Nešiojamasis DVD grotuvas

  DVD playback

  Nešiojamasis DVD grotuvas

  Plona planšetinio kompiuterio tipo konstrukcija

  Peržiūrėkite nuotraukų kolekcijas paleidę skaidrių peržiūrą arba dar kartą peržiūrėkite nuotraukų kolekciją nustatę miniatiūrų rodinį „Philips“ PET723 7 col. TFT LCD ekrane. Taip pat galite leisti DVD, MP3, CD arba žiūrėti „DivX®“ filmus ir pramogauti bet kada ir bet kur! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Nešiojamasis DVD grotuvas

17, 8 cm / 7 col. plačiaekranis LCD, „DivX“ įrašo perklausa PET723/12 Surasti panašius produktus

Plona planšetinio kompiuterio tipo konstrukcija

su SD kortelės lizdu ir palaikoma „DviX®“ vaizdo įrašų perklausos funkcija

 • 17,8 cm (7 col.) TFT spalvinis LCD ekranas su 16:9 plačiaekranio vaizdo formatu

  17,8 cm (7 col.) TFT spalvinis LCD ekranas su 16:9 plačiaekranio vaizdo formatu

  Spalvotas LCD ekranas suteikia galimybę mėgautis natūraliais vaizdais, demonstruoti ypatingas nuotraukas, žiūrėti mėgstamus filmus ir klausytis muzikos – aiški kiekviena detalė ir viskas trykšta ryškiomis spalvomis – lyg tai būtų aukštos kokybės spaudiniai. 16:9 plačiaekranio vaizdo kraštinių santykis taikomas tiek standartinei, tiek didelės raiškos skaitmeninei televizijai. Įrenginio taikomas 16:9 kraštinių santykis reiškia, kad vaizdas rodomas be juostų viršuje ir apačioje, be to, dėl to visiškai nesuprastėja kokybė – tai būdinga keičiant mastelį, kad vaizdas tilptų kitokio didžio ekrane.

 • Peržiūrėkite nuotraukas tiesiai iš atminties kortelių, DVD ir CD diskų

  Peržiūrėkite nuotraukas tiesiai iš atminties kortelių, DVD ir CD diskų

  Įrašykite mėgstamas nuotraukas į CD ar DVD diską, atminties kortelę arba USB atminties įrenginį ir paleiskite jas peržiūros formatu „Philips“ grotuve. Dėl galimybės perkelti failus galite lengvai mėgautis patogiomis ir smagiomis skaitmeninių nuotraukų peržiūromis. Tiesiog įdėkite diską, atminties kortelę arba prijunkite USB saugojimo įrenginį prie grotuvo, ir jūsų skaitmeninės nuotraukos bus iškart paleistos įrenginyje. Dabar galite atgaivinti įsimintinas akimirkas su šeima ir draugais, kai tik to norite!

 • Žiūrėkite DVD, DVD+/-R ir DVD+/-RW, (S)VCD, „DivX®“ ir MPEG4 kino filmus

  Žiūrėkite DVD, DVD+/-R ir DVD+/-RW, (S)VCD, „DivX®“ ir MPEG4 kino filmus

  Su „DivX®“ funkcija galite patogiai mėgautis „DivX®“ koduotais vaizdo įrašais savo svetainėje. DivX medijos formatas yra MPEG4 paremta vaizdo glaudinimo technologija, kuri leidžia saugoti didesnes bylas: filmus, anonsus ir muzikinius klipus CD-R/RW, atminties kortelėse ir DVD įrašomų diskų laikmenose. „DivX®“ kompaktinius diskus galima žiūrėti tam tikruose DVD grotuvuose, DVD įrašytuvuose ir namų kino sistemose.

 • Dalykitės JPEG vaizdo failais, naudodami kompaktinį diską nuotraukoms

  Dalykitės JPEG vaizdo failais, naudodami kompaktinį diską nuotraukoms

  Galimybė rodyti daugelį formatų leidžia peržiūrėti vaizdus kelyje ir leisti daugumą diskų formatų – tad tiks beveik visi diskai ir bus garantuotas žiūrėjimo malonumas.

 • Naudojant įkraunamą bateriją filmus galima žiūrėti net 2 val.*

  Naudojant įkraunamą bateriją filmus galima žiūrėti net 2 val.*

  Šiame „Philips“ grotuve yra kompaktiška integruota įkraunama baterija, todėl įrašais galėsite mėgautis ilgiau. Iki 2 valandų nepertraukiamo filmų, nuotraukų ir muzikos atkūrimo – ir tai tik vieną kartą įkrovus. Tiesiog prijunkite maitinimo laidą ir įkraukite grotuvą – argi ne paprasta.

 • Pridedamas aut. adap. ir patog. nuot. vald. pultas

  Pridedamas aut. adap. ir patog. nuot. vald. pultas

  Be automobiliui pridedamo automobilinio adapterio, nešiojamąjį grotuvą galite naudoti ir DVD žiūrėti – užtenka tik jį prijungti prie televizoriaus. Atsisėskite ir atsipalaiduokite su mėgstamiausiu savo DVD, peržiūrai valdyti naudodami pridedamą nuotolinio valdymo pultą.

 • Galėsite atkurti nuotraukų seansus, atskirą nuotrauką ar miniatiūrą

  Galėsite atkurti nuotraukų seansus, atskirą nuotrauką ar miniatiūrą
 • Leidžia MP3-CD, CD ir CD-RW muziką

  MP3 – revoliucinė glaudinimo technologija, kurią naudojant dideli skaitmeniniai muzikos failai gali būti sumažinti iki 10 kartų nepabloginant garso kokybės. Viename CD diske telpa iki 10 valandų muzikos.

 • Nedaug mygtukų, kad būtų paprasta ir lengva valdyti

  Šis lengvai naudojamas nešiojamasis grotuvas yra sukurtas taip, kad juo būtų lengva naudotis keliaujant. Tiesiog įdėkite diską į grotuvą ir mėgaukitės mėgstamais DVD. Keliais vieno spustelėjimo mygtukais galite lengvai valdyti su visais populiariausiais DVD/VCD/CD diskais suderinamą grotuvą – keliaudami tikrai mėgausitės nepakartojamomis pramogomis.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti