Ant čiaupo tvirtinamas vandens filtras

  Ant čiaupo tvirtinamas vandens filtras

  Turėti gryno vandens – paprasta

  Kompaktiškas ir lengvai įstatomas vandens filtras, kuris išvalo vandenį šalindamas bakterijas, kenksmingus organinius junginius ir chlorą bei išlaiko visus naudingus mineralus – visa tai jums garantuos „Micro Pure“ filtras. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Turėti gryno vandens – paprasta

su „Micro Pure“ filtru

 • Pašalina visas bakterijas, kenksmingus organinius junginius ir chlorą

  Šis „MicroPure“ filtras - tai kelių filtrų sistema, pašalinanti nešvarumus ir kvapus, norint kad geriamasis vanduo būtų švarus, saugus gerti ir skanus. Sistemą sudaro moderniosiomis technologijomis sukurta tuščiavidurė pluoštinė membrana, kurioje yra daugiau nei 520 milijardų mikro-porų, skirtų efektyviam 99,99 % visų bakterijų pašalinimui, ir grūdėta aktyvintoji anglis, pašalinanti nemalonų chloriną, blogą skonį ir kvapus. Filtras taip pat išsaugo geriamajame vandenyje esančius naudingus mineralus, gyvybiškai svarbius žmogaus sveikatai.

 • „Pure Protect“ įspėjimas rodo, kada reikia keisti filtrą

  Modernus ir paprastas spalva koduojamas „Pure Protect“ įspėjimas itin paprastai nurodo vartotojams laiku pakeisti filtrą: kai membrana pasidaro tamsiai pilka arba rudos rūdžių spalvos, laikas keisti filtrą.

 • „Hi-flow“ užtikrina maksimalų 2 litrų per minutę srautą

  Šio kompaktiško vandens filtro didžiausias galimas tėkmės srautas yra 2 litrai per minutę – tai mažai skiriasi nuo normalaus nefiltruoto vandens tėkmės srauto. Paprastai pasukdami vandens pasirinkimo svirtį, jūs dar galite pasirinkti tiek nefiltruoto vandens srautą ar purškimą, tiek filtruoto vandens purškimą.

 • „Quick Fit“ čiaupo adapteriai, skirti lengvam pritvirtinimui prie čiaupo

  Šis modernus vandens filtras komplektuojamas su keletu specialiai pritaikytų „Quick Fit“ čiaupo adapterių, kurie padės lengvai ir paprastai pritvirtinti filtrą prie čiaupo. Tikrai lengva ir paprasta.

 • Modernus „Quick Twist“ mechanizmas leis lengvai pakeisti filtrą

  Modernus „Quick Twist“ filtro keitimo mechanizmas leidžia pakeisti filtrą greitai, lengvai ir saugiai, suteikdamas jūsų vandens filtrui patogumo ir paprastumo.

 • Maksimalus našumas nenaudojant elektros

  Skirtas veikti be elektros, užtikrinant maksimalų našumą. Ekologiškas.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti