Skaitmeninis nuotraukų rėmelis

    Skaitmeninis nuotraukų rėmelis

    „...negalėjau nustoti juoktis tądien!“

    Tegu įsimintiniausi momentai išlieka gyvi ištisus metus su „Philips Photoframe“. Šį kompaktišką rėmelį lengva naudoti, jo atmintis didelė ir jis puikiai tinka bet kokiame namų interjere. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„...negalėjau nustoti juoktis tądien!“

  • „imagen Pro“ perteikia ryškias, gyvas ir natūralias odos spalvas

    Unikali „Philips“ vaizdo gerinimo technologija automatiškai išanalizuoja jūsų nuotraukas arba pakoreguoja spalvas ir papildo jas optimaliu kontrastu. „imagen Pro“ yra labiau pažengusi vaizdo technologija, kurią sudaro 3 pagrindiniai „imagen“ elementai, suteikiantys daugiau spalvos tikslumo, gilumo ir kontrasto. Be to, „imagen Pro“ siūlo patobulinti veido odą, sukurti ryškesnius vaizdus ir nuotraukų peržiūrą, kuri yra labai svarbi ramiems vaizdams.

  • Suteikite naujo žavesio seniems prisiminimams su „RadiantColor“

    „RadiantColor“ yra išskirtinė „Philips“ technologija, rodanti mažesnes nuotraukas optimaliu 4:3 santykiu, ji praplečia spalvą į neužpildytus ekrano kraštus, pašalina juodas juostas ir kraštinių santykio iškraipymą.

  • Automatinis skaidrių demonstravimas iš USB arba atminties kortelės

    Automatinis skaidrių demonstravimas paleidžiamas iš bet kokio USB įrenginio arba atminties kortelės, kad negaištumėte brangaus laiko kopijuodami nuotraukas į nuotraukų rėmelį.

  • Automatinis nuotraukų orientavimas parinks stačią arba gulsčią režimą

    Automatinis gulsčio / stačio formato atpažinimas naudoja jutiklį, kuris atpažįsta nuotraukų rėmelio padėtį ir rodo kiekvieną nuotrauką tinkamu režimu.

  • Pasigėrėkite koliažais: pateikite keletą nuotraukų viename lange

    Tai skaidrių peržiūros efektas, pateikiantis nuotraukas koliažo forma. Jis automatiškai ir atsitiktinai sujungia nuotraukas kartu, kad išvengtų nepatrauklaus rėmo, atsirandančio rodant mažesnes už ekrano matmenis nuotraukas.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti