisieriaus! „Crystal Clear Sound“ atkuria garso šaltinį – nesvarbu, ar tai būtų veiksmo filmas, ar miuziklas, ar gyvas spektaklis – viskas tiksliai ir be jokių iškraipymų. „Philips“ namų kino sistemos su „Crystal Clear Sound“ technologija iki minimumo apdoroja garsą ir išsaugo pradinio garso skaidrumą. Dėl to perteikiamas garsas yra tikslesnis.

 • „CinemaPerfect HD“ – atkuriamas itin raiškus vaizdas

  „CinemaPerfect HD“ – atkuriamas itin raiškus vaizdas

  Naujasis „Philips CinemaPerfect HD“ modulis su „Quad full HD“ suteikia galimybę mėgautis pačia geriausia atkuriamo vaizdo kokybe nei kada nors anksčiau. Šis išmanusis modulis paryškina vaizdus ir sumažina triukšmus, kurių atsiranda glaudinant vaizdą MPEG formatu. Pasitelkdamas patobulintą vaizdo apdorojimo funkciją modulis sukuria ryškius ir sodrius vaizdus ekrane.

 • Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  „Bluetooth“ yra trumpo atstumo belaidžio ryšio technologija, kuri yra stabili ir suvartoja mažai energijos. Naudojantis šia technologija galima lengvai belaidžiu ryšiu prijungti kitus „Bluetooth“ įrenginius, todėl per „Bluetooth“ funkciją turinčius garsiakalbius galite leisti mėgstamus muzikos įrašus iš bet kokio išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio arba nešiojamojo kompiuterio, įskaitant „iPod“ arba „iPhone“.

 • Švelnūs aukštų tonų stiprintuvai tyram garsui ir balso aiškumui

  Švelnūs aukštų tonų stiprintuvai tyram garsui ir balso aiškumui

  Švelnūs aukštų tonų stiprintuvai atkuria aiškius aukštus ir vidutinius dažnius, kurie padidina bendrą garsiakalbių garso aiškumą.

 • Aukščiausios kokybės D klasės stiprintuvas išsaugo kiekvieną garso detalę

  Aukščiausios kokybės D klasės stiprintuvas išsaugo kiekvieną garso detalę

  Patentuoti „Philips“ aukščiausios kokybės D klasės stiprintuvai yra skirti išsaugoti pradinį garso šaltinį didesniam garso signalo tikslumui išgauti. Jie padeda akustinėms muzikos ir filmų detalėms sklisti taip, kaip atlikėjas ar režisierius sugalvojo.

 • Integruota „WiFi“ skirta mėgautis prijungta medija belaidžiu būdu

  Integruota „WiFi“ skirta mėgautis prijungta medija belaidžiu būdu

  Integruotos „WiFi“ dėka, paprasčiausiai prijungdami namų kino teatro sistemą tiesiogiai prie namų tinklo, galite išbandyti didžiulį populiarių internetinių paslaugų pasirinkimą. Taip pat galite mėgautis ir vienomis geriausių svetainių, siūlančių filmus, vaizdus, informacinį-pramoginį ir kitą turinį internete, kuris yra puikiai rodomas jūsų televizoriaus ekrane.

 • „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  Būsite sužavėti 3D filmais, žiūrėdami juos savo svetainėje per „Full HD“ 3D televizorių. „Active 3D“ naudoja naujausios kartos greitai persijungiančius ekranus ir sukuria tikrovišką gylį ir realybę maksimalia 1080x1920 HD skiriamąja geba. Žiūrint vaizdus pro specialius akinius su dešiniuoju ir kairiuoju lęšiais, kurie keičiantis vaizdams sinchroniškai atsidaro ir užsidaro, galima mėgautis HD 3D. Aukštos kokybės 3D filmai, rodomi per „Blu-ray“ – didelis aukštos kokybės turinio pasirinkimas. Be to, „Blue-ray“ perteikia nesuglaudintą erdvinį garsą suteikianti neįtikėtinai tikroviškus pojūčius.

 • Virtualus erdvinis garsas tikroviškesniam filmo potyriui

  Virtualus erdvinis garsas tikroviškesniam filmo potyriui

  Virtualus „Philips“ erdvinis garsas sukuria sodrų ir įtraukiantį garsą mažiau nei penkiose garsiakalbių sistemose. Itin pažangūs erdviniai algoritmai tiksliai atkartoja garsines savybes, kurios atsiranda idealioje 5.1 kanalo aplinkoje. Bet koks aukštos kokybės stereo šaltinis virsta tikrovišku daugiakanaliu erdviniu garsu. Nereikia jokių papildomų garsiakalbių, jų stovų ar laidų, kad galėtumėte mėgautis namus pripildančiais garsais.

 • iPod/iPhone muzikos atkūrimas ir įkrovimas

  iPod/iPhone muzikos atkūrimas ir įkrovimas.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „DivX“, „DivX Certified“ ir susiję logotipai yra „DivXNetworks, Inc.“ prekių ženklai ir naudojami pagal licenciją.
 • „Dolby“ ir dviejų „D“ simbolis yra registruotieji „Dolby Laboratories Inc.“ prekių ženklai.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti