Originali muzikos sistema

  Originali muzikos sistema

  Belaidė muzika iš išmaniojo telefono

  Devintasis dešimtmetis grįžo! Ši retro stiliaus muzikos sistema išsiskiria ne tik pritrenkiančia išore, bet dar geriau ir garsiau leidžia muziką. „Bluetooth“ transliavimas, linijinė garso įvestis ir „USB Direct“, USB įkrovimas bei integruotas laikymo skyrelis suteikia visas galimybes, kad galėtumėte mėgautis muzikos kolekcija Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Originali muzikos sistema

„Bluetooth®“, FM, Atkūrimo / įkrovimo USB stotelė, 12 W OST690/10 Surasti panašius produktus

Belaidė muzika iš išmaniojo telefono

su šia muzikos sistema

 • Naudodami garso įvestį paprasčiau atkursite muziką iš nešiojamųjų įrenginių

  Naudodami garso įvestį paprasčiau atkursite muziką iš nešiojamųjų įrenginių

  Tereikia vieno paprasto sujungimo, ir galėsite mėgautis visa savo muzika iš nešiojamųjų įrenginių ir kompiuterių. Paprasčiausiai prijunkite įrenginį prie „Philips“ komplekto garso įvesties (3,5 mm) prievado. Kompiuteriai paprastai jungiami per ausinių išvesties lizdą. Prisijungę galite mėgautis visa savo muzikos kolekcija tiesiogiai per aukštos kokybės garsiakalbių komplektą. „Philips“ tiesiog perteikia geresnį garsą.

 • Mėgaukitės MP3/WMA muzika tiesiai iš savo nešiojamųjų USB atmintinių

  Mėgaukitės MP3/WMA muzika tiesiai iš savo nešiojamųjų USB atmintinių

  Paprasčiausiai prijunkite savo prietaisą prie USB jungties „Philips Hi-Fi“ sistemoje. Jūsų skaitmeninė muzika bus tiesiogiai grojama iš jūsų prietaiso. Dabar galite dalintis ypatingomis akimirkomis su šeima ir draugams.

 • Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

  Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

  Dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcija maksimaliai padidina mėgavimosi muzika galimybes: galite pasirinkti įvairiausius žemųjų dažnių muzikos garsų garsumo nustatymus – nuo mažo iki didelio – ir viskas vienu mygtuko paspaudimu! Žemiausi žemieji dažniai paprastai dingsta, kai sumažinate garsumą. Kad taip nenutiktų, galima įjungti dinaminį žemųjų dažnių stiprinimą ir šiuos dažnius sustiprinti, kad nuolatos galėtumėte mėgautis tokiu pat garsu – nesvarbu, kokį garsumą pasirinksite.

 • FM skaitmeninis derinimas

  FM skaitmeninis derinimas
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti