Sudaro sąlygas sveikam burnos vystymuisi*

„Philips Avent Bendy“ puodelis su šiaudeliu yra išlenktas ir puikiai tinka augantiems, aktyviems vaikščioti pradėjusiems kūdikiams. Jį naudojant sudaromos sąlygos sveikam burnos vystymuisi.* Sukurta bendradarbiaujant su ekspertais, kad tai būtų mūsų kiek įmanoma geriausias puodelis su šiaudeliu.*

Peržiūrėti visus privalumus

Philips Avent Puodelis su šiaudeliu

Sudaro sąlygas sveikam burnos vystymuisi*

Nuo pratekėjimų apsaugantis vožtuvas padeda išvengti išsiliejimų

 • Puodelis su šiaudeliu „Bendy“
 • 200 ml / 7 oz
 • 9 mėn.+
 • 1 dalies
Apatinė šiaudelio dalis yra lenkta, kad būtų lengva gerti iki paskutinio gurkšnio

Apatinė šiaudelio dalis yra lenkta, kad būtų lengva gerti iki paskutinio gurkšnio

Apatinė šiaudelio dalis yra lenkta taip, kad šiaudelis lengvai pasiektų skystį, todėl galima gerti natūralioje geriamojoje padėtyje.

Integruotas nuo pratekėjimų apsaugantis vožtuvas ir uždedamas dangtelis padeda išvengti išsiliejimų

Integruotas nuo pratekėjimų apsaugantis vožtuvas ir uždedamas dangtelis padeda išvengti išsiliejimų

Šiaudelyje yra integruotas nuo pratekėjimų apsaugantis vožtuvas, kad išvengtumėte išsiliejimų. Uždedamas dangtelis apsaugo šiaudelį ir nešant padeda išvengti išsiliejimų.

Mažiau dalių – lengva surinkti ir plauti (galima plauti indaplovėje)

Mažiau dalių – lengva surinkti ir plauti (galima plauti indaplovėje)

„Philips Avent Bendy“ puodelį su šiaudeliu lengvai surinksite ir išrinksite. Jūsų patogumui visas dalis galima plauti indaplovėje.

Suderinama su „Philips Avent“ buteliukais ir puodeliais

Suderinama su „Philips Avent“ buteliukais ir puodeliais

Visi „Philips Avent“ buteliukai ir puodeliai yra suderinami, išskyrus stiklinius buteliukus ir puodelius vyresniems vaikams. Tad galite maišyti ir derinti, kad sukurtumėte savo tobulą puodelį, tinkantį pradedančio vaikščioti kūdikio individualiems raidos poreikiams.

Sveikas burnos vystymasis

Sveikas burnos vystymasis

„Philips Avent Bendy“ puodelis su šiaudeliu sudaro sąlygas sveikam burnos vystymuisi ir burnos raumenų treniravimui, kad burnos raumenys būtų stiprūs.* Sukurta bendradarbiaujant su ekspertais, kad tai būtų mūsų kiek įmanoma geriausias puodelis su šiaudeliu.*

„Philips Avent“ puodeliai pritaikyti jūsų vaiko vystymosi etapams

Išmokti gerti savarankiškai yra vienas iš pagrindinių vaiko raidos žingsnių. Padedame vaikui išmokti gerti savarankiškai ir lengvai pereiti nuo krūties ar buteliuko prie atviro puodelio. Mokantis iš sveikatos priežiūros specialistų buvo sukurti mūsų sprendimai su čiulptukais, minkštais ir kietais snapeliais, šiaudeliais ir 360° geriamuoju krašteliu, kurie yra pritaikyti vaiko raidai ir stimuliuoja jo naujai įgytus motorinius ir gėrimo įgūdžius. Mūsų aukščiausios kokybės sprendimai sukurti galvojant apie patogumą ir higieną.

Ergonomiškos rankenėlės ir minkštas šiaudelis puikiai tinka vaikščioti pradėjusiems vaikams

Integruotos puodelio rankenėlės yra ergonomiškos, todėl mažoms rankytėms lengva laikyti puodelį. Minkštas, lankstus šiaudelis yra švelnus dantenoms, o lengvas mažas puodelis puikiai tinka pirmiems gurkšniams pro šiaudelį.

Techninės savybės

 • Puodelio dydis

  7 oz / 200 ml
  Taip
 • Kilmės šalis

  Indonezija
  Taip
 • Kas pridedama

  Puodelis
  1
  Uždedamas dangtelis
  1
  Šiaudelis
  1
 • Vystymosi etapai

  Vystymosi etapas
  9 mėn.+

Siūlomi gaminiai

Neseniai peržiūrėti produktai

Atsiliepimai

 • 90 % iš 200 apklaustų JAV vaikų odontologų sutinka, kad mūsų puodelio su šiaudeliu dizainas sudaro sąlygas sveikam burnos vystymuisi. 89 % sutinka, kad geriant pro šiaudelį treniruojami burnos raumenys, kad jie būtų stiprūs (neprikl. internet. tyrimas, JAV, 2016 m. balandis). Sukurta kartu su vaikų kalbos raidos specialistais, odontologais, ergonomikos specialistais ir akušerėmis.

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.