Skaitmeninis nuotraukų rėmelis

  Skaitmeninis nuotraukų rėmelis

  „...čia jis man pasipiršo!“

  Parodykite tas nepamirštamas akimirkas šiuo nuotraukų rėmeliu. Jį labai paprasta naudoti, be to, jis yra ekologiškas. Būkite ramūs – žiūrėdami nuotraukas tokiu būdu visiškai nekenkiate aplinkai. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Skaitmeninis nuotraukų rėmelis

20, 3 cm (8 in), Daugialypė terpė, 4:3 kraštinių santykis SPF4008/12 Surasti panašius produktus

„...čia jis man pasipiršo!“

 • „imagen Pro“ perteikia ryškias, gyvas ir natūralias odos spalvas

  Unikali „Philips“ vaizdo gerinimo technologija automatiškai išanalizuoja jūsų nuotraukas arba pakoreguoja spalvas ir papildo jas optimaliu kontrastu. „imagen Pro“ yra labiau pažengusi vaizdo technologija, kurią sudaro 3 pagrindiniai „imagen“ elementai, suteikiantys daugiau spalvos tikslumo, gilumo ir kontrasto. Be to, „imagen Pro“ siūlo patobulinti veido odą, sukurti ryškesnius vaizdus ir nuotraukų peržiūrą, kuri yra labai svarbi ramiems vaizdams.

 • 4:3 kraštinių santykis užtikrina optimalų, neiškraipytą vaizdą

  „Philips“ skaitmeninis nuotraukų rėmelis užtikrina, kad nuotraukos bus rodomos geriausiu 4:3 vaizdo santykiu.

 • Suteikite naujo žavesio seniems prisiminimams su „RadiantColor“

  „RadiantColor“ yra išskirtinė „Philips“ technologija, rodanti mažesnes nuotraukas optimaliu 4:3 santykiu, ji praplečia spalvą į neužpildytus ekrano kraštus, pašalina juodas juostas ir kraštinių santykio iškraipymą.

 • Automatinis skaidrių demonstravimas iš USB arba atminties kortelės

  Automatinis skaidrių demonstravimas paleidžiamas iš bet kokio USB įrenginio arba atminties kortelės, kad negaištumėte brangaus laiko kopijuodami nuotraukas į nuotraukų rėmelį.

 • Automatinis nuotraukų orientavimas parinks stačią arba gulsčią režimą

  Automatinis gulsčio / stačio formato atpažinimas naudoja jutiklį, kuris atpažįsta nuotraukų rėmelio padėtį ir rodo kiekvieną nuotrauką tinkamu režimu.

 • Draugiškas aplinkai nuotraukų rėmelis

  „Philips“ nuotraukų rėmelis yra sukonstruotas ir pagamintas pagal mūsų „EcoDesign“ principus, skirtus sumažinti bendrą poveikį aplinkai, mažinant energijos sąnaudas, atsisakant pavojingų medžiagų, mažinant svorį, parenkant efektyvesnę pakuotę ir užtikrinant geresnį perdirbimą.

 • Automatinis ekrano įjungimas / išjungimas nustatytu laiku, kad būtų taupoma energija

  Laikmatis įjungia/išjungia „PhotoFrame“ pasirinktu laiku, sumažinant energijos suvartojimą ir saugant mūsų aplinką bei sutaupant iki vienos trečiosios „PhotoFrame“ energijos kaštų.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti