1
Nešiojamoji garso sistema

Fidelio

Philips Fidelio

belaidis nešiojamasis garsiakalbis

  Philips Fidelio

  belaidis nešiojamasis garsiakalbis

  Mobilus aukštos kokybės garsas

  „Philips Fidelio“ belaidis garsiakalbis išsiskiria aukštomis charakteristikomis, jį galima nešiotis. Jis užtikrina puikų, švarų, dinamišką garsą ir yra idealiai tinkamas naudoti tiek namuose, tiek kelyje. Transliuodami muziką belaidžiu ryšiu per „Bluetooth“ muzikos galėsite klausytis nenaudodami laidų. Peržiūrėti visus privalumus

  Deja, šis produktas jau nebėra

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Mobilus aukštos kokybės garsas

„Philips Fidelio“ belaidis garsiakalbis išsiskiria aukštomis charakteristikomis, jį galima nešiotis. Jis užtikrina puikų, švarų, dinamišką garsą ir yra idealiai tinkamas naudoti tiek namuose, tiek kelyje. Transliuodami muziką belaidžiu ryšiu per „Bluetooth“ muzikos galėsite klausytis nenaudodami laidų. Peržiūrėti visus privalumus

Deja, šis produktas jau nebėra

Mobilus aukštos kokybės garsas

Sužavėti garsų

 • Aukštųjų dažnių garsiakalbiai su minkštais gaubtais užtikrina sodrų ir natūralų garsą

  Aukštųjų dažnių garsiakalbiai su minkštais gaubtais užtikrina sodrų ir natūralų garsą

  Panaudojus aukštųjų dažnių garsiakalbius su minkštais gaubtais, išgaunami labai raiškūs ir tikslūs aukštieji dažniai. Ši technologija, pirmą kartą „Philips“ panaudota 1960 metais, iki šiol naudojama daugelyje aukštos kokybės garsiakalbių kolonėlių. Labai atviram erdviniam išdėstymui taip pat didelę reikšmę turi šie itin mažu kryptingumu ir mažais iškraipymais išsiskiriantys aukštųjų dažnių garsiakalbiai; palyginti su sistemomis, kuriose naudojami tik plataus diapazono garsiakalbiai, garsas atrodo sodrus ir natūralus iš bet kokios klausymo vietos.

 • Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  „Bluetooth“ yra trukdžiams atspari ir mažai energijos naudojanti nedidelio atstumo belaidžio ryšio technologija. Naudojant šią technologiją galima lengvai belaidžiu ryšiu prisijungti prie „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ arba kitų „Bluetooth“ įrenginių, tokių kaip išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai arba net nešiojamieji kompiuteriai. Todėl per šį garsiakalbį be jokių laidų galite mėgautis mėgstama muzika, vaizdo įrašų arba žaidimų garsu.

 • USB prievadas tinka visiems mobiliesiems įrenginiams įkrauti

  USB prievadas tinka visiems mobiliesiems įrenginiams įkrauti

  Šis garsiakalbis turi USB prievadą, jeigu jūsų išmanusis telefonas namuose ar kelionėje išsikrovė, šio nešiojamojo garsiakalbio integruotas akumuliatorius galės įkrauti jūsų mobilųjį įrenginį.

 • Akumuliatoriaus lygis rodomas automatiškai, kai paliečiate garsiakalbį

  Akumuliatoriaus lygis rodomas automatiškai, kai paliečiate garsiakalbį

  Tereikia švelniai paliesti garsiakalbį, ir jis parodys akumuliatoriaus lygį.

 • Integruotas įkraunamas ličio jonų akumuliatorius leis klausytis muzikos visur

  Integruotas įkraunamas ličio jonų akumuliatorius leis klausytis muzikos visur
 • Garso įvestis – lengva prijungti beveik visus elektroninius prietaisus

  Garso įvestis – lengva prijungti beveik visus elektroninius prietaisus
 • Vidutinių dažnių garsiakalbiai ir „wOOx“ technologija – sodrūs, stulbinamai gilūs žemieji dažniai

  Nepaisant labai kompaktiško akustinio tūrio, žemieji dažniai yra sodrūs ir neįtikėtinai gilūs, todėl galima mėgautis visų tipų muzika. Tai išgaunama naudojant dviejų žemųjų dažnių garsiakalbių ir vieno didelio ploto pasyvaus spinduolio derinį kiekvienam kanalui, ir visa tai labai standžiame korpuse, kuris visiškai nepraranda žemųjų dažnių energijos. Didelė pasyvaus spinduolio judanti masė leidžia suderinti sistemą labai žemam 80 Hz dažniui ir taip išvengti oro turbulencijos, kuri atsirastų konstrukcijoje su angomis. Pajuskite muzikos ritmą ir mėgaukitės jos galia.

 • Optimizuotas dvijuostis skiriamasis filtras labai natūraliai subalansuoja tonus

  Mūsų akustikos inžinieriai leido dienas ir naktis optimizuodami dvijuostį skiriamąjį filtrą, kad užtikrintų kuo natūralesnį garsą labai įvairiose akustinėse aplinkose. Nuo mažų kambarių iki atviros erdvės, nuo švelnaus klausymo lygio iki maksimalaus garsumo, balsai yra aiškūs ir natūralūs – jie skamba nei agresyviai, nei varginančiai, net klausantis dideliu garsumo lygiu. Todėl galite klausytis ištisas valandas ir dar ilgiau savo mėgstamos muzikos.

 • Aukštų charakteristikų stiprintuvas užtikrina puikų garsumą ir dinamiškumą

  Puikų garsumą ir dinamiškumą užtikrina aukštų charakteristikų stiprintuvas, susietas su 8 didelio efektyvumo garsiakalbiais. Aukštųjų ir vidutinių dažnių garsiakalbiai buvo specialiai pritaikyti šiam unikaliam gaminiui ir turi puikų galios koeficientą, kuris užtikrina dinamišką ir įspūdingą garsą visais klausymo lygiais. Muzika yra gyva, dinamiška ir tiesiog maloni bet kokiomis aplinkybėmis.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti