1
  Žaidimo kompiuteriu priedai

  Žaidimo kompiuteriu
  priedai

  Įsigykite, kad būtumėte aiškiai pranašesni

  Žaidimo kompiuteriu
  priedai

  Atraskite priedus , tinkančias būtent jums

  Žaidimo ausinės ir naudojimo pavyzdžiai

  Ausinės žaidimams

  Mažiausias svoris. Didžiausias komfortas. Tikras įsijautimas.

  Žaisti su konsole ar kompiuteriu* bei ilgai dėvėti skirtos patogiausios ir lengviausios ausinės, pasižyminčios gera garso kokybe. Dėl sodraus, dinamiško ir aiškaus garso bei izoliacijos galimybių labiau įsijausite į žaidimą

  *Priklauso nuo ausinių jungties.

  Žaidimo pelės ir naudojimo pavyzdžiai

  Žaidimo pelės

  Galia. Tikslumas. RŽM spalvos.

  Norėdami žaisti greitai ir galingai, išbandykite „Philips“ žaidimo peles. Patikimas ir greitas paspaudimas, 1000 Hz padėties registravimo dažnis, ergonominės savybės ir RŽM spalvų apšvietimas – viskas kartu skirta geriausiam žaidimui.

  Žaidimo klaviatūros ir naudojimo pavyzdžiai

  Žaidimo klaviatūros

  Mechaniniai jungikliai. RŽM spalvos. Ergonomiška.

  Yra kelios klaviatūrų funkcijos, kurių labai trokšta kompiuterinių žaidimų žaidėjai: mechaniniai klavišai, NKRO ir 100 % „Anti-ghosting“ technologija, apšvietimo efektai bei ergonomika. „Philips“ žaidimų serijoje yra šios ir dar daugiau funkcijų, kad naudotojo patirtis būtų puiki.

  Pažymėti gaminiai

  Pagalba, palaikymas ir naujienos

  Registruokite savo priedus

  Sukurkite nemokamą „My Philips“ paskyrą ir užregistruokite savo naująjį priedą. Kai užregistruosite, pranešime jums apie naujinius.

  Programinės įrangos naujiniai

  Pasirūpinkite, kad „Philips“ priedai visada veiktų geriausiai. Jei bus išleistas naujas programinės įrangos atnaujinimas, jį rasite čia. Jei neberasite tvarkyklių, jas taip pat galėsite nemokamai atsisiųsti iš čia.

  Pagalbos platforma

  Greičiausias būdas išspręsti bet kokias technines problemas ir nustatymus – patikrinti „Philips“ priedų trikčių nustatymo ir šalinimo vadovą. Pasinaudokite šiais naudingais patarimais, kad kuo greičiau vėl galėtumėte naudotis monitoriumi.

  Susisiekite su mumis

  Mes visada pasirengę jums padėti. Nesvarbu, ar jums reikia patarimo perkant „Philips“ priedus, ar pagalbos nustatant, galite susisiekti su mumis telefonu, el. paštu ar interneto pokalbiu.

  You are about to visit a Philips global content page

  You are about to visit the Philips USA website.

  Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.