Fidelio

Philips Fidelio SoundHub

2.1 3D „Blu-ray“ namų kinas

  Philips Fidelio SoundHub

  2.1 3D „Blu-ray“ namų kinas

  Stulbinanti garso raiška

  Išbandykite naująją „Philips SoundHub“ namų kino sistemą HTB9225D su itin aiškų garsą atkuriančia technologija „Crystal Clear Sound“. Titaniniai aukštųjų dažnių garsiakalbiai neįtikėtinai raiškiai atkuria kiekvieną garso detalę. Mėgaukitės tokiu mėgstamų filmų ir muzikos garsu, koks ir turėtų būti. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Fidelio SoundHub 2.1 3D „Blu-ray“ namų kinas

Titaniniai aukštų dažnių garsiakalbiai, „CinemaPerfect HD“, Integruotas „Wi-Fi“ ir „Bluetooth®“, 500 W HTB9225D/12 Surasti panašius produktus

Stulbinanti garso raiška

Sužavėti garsų

 • „CinemaPerfect HD“ – atkuriamas itin raiškus vaizdas

  „CinemaPerfect HD“ – atkuriamas itin raiškus vaizdas

  Naujasis „Philips CinemaPerfect HD“ modulis su „Quad full HD“ suteikia galimybę mėgautis pačia geriausia atkuriamo vaizdo kokybe nei kada nors anksčiau. Šis išmanusis modulis paryškina vaizdus ir sumažina triukšmus, kurių atsiranda glaudinant vaizdą MPEG formatu. Pasitelkdamas patobulintą vaizdo apdorojimo funkciją modulis sukuria ryškius ir sodrius vaizdus ekrane.

 • Naudojant integruotą HDMI šakotuvą, įrenginius patogu prijungti prie TV

  Naudojant integruotą HDMI šakotuvą, įrenginius patogu prijungti prie TV

  Naudodamiesi HDMI šakotuvu, galite lengvai prijungti įrenginius prie TV be daugybės laidų. Žiūrint įvairų turinį per plokščią TV, šis šakotuvas užtikrina geriausią įmanomą garso kokybę. Visus savo HDMI įrenginius galite prijungti prie namų kino sistemos HDMI šakotuvo, o šį prie jūsų plokščio TV galite prijungti tik vienu laidu. Ši sąranka suteiks galimybę mėgautis HD vaizdo ir garso kokybės filmais ar TV programomis ir nevargti su daugybe laidų!

 • Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  „Bluetooth“ yra trumpo atstumo belaidžio ryšio technologija, kuri yra stabili ir suvartoja mažai energijos. Naudojantis šia technologija galima lengvai belaidžiu ryšiu prijungti kitus „Bluetooth“ įrenginius, todėl per „Bluetooth“ funkciją turinčius garsiakalbius galite leisti mėgstamus muzikos įrašus iš bet kokio išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio arba nešiojamojo kompiuterio, įskaitant „iPod“ arba „iPhone“.

 • „Crystal Clear Sound“ technologija ypatingai aiškiam ir sodriam garsui

  „Crystal Clear Sound“ technologija ypatingai aiškiam ir sodriam garsui

  Dabar, naudodamiesi „Crystal Clear Sound“ technologija, galėsite išskirti ir įvertinti kiekvieną garso detalę tokią, kokia ji buvo sukurta atlikėjo ar režisieriaus! „Crystal Clear Sound“ atkuria garso šaltinį – nesvarbu, ar tai būtų veiksmo filmas, ar miuziklas, ar gyvas spektaklis – viskas tiksliai ir be jokių iškraipymų. „Philips“ namų kino sistemos su „Crystal Clear Sound“ technologija iki minimumo apdoroja garsą ir išsaugo pradinio garso skaidrumą. Dėl to perteikiamas garsas yra tikslesnis.

 • Titaniniai aukštų dažnių garsiakalbiai aukštos kokybės neiškraipytam garsui

  Titaniniai aukštų dažnių garsiakalbiai aukštos kokybės neiškraipytam garsui

  Aukštų dažnių garsiakalbiai iš titano yra ypač tvirti ir lengvi, todėl skleidžia neiškraipytą garsą. Jų neįtikėtinas atsparumas iškraipymui ir rezonansui visame garso dažnio diapazone užtikrina puikią garso kokybę.

 • Aukščiausios kokybės D klasės stiprintuvas išsaugo kiekvieną garso detalę

  Aukščiausios kokybės D klasės stiprintuvas išsaugo kiekvieną garso detalę

  Patentuoti „Philips“ aukščiausios kokybės D klasės stiprintuvai yra skirti išsaugoti pradinį garso šaltinį didesniam garso signalo tikslumui išgauti. Jie padeda akustinėms muzikos ir filmų detalėms sklisti taip, kaip atlikėjas ar režisierius sugalvojo.

 • Integruota „WiFi“ skirta mėgautis prijungta medija belaidžiu būdu

  Integruota „WiFi“ skirta mėgautis prijungta medija belaidžiu būdu

  Integruotos „WiFi“ dėka, paprasčiausiai prijungdami namų kino teatro sistemą tiesiogiai prie namų tinklo, galite išbandyti didžiulį populiarių internetinių paslaugų pasirinkimą. Taip pat galite mėgautis ir vienomis geriausių svetainių, siūlančių filmus, vaizdus, informacinį-pramoginį ir kitą turinį internete, kuris yra puikiai rodomas jūsų televizoriaus ekrane.

 • Virtualus erdvinis garsas tikroviškesniam filmo potyriui

  Virtualus erdvinis garsas tikroviškesniam filmo potyriui

  Virtualus „Philips“ erdvinis garsas sukuria sodrų ir įtraukiantį garsą mažiau nei penkiose garsiakalbių sistemose. Itin pažangūs erdviniai algoritmai tiksliai atkartoja garsines savybes, kurios atsiranda idealioje 5.1 kanalo aplinkoje. Bet koks aukštos kokybės stereo šaltinis virsta tikrovišku daugiakanaliu erdviniu garsu. Nereikia jokių papildomų garsiakalbių, jų stovų ar laidų, kad galėtumėte mėgautis namus pripildančiais garsais.

 • Unikalios kolonėlės su matomu aukštųjų dažnių garsiakalbiu nepertraukiamam garsui

  Unikalios kolonėlės su matomu aukštųjų dažnių garsiakalbiu nepertraukiamam garsui

  Unikalūs garsiakalbiai su matomu aukštų dažnių siųstuvu suteikia didžiausią garso dispersiją ir atskleidžia jį.

 • Kasdienybei pritaikytas dizainas su aukštos kokybės šlifuotu aliuminiu ir stiklu

  Kasdienybei pritaikytas dizainas su aukštos kokybės šlifuotu aliuminiu ir stiklu
 • iPod/iPhone muzikos atkūrimas ir įkrovimas

  iPod/iPhone muzikos atkūrimas ir įkrovimas.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „DivX“, „DivX Certified“ ir susiję logotipai yra „DivXNetworks, Inc.“ prekių ženklai ir naudojami pagal licenciją.
 • „Dolby“ ir dviejų „D“ simbolis yra registruotieji „Dolby Laboratories Inc.“ prekių ženklai.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti