5.1 namų kinas

  5.1 namų kinas

  Galingas erdvinis kino salės garsas su sodriais žemais dažniais

  Pripildykite namus pramogų pasirinkę „Philips“ namų kino sistemą HTS5593. Garsiakalbiai su žemųjų dažnių vamzdeliais – tai galingas 1000 W erdvinis garsas ir užburianti 3D „Blu-ray“ diskų peržiūra. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

5.1 namų kinas

Dvigubi žemieji dažniai, 3D „Blu-ray“ HTS5593/12 Surasti panašius produktus

Galingas erdvinis kino salės garsas su sodriais žemais dažniais

Sužavėti garsų

 • Galingi garsiakalbiai su žemų dažnių vamzdeliais puikiam garsui

  Galingi garsiakalbiai su žemų dažnių vamzdeliais puikiam garsui

  Galingi garsiakalbiai su žemų dažnių refleksine sistema ir dvigubais žemų dažnių vamzdeliais sustiprina žemuosius dažnius ir perteikia tvirtus, gilius garsus. Girdėsite žemiausių tonų murmėjimą arba giliausią dundėjimą.

 • „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD – itin tikslus erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD – itin tikslus erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD“ ir „DTS-HD Master Audio Essential“ tvarkyklė perteikia tikslų garsą iš jūsų „Blu-ray“ diskų. Atkuriamas pagrindinės studijos garsas yra virtualiai nepastebimas, todėl girdite tai, ką kompozitoriai ir sukūrė. „Dolby TrueHD“ ir „DTS-HD Master Audio Essential“ papildo jūsų aukštos raiškos pramogų potyrius.

 • „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  Būsite sužavėti 3D filmais, žiūrėdami juos savo svetainėje per „Full HD“ 3D televizorių. „Active 3D“ naudoja naujausios kartos greitai persijungiančius ekranus ir sukuria tikrovišką gylį ir realybę maksimalia 1080x1920 HD skiriamąja geba. Žiūrint vaizdus pro specialius akinius su dešiniuoju ir kairiuoju lęšiais, kurie keičiantis vaizdams sinchroniškai atsidaro ir užsidaro, galima mėgautis HD 3D. Aukštos kokybės 3D filmai, rodomi per „Blu-ray“ – didelis aukštos kokybės turinio pasirinkimas. Be to, „Blue-ray“ perteikia nesuglaudintą erdvinį garsą suteikianti neįtikėtinai tikroviškus pojūčius.

 • HDMI šakotuvas, skirtas prijungti HDMI įrenginius, užtikins puikų garsą ir vaizdą

  HDMI šakotuvas, skirtas prijungti HDMI įrenginius, užtikins puikų garsą ir vaizdą

  HDMI šakotuve yra papildomų HDMI prievadų, kad galėtumėte prie savo namų kino sistemos patogiai prijungti kitus įrenginius, tokius kaip žaidimų pultas ar papildomas HD imtuvas. Prijungę savo įrenginius per HDMI šakotuvą, galite mėgautis visų savo pramogų didelės raiškos garsu ir vaizdu.

 • Naudodami „Smart TV“, galite mėgautis paslaugomis internete ir naudotis multimedija per televizorių

  Naudodami „Smart TV“, galite mėgautis paslaugomis internete ir naudotis multimedija per televizorių

  „Philips“ namų kino sistemos su „Blu-ray“ grotuvu ir „Smart TV“ suteikia daugybę puikių galimybių, įskaitant „Net TV“, „SimplyShare“ ir „MyRemote“. „Net TV“ pateikia daug interneto informacijos ir pramogų į jūsų televizorių, pavyzdžiui, užsakomus vaizdo įrašus. „SimplyShare“ leis pasiekti nuotraukas, muziką ir filmus, įrašytus kompiuteryje, patogiai sėdint ant savo sofos. Valdykite namų kino sistemą savo išmaniuoju telefonu / planšetiniu kompiuteriu, naudodami „Philips MyRemote“ programą.

 • „Touch panel“ intuityviai perklausai ir garsumo reguliavimui

  „Touch panel“ intuityviai perklausai ir garsumo reguliavimui

  Intuityvus „Touch panel“ reguliavimas leidžia reguliuoti garsą ir kitas perklausos parinktis, paprasčiausiai paspaudžiant jutiklinius mygtukus priekinėje panelėje.

 • Belaidžių galinių garsiakalbių parinktis tvarkingam patalpinimui

  Belaidžių galinių garsiakalbių parinktis tvarkingam patalpinimui

  Belaidžiai galiniai garsiakalbiai suteiks jums galimybę plėstis ir mobilumo išdėstant garsiakalbius. Sukurti naudojant trukdžius pašalinančią technologiją, belaidžiai garsiakalbiai užtikrina erdvinį garsą be vaizdą gadinančių laidų.

 • 1000W RMS galia suteikia nuostabų garsą filmui ir muzikai

  1000W RMS galia suteikia nuostabų garsą filmui ir muzikai
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti