„Cloud“ monitoriaus pagrindas

  „Cloud“ monitoriaus pagrindas

  Paprastas, saugus ir ekologiškas

  Modernus IT su paruoštu nulinio kliento „viskas viename“ sprendimu. Didžiausias lankstumas: prijunkite turimą monitorių ir integruokite jį „Citrix“ aplinkoje. Lankstumas, valdymas ir išskirtinis saugumas – rinkitės išmaniausią IT sprendimą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„Cloud“ monitoriaus pagrindas

Skirta 19–29 in/48–73 cm monitoriui, Reguliuojamo aukščio, skirta „Citrix“ SB4B1927CB/00 Surasti panašius produktus

Paprastas, saugus ir ekologiškas

 • „SmartErgoBase“ geresnei ergonomikai

  „SmartErgoBase“ geresnei ergonomikai

  „SmartErgoBase“ – tai monitoriaus pagrindas, kuris suteikia galimybę patogiai sureguliuoti monitorių ir sutvarkyti laidus. Galima sureguliuoti tinkamą stovo aukštį, pasukti ar pakreipti monitorių reikiamu kampu ar jį apsukti. Galėsite maksimaliai patogiai dirbti kompiuteriu, mažiau pavargsite, patogiai sutvarkysite laidus ir jūsų darbo vieta atrodys tvarkingai ir profesionaliai.

 • VDI „Viskas viename“ paprastumas

  VDI „Viskas viename“ paprastumas

  Darbuotojams reikia aiškus ir patikimo darbo kompiuterio sprendimo. IT įmonės turi užtikrinti aparatinės įrangos našumą, prieigą prie duomenų ir saugumą bei sumažinti išlaidas. Su VDI (virtualaus darbalaukio infrastruktūra) IT įmonės galės laikyti visus duomenis ir programinę įrangą centralizuotame serveryje, o pas naudotoją įdiegti paprastą „viskas viename“ kliento sprendimą. Laisvesnis naudotojo darbalaukis, duomenys serveryje saugiai peržiūrimi iš kliento ir pastebimai mažesnės kliento IT išlaidos.

 • „Citrix ready“ sklandžiai integracijai

  „Citrix ready“ sklandžiai integracijai

  „Citrix ready“ skirti „Philips“ debesies įrenginiai yra integruoti HDX (didelės raiškos) technologijoje, ir įmonės gali nepastebimai ją integruoti „Citrix“ virtualaus darbalaukio infrastruktūroje (VDI). Naudodamos „Citrix“ įmonės gali virtualizuoti ir transformuoti „Windows“ programas ir darbalaukius į saugią užsakomą paslaugą. Mobilumo, saugumo ir našumo reikia tiek IT, tiek galutiniam naudotojui.

 • „Thin Client SmartConnect“ didžiausiam išplėtimui

  Begalė jungčių, pvz., DVI išvestis išplėtimui per du ekranus, mikrofono ir garso išvestys – žiniatinklio susitikimams, USB – universaliems sujungimams, o saugiam darbui tinkle – LAN. „Thin Client SmartConnect“ užtikrina greitą ir lanksčią integraciją turimuose tinkluose.

 • „Thin Client All-in-One“ energijai taupyti

  Didėjant energijos išlaidoms, mažėja IT įmonių biudžetas, todėl įmonės ieško būdų, kaip galėtų sumažinti energijos išlaidas. „Thin Client All-in-One“ naudoja tik dalį įprastos kliento monitoriaus sąrankos energijos ir tai leidžia įmonėms sumažinti poveikį aplinkai ir paskirstyti išlaidas tobulinimams.

 • Ekologiškas ir aplinkai draugiškas sprendimas

  „Philips“ įsipareigojo naudoti ekologiškas, aplinkai draugiškas medžiagas visame savo monitorių asortimente. Visose plastikinėse korpuso dalyse, metalinėse pagrindo dalyse ir pakuotėje naudojamos 100 % perdirbamos medžiagos. Kai kuriuose atskiruose modeliuose mes panaudojame iki 65 % pakartotinai perdirbto plastiko. Griežtai laikantis RoHS standartų, gerokai sumažintas toksiškų medžiagų, pavyzdžiui, švino, naudojimas arba jų visiškai atsisakoma. Gyvsidabrio kiekis monitoriuose su CCFL foniniu apšvietimu buvo gerokai sumažintas, o monitoriuose su LED foniniu apšvietimu jis visiškai nebenaudojamas. Daugiau sužinosite apsilankę „Philips“ svetainėje http://www.asimpleswitch.com/global/.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Be monitoriaus

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti