„Atlantic Flip&Juice™“

„Philips“ maišytuvas „Flip & Juice™“

Apverskite ir puikiai sumaišykite

Pamatykite, kaip veikia maišytuvas „Philips Flip & Juice™“

Veikiančio maišytuvo „Philips Flip & Juice“ vaizdo įrašo miniatiūra, gaminio vaizdo įrašas
„Atlantic Flip&Juice™“, HD3770

Maišytuvas „Philips Flip & Juice™“. Nuo maišytuvo iki sulčiaspaudės
vienu apvertimu


HR3770/10

„Flip&Juice™“ technologija visiems maišymo ir sulčių spaudimo poreikiams

Technologija „ProBlend Ultra“, kurioje dera įvairūs skoniai ir tekstūros

Paprastas valymas naudojant greitojo valymo funkciją

Mėgstamiausi receptai po ranka, pasirinkus greitojo pasirinkimo programas​

Naudodami naująjį maišytuvą „Philips Flip&Juice™“ su revoliuciniu indo dizainu ir integruota filtro sistema, galėsite paruošti gėrimus, kurių tekstūra pritaikyta jūsų šeimos skonio poreikiams. Glotnūs kokteiliai, sultys su minkštimu ir be jo – viskas viename prietaise.​

Maišykite. Apverskite. Spauskite sultis.


Dėl „Flip & Juice™“ technologijos (kurioje dera greitaeigio maišytuvo ir išcentrinės sulčiaspaudės technologijos) galite maišyti glotnius kokteilius ir spausti sultis su minkštimu arba be jo. Naudodami revoliucinį indą ir integruotą filtro sistemą, jūsų gėrimas bus pritaikytas jūsų šeios skoniui ir pageidavimams.​

 

Su šia technologija išspausite dviejų rūšių sultis: be minkštimo, įskaitant augalinį pieną, ir tirštas sultis (su minkštimu). Iš sultingų vaisių (pvz., apelsinų, vynuogių ir kt.) galėsite išspausti bet kurias norimas sultis. Spausdami daržoves ir vaisius, kuriuose natūraliai yra mažiau sulčių (obuolius, morkas), turėsite įpilti šiek tiek vandens arba juos sumaišyti su sultingais vaisiais.

Sultys be minkštimo (iš minkštų ir sultingų vaisių):

 

 • apelsinai
 • vynuogės
 • ananasas

Sultys su minkštimu (iš nesultingų vaisių ir daržovių):

 

 • obuoliai
 • kriaušės
 • morkos
 • salierai

Lengva nuo pradžios iki galo

„ProBlend Ultra“ technologija

„ProBlend Ultra“ technologija


Naudodami technologiją „ProBlend Ultra“, pagaminsite įvairiausių patiekalų – nuo kreminių padažų iki traškaus riešutų sviesto, nuo gaivinančių kokteilių iki maistingų sriubų. 1 500 vatų variklis, aštrių ir dantytų ašmenų derinys bei briaunotas indas veikia kartu, kad būtų sukurtas optimalus maišomas srautas, o rezultatai džiugintų.​

„ProBlend“ variklis

„ProBlend Ultra“ variklis


1500 W galios „ProBlend Ultra“ variklis užtikrina stiprų srautą, todėl visi produktai išmaišomi tolygiai.

„ProBlend“ indas

„ProBlend Ultra“ ąsotis


„ProBlend Ultra“ ąsotis turi unikalius rumbelius, kad produktai būtų nuolat nukreipiami atgal į maišymo srautą.

„ProBlend“ ašmenys

„ProBlend Ultra“ ašmenys


„ProBlend Ultra“ ašmenys yra unikalaus dizaino: dantyti ašmenys susmulkina kietus ingredientus į mažesnius gabalėlius, o aštrūs ašmenys juos supjausto iki smulkiausios tekstūros.

8 automatinės maisto ruošimo programos

8 automatinės programos populiariausiems patiekalams ruošti:

 

 • glotnučiai / kokteiliai​
 • sriubos
 • desertai (pyragai)
 • padažai
 • riešutų sviestas
 • grūstas ledas
 • skaidrios sultys​ (įskaitant augalinį pieną)
 • tirštos sultys (su minkštimu)

Patiekalų įvairovė: mėlynių kokteilis, pomidorų sriuba su grietinėle, žemės riešutų sviestas, vafliai su avietėmis ir cukraus pudra, žaliųjų bazilikų padažas, mochitas su grūstu ledu, avižų pienas, tirštas pomidorų padažas

Patiekalų įvairovė


Mėlynių kokteilis, pomidorų sriuba su grietinėle, žemės riešutų sviestas, vafliai su avietėmis ir cukraus pudra, žaliųjų bazilikų padažas, mochitas su grūstu ledu, avižų pienas, tirštas pomidorų padažas – pasirinkite, ką norėtumėte paruošti.

Puiki bendruomenė

Prisijunkite prie bendruomenės ir kurkite „NutriU“ drauge su mumis!


 • pridėkite savo ruoštų patiekalų receptų ir nuotraukų
 • išsaugokite mėgstamus receptus
 • komentuokite turinį
 • stebėkite kitus virėjus
 • gaukite prieigą prie specialių pasiūlymų

Paprastas valymas

Skirta greitai ir lengvai valyti

 

Įjunkite greitojo valymo funkciją naudodami nedidelį kiekį vandens ir indų ploviklio bei džiaukitės paprastu, vos 2 min. trukmės valymu!


Greitojo valymo funkcijos veikimo metu pašalinami net sunkiai nuvalomi likučiai, pvz., pyrago tešla ir riešutų sviestas.

Stiklinės „Tritan™“ be BPA

Skaidrios ir patvarios stiklinės „Tritan™“ be BPA


Stiklinės, kurių sudėtyje visiškai nėra BPA ir kurias galima plauti indaplovėje. Stiklines galima uždėti ant pagrindinio įrenginio ir jose maišyti.

 

Sumaišykite savo gėrimus mažesniais kiekiais dvejose atskirose kelioninėse stiklinėse.​

Atsiliepimai apie maišytuvą „Philips Flip&Juice™“​

Ar esate pasiruošę įsigyti maišytuvą „Philips Flip&Juice™“?

„Philips Atlantic Flip&Juice“, HR3770

Prie maišytuvo „Philips Flip&Juice™“ pridedamos dvi skaidrios ir patvarios stiklinės „Tritan™“ be BPA bei atskiri ašmenys stiklinėms, kad galėtumėte keliaudami su savimi pasiimti kokteilių ir sulčių. Be to, pridedama mentelė, skirta produktams pašalinti neliečiant ašmenų, ir matavimo puodelis, kad maišytumėte tiksliai.

Ar jau turite maišytuvą „Philips Flip&Juice™“?


Sužinokite daugiau apie prietaisą! Užsiregistravę sužinokite apie privilegijas.​

Dažnai užduodami klausimai

Kaip veikia technologija „Flip&Juice“?

Pirmiausia sumaišomi produktai. Tada galite apversti indą ir spausti sultis. Iš visko, ką galima maišyti, galima išspausti sulčių. Dėl revoliucinio indo dizaino ir integruoto filtro galite tiek spausti sultis su minkštimu arba be minkštimo, tiek maišyti glotnius kokteilius.

Kaip veikia technologija „ProBlend Ultra“?

Technologijoje „ProBlend Ultra“ dera 3 funkcijos, dėl kurių galite kaskart mėgautis įvairiais pageidaujamais skoniais ir tekstūromis. „ProBlend Ultra“ 1 500 W variklis maišo produktų srautą, o „ProBlend Ultra“ ašmenis sudaro dantyti ašmenys kietiems produktams smulkinti į mažesnius gabaliukus bei aštrūs ašmenys gabalėliams smulkinti iki smulkios tekstūros. „ProBlend Ultra“ inde yra unikalios briaunos, skirtos maisto produktams nuolat nukreipti atgal į maišymo srautą.

Kokios programos yra maišytuve „Flip&Juice“?

Su „Flip&Juice“ programomis galite ruošti kokteilius, sriubas, desertus, padažus, riešutų sviestą, grūstą ledą, sultis be minkštimo ir sultis su minkštimu, taip pat naudoti rankiniu būdu valdomą programą ir greitojo valymo funkciją.

Kokio tipo mišinius galiu paruošti su maišytuvu „Flip&Juice“?

Galite paruošti mėgstamus kokteilius ir glotnučius, sumaišyti sriubas, blynų tešlas, paruošti traškų pesto padažą ar pomidorų pastą, stambiai ar smulkiai smulkintų riešutų sviestą, sugrūsti ledo kubelius ir sumaišyti dar daug įvairių mėgstamų patiekalų.

Kokio tipo sultis galiu paruošti su maišytuvu „Flip&Juice“?

Su minkštais ir sultingais vaisiais, pvz., apelsinais ir vynuogėmis, galite naudoti sulčių be minkštimo programą sultims be minkštimo spausti. Sultims su minkštimu spausti, galite naudoti minkštus ir sultingus vaisius bei sulčių su minkštimu programą P1. P2 programa tinkama tiek sultingiems, tiek nesultingiems vaisiams spausti arba įvairių vaisių sultims spausti, pvz., iš obuolių ir apelsinų. P3 programa tinkama įvairių tiek sultingų, tiek nesultingų vaisių ir daržovių sultims su daug skaidulų spausti, pvz., iš obuolių, apelsinų ir morkų. Taip pat programą P3 galite naudoti naminiam avižų pienui ar riešutų pienui gaminti.​

Kaip išspausti sulčių iš nesultingų vaisių, pvz., obuolių?​

Su kiekvienam obuoliu, iš kurio norite išspausti sulčių, atsižvelgdami į pageidaujamą konsistenciją, įpilkite 100–125 ml vandens. Galite naudoti sulčių su minkštimu programą ir nustatyti skaidulų kiekį pasirinkdami P1, P2 arba P3.​

Kodėl maišytuvas „Flip&Juice“ yra geresnis nei mano dabartinis maišytuvas?

Maišytuve veikia maišymo ir sulčių spaudimo funkcijos bei sutaupoma virtuvės erdvės.

Ar maišytuve „Flip&Juice“ yra priedų?

Taip, iš skaidrios ir patvarios „Tritan™“ medžiagos pagaminta kelioninė stiklinė. Maišykite gėrimus mažesnėmis porcijomis arba pasiimkite juos su savimi.

Kokia yra maišymo indo talpa?

Maišytuvo indo didžiausia talpa yra 2 l, tačiau veiksmingo maišymo talpa yra 1,8 l, tad galėsite vienu metu paruošti maisto visai šeimai.

Kokia yra sulčių spaudimo talpa?

Vienu metu galite sumaišyti ir išspausti 800 g produktų. Iš 1 kg apelsinų gausite maždaug 800 g nuluptų apelsinų, iš kurių galite išspausti iki 600 ml apelsinų sulčių.

Ar jį lengva valyti?

Visas nuimamas dalis paprasta išskalauti ir galima plauti indaplovėje. Galite naudoti greitojo valymo programą maišytuvo indui išplauti, įpildami nedidelį kiekį vandens ir lašelį indų ploviklio. Maišytuvas bus paruoštas naudoti per 2 min.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.